Як зробити вугілля в майнкрафт

Виплавка є важливим процесом крафта в Minecraft. Він використовується для створення барвників, приготування їжі, виготовлення скла та видобутку важливих руд, таких як залізо. В основі процесу плавки лежить піч (або доменна піч) і є паливо. Паливо — це те, що забезпечує процес плавки, тобто розпалюйте вогонь, а вугілля — це паливо, яке найчастіше використовується і легко знайти в Minecraft. Тим не менш, є інші паливні блоки, які ви можете використовувати.

вугілля в Minecraft

Вугілля в Minecraft

Як паливо, деревне вугілля так само ефективне, як вугілля, і в 5 разів ефективніше, ніж дерев’яні дошки. Він не зустрічається в природі, і тому його потрібно створити. Інгредієнти для виготовлення деревного вугілля легко знайти, і його легко виготовити, але якщо порівняти його з вугіллям, він виявляється набагато дорожчим паливом для процесу плавки.

Деревне вугілля має інше застосування, ніж як паливо; його використовують для створення багаття, факела душі та вогняного заряду. Ви навряд чи будете використовувати його для виплавки чогось, якщо ви просто не можете знайти вугілля, що неможливо.

Як зробити вугілля в Minecraft

Щоб зробити деревне вугілля, потрібно;

Деревина
Дерев’яні дошки або вугілля (або будь-яке інше паливо, наприклад морські водорості)
Піч

Щоб зробити деревне вугілля, потрібно виплавити деревину. Будь-який тип деревини підійде для роботи. Знайдіть найближче дерево і візьміть стільки дров, скільки забажаєте, щоб зробити деревне вугілля. Одна бруска дасть вам одне вугілля.

Відкрийте піч.
Помістіть деревину в плавильну камеру.
Помістіть бажане паливо в паливний отвір.
Після завершення процесу збирайте деревне вугілля.

Інший спосіб отримання деревного вугілля

Якщо ви випадково знайдете багаття, наприклад, у селі, і у вас є інструмент (сокира) із зачаруванням шовкового дотику, ви можете використовувати його, щоб розбити багаття, і з нього випаде два вугілля. Само собою зрозуміло, що це виснажливий метод отримання деревного вугілля, особливо якщо ви плануєте використовувати для створення власних багать навколо своєї бази.

Висновок

Деревне вугілля було додано в Minecraft у 2010 році, однак на той час він не мав особливого ефекту. Насправді це виглядало як вугілля, і ви не могли б знати, чи було у вас вугілля чи деревне вугілля у вашому інвентарі тоді. З тих пір він дуже змінився, як зовнішній вигляд, так і те, що він може робити. Деревне вугілля тепер помітно відрізняється від вугілля і є інгредієнтом 3-4 різних предметів. Charcoal доступний у всіх версіях Minecraft (Java, Bedrock тощо).