Як зробити гладкий камінь в Minecraft

Оскільки захоплення відеоіграми постійно зростає, розробники висувають нові ідеї для ігор.

Серед усіх відомих відеоігор Minecraft дуже популярна серед дітей. Вам потрібно зробити гладкі будівельні матеріали для себе в грі. У цій статті будуть наведені інструкції по створенню гладких каменів в Minecraft.

Що таке Minecraft?

Майнкрафт – відома відеогра, де гравці створюють і руйнують свій тривимірний світ. Гра доступна в двох режимах, тобто режимі виживання та творчому режимі. Під час режиму виживання гравці блукають у пошуках їжі та будівельних припасів. Вони також взаємодіють із моторошними істотами у формі блоку. З іншого боку, творчий режим — це режим, у якому гравці отримують припаси на початку. Вони відразу ламають усі породи.

Під час гри гравці досліджують тривимірний світ із блоків. Гравці можуть знайти ремісничі інструменти та сировину, а також будувати машини та земляні роботи. Гравці також можуть битися з мобами разом з іншими гравцями залежно від рівня гри.

Режим виживання в грі дає гравцям право підтримувати своє здоров’я та будувати власний світ. Гравці також отримують можливість змінювати гру відповідно до своїх уподобань і розробляти нові предмети, активи та механіку.

Мінімальні системні вимоги

 • ЦП – Intel Core i3-3210 або еквівалент
 • Оперативна пам’ять – не менше 2 Гб
 • ОС – Windows 7 і вище
 • Графічна карта – інтегрована Intel HD Graphics 4000 або AMD Radeon серії R5 і вище
 • Сховище – мінімум 1 Гб вільного місця

Популярність Minecraft

Minecraft — одна з таких ігор, яка продовжує залишатися популярною навіть через десять років після її запуску. Існує досить вражаюча статистика, яка дозволить переконатися в популярності Minecraft серед геймерів. За статистикою більше ніж 130 мільйонів людей грали в Minecraft у 2020 році. Крім того, гра породила 380 мільйонів доларів доходів у 2021 році.

Ця статистика може багато сказати про популярність гри. Окрім цієї статистики, про популярність гри говорять навіть трансляції з популярних стримерів YouTube і Twitch. Якщо ви любитель класики, вам точно варто спробувати цю гру.

Основна мета гри

Майнкрафт — це тривимірна гра, у якій гравці не мають конкретної мети. Тому вони можуть вільно вибирати і грати в гру так, як вони хочуть. Однак існує система досягнень, яка називається «досягненнями». Ігрові твори Minecraft складаються з 3D-об’єктів, таких як куби, рідини тощо. Основний процес гри — це вибір і розміщення речей у певному порядку. Гравці можуть добувати доступні в грі блоки та використовувати їх для будівництва об’єктів навколо них.

Світ Minecraft нескінченний і розширюється, коли гравці рухаються вперед, досліджуючи його. Світ Minecraft поділений на різні біоми, включаючи гори, ліси, печери, рівнини тощо. У грі також є денний і нічний цикл протягом 20 хвилин. Коли гравці починають нову гру, вони вибирають один із 5 доступних режимів і один із чотирьох рівнів складності. Зі збільшенням рівня складності моб стає більш руйнівним.

  Як знайти аметист в minecraft

Режими гри

Режим виживання

Режим виживання вимагає, щоб гравець розміщував необхідний матеріал у сітці крафта та створював інші предмети. У режимі виживання гравці повинні збирати такі ресурси, як дерево та каміння, щоб будувати блоки та використовувати їх для виготовлення інших цінних речей. Зі збільшенням складності цих рівнів ви також можете зустріти різних монстрів, які кинуть вам виклик. Вам потрібно буде побудувати притулок для захисту від цих монстрів.

У режимі виживання є панель здоров’я, яку ви повинні підтримувати протягом усієї гри. Смужка здоров’я виснажується під час нападів, задухи або голодування. У режимі виживання гравці також мають планку голоду, яку їм потрібно підтримувати, періодично вживаючи їжу.

Хардкорний режим

Хардкорний режим — це варіант режиму виживання, який має найвищий рівень складності та має постійну смерть. Якщо будь-який гравець помре між хардкорним рівнем, він не має права знову взаємодіяти з рівнем. Це означає, що гравці можуть переглядати хардкорний режим як глядач або повністю видалити його після поразки.

Творчий режим

Творчий режим надає гравцям доступ до всіх ресурсів і предметів. Ви можете отримати доступ до цих предметів через меню інвентарю. Ви можете рухатися по грі за власним бажанням, оскільки на персонажів не впливає голод і вони не зазнають жодної шкоди. Творчий режим дозволяє гравцям безперервно будувати та створювати проекти будь-якого розміру.

Режим пригод

Пригодницький режим створений для того, щоб гравці могли випробувати карти та дизайни, створені користувачами. Формат гри дуже схожий на режим виживання з додатковими обмеженнями. Ці обмеження змушують гравця грати в гру згідно з планом розробника гри. Гравці можуть спілкуватися з іншими гравцями за допомогою скриптових команд сервера.

Режим глядача

У режимі глядача гравці літають у грі та помічають ігровий процес, не будучи частиною гри. Гравці можуть телепортуватися від одного гравця до іншого та переглядати гру зі своєї точки зору.

Ви можете вибрати будь-який із п’яти наведених вище режимів, а потім почати грати в гру та розправити крила своєї уяви. Чим творчіше ви підійдете до гри, тим веселіше вам буде.

Що таке Smooth Stone в Minecraft

При виплавці звичайного каменю утворюється гладкий камінь. Вам потрібна кирка для видобутку гладкого каменю, після чого він впаде. Не зупиниться, коли добувати без кирки.

Гладкий камінь можна отримати двома методами, тобто природним виробленням і плавкою. Гладкий камінь можна знайти в природі в будинках на рівнинах, в савані, а також на засніжених рівнинах села. Ви також можете отримати гладкий камінь, виплавивши звичайний камінь.

Створення гладких каменів у Minecraft традиційним методом

Люди виготовляють гладкі камені, використовуючи мінімальні рецепти, а потім використовують їх у декоративних цілях. Давайте розберемося покроково, як зробити гладкий камінь, гладкі кам’яні плити і сходи в Minecraft. Єдина умова – на ваших пристроях повинна бути доступна остання версія гри.

Етапи створення гладкого каменю

Щоб зробити гладкий камінь, потрібно зайнятися плавкою. Під час видобутку звичайного каменю ви отримуєте натомість бруківку. Для перетворення бруківки на гладкий камінь потрібні два різні процеси плавлення.

Кроки для створення гладкого каменю в Minecraft 1.14

Перший і важливий інгредієнт, необхідний для виготовлення гладкого каменю, — це бруківка. Протягом усієї гри доступна велика кількість бруківки. Отже, виберіть скільки завгодно бруківки та почніть плавний процес виготовлення каменю.

 • Побудуйте піч, використовуючи вісім бруківки.
 • Додайте в шахту блоки бруківки.
 • Додайте в шахту деревне вугілля, палиці та паливо.
 • Виконайте плавку бруківки, щоб перетворити її на звичайний камінь.
 • Додайте більше палива в звичайну стопку каменів.
 • Виконайте плавку звичайного каменю, щоб перетворити його на гладкий камінь.
 • Ви можете використовувати гладкий камінь для кращої топки або використовувати його в декоративних цілях.
  Жаби Minecraft: як їх знайти

Створення гладкої кам’яної плити в Minecraft

Ви можете використовувати гладкий камінь для виготовлення плит, які можуть бути кращим декоративним варіантом через їх вишукану текстуру.

Існує два способи створення гладких кам’яних плит у Minecraft. Давайте спочатку обговоримо традиційний метод.

Етапи створення гладкої кам’яної плити традиційним методом

 • Почніть зі створення лавки для рукоділля
 • Принесіть екран для крафта.
 • Помістіть гладкий кам’яний блок у нижній ряд. Якщо ви розмістите три блоки, ви отримаєте 6 плит.

Етапи створення гладкої кам’яної плити за допомогою каменеріза

Існує ще один спосіб створення гладких кам’яних плит в Minecraft. Саме за допомогою каменеріза. Давайте обговоримо етапи створення гладкого каменю за допомогою каменеріза.

 • Відкрийте меню крафта.
 • Тепер ви повинні помістити залізний злиток у верхній середній квадрат.
 • Після цього завершіть процес, помістивши три кам’яні блоки в середній ряд. Це закінчує каменяр.
 • Візьміть сформований таким чином каменеріз і покладіть його на землю.
 • Відкрийте екран крафта каменеріза.
 • Помістіть свої гладкі кам’яні блоки всередину каменеріза та виберіть рецепт плити.

Ви напевно зрозуміли, як створити гладку кам’яну плиту за допомогою каменеріза. Ви можете використовувати традиційний метод і каменеріза, щоб зробити гладкі камені за вашим вибором. Обидва способи дають однакові, чудові та приємні результати обробки.

Кроки, щоб зробити гладкі кам’яні сходи в Minecraft

Гладкі кам’яні плити мають ті ж властивості, що й звичайний камінь Minecraft. Єдина відмінність полягає в тому, що ви не можете використовувати гладкі кам’яні плити для створення рецептів.

Зараз ми навчимося робити гладкі кам’яні сходи в Minecraft.

 • Виконайте плавку великої стопки гладких кам’яних плит.
 • Покладіть на землю звичайний камінь
 • Покладіть на цей блок гладку кам’яну плиту.
 • Помістіть ще одну плиту перед блоком.
 • Тепер зруйнуйте звичайний блок.
 • Це ваші перші два кроки у створенні сходів. Повторюйте ті самі кроки знову і знову, щоб створити сходи бажаної висоти. Переконайтеся, що ви послідовно виконуєте ці кроки, таким чином запобігаючи зазорам між плитами.

Кроки, щоб зробити гладку кам’яну цеглу в Minecraft

Цегла створює більш візуально привабливий ефект під час будівництва. Одним із головних недоліків є те, що ви отримуєте гладкі кам’яні цеглини лише в Minecraft Bedrock.

Ви можете отримати доступ до гладких кам’яних цеглинок із креативного меню, але ви не можете створити ці цеглинки в режимі виживання.

Як зробити гладкий камінь в Minecraft за допомогою Switch

Якщо ви граєте в Minecraft на Nintendo Switch, зробити гладкий камінь просто.

 • Побудуйте піч, як колись у будь-якій звичайній грі Minecraft.
 • Виконайте плавку бруківки, щоб перетворити її на гладкий камінь.

Процес створення гладких каменів недоступний для користувачів PS3. Однак користувачі PS4 можуть зробити гладкий камінь для свого використання, виконавши ці дії

 • Відкрийте меню плавки вашої печі.
 • Покладіть в топку звичайний камінь.
 • Додайте пальне.
 • Виконайте плавку звичайного каменю, щоб отримати гладкий камінь.
  10 простих ідей будинків у Minecraft

Кроки для отримання гладкого пісковика в Minecraft

Гладкий пісковик також є красивим блоком у Minecraft. Ви можете створити м’який пісковик, якщо у вас є звичайний піщаник. Вам потрібно виконати наступні кроки, щоб створити гладкий піщаник.

 • Зберіть піщані блоки за допомогою лопати.
 • Помістіть принаймні чотири піщані блоки у верхній правий кут екрана створення.
 • Буде потрібно чотири окремих квадрата піщаних блоків.
 • Чотири блоки піску призведуть до створення одного блоку пісковика.
 • Щоб отримати гладкий блок пісковика, відкрийте піч і покладіть його в стопку пісковика.
 • Додати паливо в піч і провести плавку для отримання гладких блоків пісковику.

Гладкі пісковики є більш цінними для виготовлення, ніж гладкі камені. З гладкого пісковика можна створювати камені, сходи, плити.

Які утиліти є у Smooth Stone у Minecraft?

Тепер, коли ви дізналися, як можна створювати гладкі камені, ви також повинні знати, як використовувати їх для правильного використання. Ми перерахували, як ви можете використовувати гладкий камінь у грі Minecraft.

Реміснича доменна піч

Найпоширенішим застосуванням гладкого каменю є виготовлення доменної печі. Домну можна створити за допомогою п’яти залізних злитків, трьох гладких каменів і природної печі. Домна — це вдосконалена піч, яка допоможе вам виплавляти рудні блоки з удвічі вищою швидкістю. Одним із недоліків є те, що доменна піч споживає вдвічі більше палива, ніж середня піч. Доменні печі також можна використовувати для виплавки нових руд, які гравці можуть зустріти під час гри.

Підставки для броні

Гравці можуть перетворити гладкі кам’яні блоки на плити, виконавши описані вище дії. Потім вони можуть використовувати одну плиту та шість палиць, щоб створити підставку для броні. Потім вони можуть використовувати ці підставки для броні для зберігання гетри, черевиків, голов, шоломів тощо. Підставки для броні також стають у пригоді під час пристосувань Redstone.

Прикраса

Гладкі камені світло-сірого кольору і гладкої текстури. Гравці можуть використовувати ці гладкі кам’яні блоки, щоб будувати підлоги своїх будівель Minecraft.

Окрім цих трьох речей, ви можете додатково використовувати гладкі кам’яні блоки, щоб перетворити їх на плити та використовувати для захисту від ікру їхніх основ.

Якщо ви помістите блок нот на блок пісковика, ви отримаєте звук басового барабана. Сляби також можна використовувати в корпусі для економії ресурсів.

Висновок

Ця стаття повинна надати вам всю необхідну інформацію про Minecraft. Minecraft – це захоплююча гра, в яку люблять грати діти і дорослі. Це стимулює творчу сторону вашого розуму та спонукає вас уявляти та робити речі поза правилами гри. Ви можете грати в гру за своїм бажанням і відкривати нові сторони гри.

Важливим аспектом гри є виготовлення піщаників, оскільки вони знаходять застосування в багатьох частинах гри. Ми пояснили, як можна створити ці гладкі камені, а потім використовувати їх для виготовлення інших предметів. Насолоджуйтесь грою, кидайте виклик своїм друзям і родині та побивайте рекорди, досягаючи вищих позицій у таблиці лідерів.