techukraine.net techukraine.net Як зробити ваш iPhone знову новим

Як зробити ваш iPhone знову новим

| | 0 Comments| 3:15 PM
Categories:

Оскільки Apple щороку випускає нову модель iPhone, не тільки важко встигати, але й дуже дорого оновлювати. Незважаючи на спокусу оновити, викладати понад 1000 доларів на новий iPhone необов’язково, особливо тому, що у вашому існуючому, ймовірно, ще багато життя.

Незалежно від того, чи ви застрягли в контракті чи обмеженому бюджеті, подовження терміну служби вашого поточного iPhone пропонує більше можливостей заощадити на AirPods, відпочинок на вихідних або iPhone наступного року, який насправді пропонує варті функції. Ось кілька корисних порад, щоб ваш iPhone знову почувався новим.

1. Зрозумійте камеру вашого iPhone

Однією з головних причин оновити свій iPhone до останньої моделі є краща камера. Однак багатьом користувачам iPhone насправді не потрібен новий телефон; їм просто потрібно зрозуміти, як робити кращі фотографії за допомогою поточного iPhone.

Вивчення повного спектру функцій програми камери iPhone може мати величезне значення. Наприклад, якщо ви тримаєте палець на екрані там, де потрібно сфокусувати камеру, експозиція зміниться. Подібним чином, якщо у вас тверда рука, ви можете ввімкнути HDR, щоб отримати найкращий баланс тіней і світлих ділянок, об’єднавши три фотографії, зроблені в одній послідовності, в одну.

2. Інвестуйте в нову справу

Подаруйте своєму iPhone нове життя, придбавши новий чохол, як-от Raptic Shield, який пройшов тестування на падіння військового класу. Чохол для телефону не тільки захищає ваш телефон, але завдяки широкому вибору ви можете змінити стиль свого iPhone за доступною ціною.

Незалежно від того, чи ваш телефон укритий подряпинами, чи вам набрид вибраний колір, ви можете миттєво зробити свій iPhone новим. Більше того, ви можете придбати кілька чохлів, тож регулярно змінювати їх.

  10 інструментів для виконання тесту набору слів за хвилину

3. Звільніть місце за допомогою iCloud

iCloud безкоштовний для користувачів iOS; під час реєстрації ви отримаєте до 5 ГБ безкоштовної пам’яті. Це дозволяє зберігати будь-що з ваших пристроїв iOS, включаючи фотографії, програми та файли. iCloud корисний не лише для резервного копіювання, але ви також можете видаляти елементи зі свого iPhone, які займають багато місця, і безпечно зберігати їх у iCloud, доступний у будь-який час.

Звільнивши місце на своєму iPhone, ви помітите, що у вас є місце для нових програм, фотографій тощо. Плани iCloud+ починаються від 0,99 доларів США на місяць за 50 ГБ пам’яті та до 9,99 доларів США на місяць за 2 ТБ пам’яті.

4. Оновіть iOS

Оновлення iOS доступні безкоштовно безпосередньо з вашого iPhone. Ви можете перевірити, чи встановлено на вашому телефоні останню версію iOS, перейшовши в «Параметри» > «Загальні» > «Оновлення ПЗ». Варто ввімкнути автоматичне оновлення, щоб ваш телефон повідомляв вас, коли доступна нова iOS.

Оновлення iOS не лише гарантують, що ваш iPhone має найновіше програмне забезпечення, але й виправляє помилки, оновлення безпеки та нові функції, як-от перероблені програми та віджети. Якщо ваш iPhone підтримує останню версію iOS, ви можете виявити, що вам не потрібно оновлювати, оскільки ви можете отримати доступ до функцій, які є навіть у останніх моделях iPhone.

5. Упорядкуйте свої програми

Втомилися використовувати та бачити ті самі старі програми на своєму iPhone? Чому б не змінити речі й зробити так, щоб ваш iPhone почувався так, ніби він щойно вийшов із коробки? Натиснувши та утримуючи палець на програмі на вашому iPhone, ви можете видалити непотрібні або невикористані програми або змінити головний екран, щоб реорганізувати ваші програми за кольорами, різними папками або категоріями.

  Pro, Air, Mini або Regular: який iPad купити?

Дивовижна відмінність розташування ваших програм на головному екрані, змінюючи відчуття всього вашого iPhone.

6. Вимкніть служби визначення місцезнаходження

Деякі програми на вашому iPhone використовують ваше місцезнаходження, щоб покращувати програму, пропонувати вам кращі послуги або зберігати дані, щоб ви могли легко знаходити такі речі, як фотографії, за допомогою фільтрів. Однак Служби визначення місцезнаходження використовують GPS і Bluetooth, щоб визначити ваше приблизне місцезнаходження, розряджаючи акумулятор вашого iPhone і, зрештою, знижуючи його довговічність.

Ви можете побачити, які програми використовують ваше місцезнаходження, перейшовши в Налаштування > Конфіденційність > Служби визначення місцезнаходження. Тут ви можете повністю вимкнути служби локації або дозволити доступ до місцезнаходження лише під час використання програми, щоб подовжити час роботи акумулятора iPhone.

7. Оновіть свої програми

Як і операційна система вашого телефону, ваші програми також отримують оновлення. Ці оновлення можуть покращити продуктивність і запровадити нові функції для вашого iPhone під час використання програм.

Щоб переконатися, що ваші програми працюють з найновішою версією, перейдіть до App Store на своєму iPhone, а потім торкніться зображення свого профілю у верхньому правому куті. Ви можете оновлювати програми окремо або всі одночасно. Крім того, ви можете перейти в «Параметри» > «App Store» і ввімкнути «Оновлення програм», щоб ваш телефон міг автоматично завантажувати оновлення, коли вони доступні.

8. Виправте зламаний екран свого iPhone

Ще одна популярна причина оновити свій iPhone – розбитий або тріснутий екран. Немає нічого гіршого, ніж заплатити сотні доларів за iPhone, щоб випадково впустити його та пошкодити екран.

На щастя, екрани iPhone можна відремонтувати. Це набагато дешевший спосіб оновити свій iPhone і дати йому нове життя порівняно з оновленням або придбанням нового iPhone. Коли екран вашого iPhone буде відремонтовано, подумайте про те, щоб придбати захисне скло із загартованого скла, щоб запобігти подальшим пошкодженням або нещасним випадкам.

  Що таке функції Python Itertools?

9. Виберіть нове фонове зображення

Це звучить просто, але зміна головного екрана або зображення екрана блокування вашого iPhone може зробити його зовсім іншим. Дивлячись на одне й те саме зображення протягом кількох місяців або років, ви, ймовірно, забули, що таке насправді шпалери вашого iPhone.

Отже, змініть своє зображення на щось свіже та нове: сфотографуйте те, що вам подобається, щось яскраве та барвисте, або досліджуйте діапазон динамічних, нерухомих та живих шпалер на своєму iPhone. Ви можете зробити це, перейшовши в Налаштування > Шпалери > Вибрати нові шпалери.

10. Завантажте нові програми

Деякі програми для iPhone необхідно зберегти, як-от банківський додаток, фітнес-трекер і WhatsApp. Але чи справді ви отримуєте максимальну віддачу від інших програм, які, ймовірно, зависли та стали частиною вашого iPhone, не усвідомлюючи цього? Нові програми можуть зробити ваш iPhone оновленим і відродити вашу любов до телефону.

Відмовтеся від нескінченного прокручування додатків соціальних мереж і витратите трохи часу на корисні додатки для підвищення продуктивності для вашого iPhone, такі як Notion, Day One Journal тощо.

11. Замініть батарею

Акумулятори всіх смартфонів з часом неминуче розряджаються, і ваш iPhone не є винятком. Після трьох років використання літій-іонний елемент руйнується настільки, що стає набридливим, оскільки ви змушені частіше заряджати свій iPhone.

Просте вирішення цієї проблеми полягає в тому, щоб замінити акумулятор на новий безпосередньо з Яблуко. Якщо всі інші компоненти та датчики у вашому iPhone працюють нормально, придбання нового акумулятора миттєво змусить вас почувати себе новим.

Полюбіть свій старий iPhone знову

Ретельний догляд за вашим iPhone може продовжити його життя лише на кілька років. Інвестуючи в нові аксесуари, позбувшись додатків, які вам насправді не потрібні, і витративши трохи часу на знайомство зі своїм iPhone, ви знову зможете зробити його новим.

Не спокушайтеся останньою моделлю iPhone, якщо ваш телефон не підлягає ремонту, тому що у вашому поточному телефоні, напевно, залишилося багато життя, якщо ви просто дасте йому трохи TLC.