Як зробити відеодзвінок в Instagram

Categories:

Instagram запускає відеодзвінки для всіх своїх користувачів. Нова функція дзвінків інтегрована у вашу папку “Вхідні”, де ви також отримуєте відповіді на свою історію. Схоже, ця функція була додана в одному з останніх оновлень програми, і тепер вона запрацювала для більшості, якщо не для всіх користувачів. Ось як можна здійснити відеодзвінок в Instagram.

Відеодзвінок в Instagram

Відкрийте Instagram і торкніться кнопки паперового літачка у верхньому правому куті, яка переведе вас у папку «Вхідні». Торкніться друга, якому ви хочете зателефонувати, або натисніть кнопку плюс у верхньому правому куті й виберіть контакт.

У верхній частині чату ви побачите новий значок камери. Торкніться його, щоб почати дзвінок. У вашого одержувача також повинна бути ввімкнена ця функція, яка може включати наявність останньої версії програми Instagram. Хоча ви ініціюєте дзвінок як відеодзвінок, у вас є можливість зробити це простим голосовим дзвінком, вимкнувши камеру та залишивши мікрофон увімкненим. Ви також можете перемикатися між передньою та задньою камерою. За замовчуванням Instagram використовує фронтальну камеру.

  Як «зберегти» допис в Instagram зі своєї стрічки

Відеодзвінок можна згорнути до маленького плаваючого вікна, натиснувши квадратну кнопку у верхньому лівому куті інтерфейсу виклику. Потім ви можете продовжувати переглядати програму, перебуваючи в середині розмови. Щоразу, коли ви хочете повернутися до повноекранного інтерфейсу виклику, просто торкніться плаваючого вікна, і воно розгорнеться.

Поки що ви можете дзвонити лише одній особі за раз, але ми збираємося вийти на кінець і передбачимо, що ця функція буде розширена, щоб дозволити групові дзвінки. Групові відеодзвінки швидко стають популярністю; У Snapchat вони є, а iOS 12 дозволить вам спілкуватися в FaceTime з кількома людьми одночасно.

Відеодзвінки не є новою функцією для програм соціальних мереж або програм для обміну повідомленнями. Є багато програм, які пропонують це, але в основному вони засновані на продуктивності. З огляду на те, наскільки жахливим став Skype за останні кілька років, це ринок, який може обійтися новою, кращою альтернативою. Багато людей віддають перевагу Discord, деякі використовують Slack, але немає нічого подібного до того, як Skype був, коли він був хорошим. Ви ніколи не знаєте, яку функцію програма розвине достатньо добре, щоб вона замінила програму, як-от Skype. Facebook Messenger і Whatsapp вже, здається, є кращим режимом обміну повідомленнями для тих, хто не має iMessages. Instagram має такі ж шанси, як і будь-який інший додаток, замінити Skype.

  Як створювати, ділитися та дивитися ролики Instagram