Як зробити аватар в Instagram

Аватар Instagram є останнім доповненням до довгого списку функцій Instagram. Материнська компанія Instagram, Meta, визначила це як початкові кроки для великого плану Metaverse. Ці аватари, здається, натхненні Bitmoji від Snapchat. Але їх використання не обмежується лише надсиланням персоналізованих наклейок. Meta планує зробити його кросплатформним. Але всі ці плани в далекому майбутньому. Наразі Аватар в Instagram і Facebook має лише одноразовий варіант використання. Це робить вашу взаємодію індивідуальною та веселою. Тепер у вас може виникнути багато запитань, наприклад, як я можу побачити свій аватар в Instagram або як я можу зробити собі аватар в Instagram? Продовжуйте читати до кінця, щоб отримати всі відповіді! Ми пропонуємо корисний посібник, який допоможе вам зрозуміти, як створити аватар в Instagram.

Як зробити аватар в Instagram

Продовжуйте читати далі, щоб знайти кроки, що пояснюють, як зробити аватар Instagram, і подивіться детально мій аватар Instagram із корисними ілюстраціями для кращого розуміння.

Що таке аватар в Instagram?

Instagram додав нову опцію під назвою Аватар. Аватар — це ваша віртуальна тривимірна персона, яку можна повністю налаштувати. Параметри аватара дозволяють створити та побачити аватар Instagram, який ви можете зробити так, щоб він виглядав точно так, як ви. Або ви можете пограти з ним, щоб зробити його схожим на персонажа з вашої уяви. Отже, можна сказати, що параметр аватара може створити віртуального вас.

Ви знайдете опцію аватар у двох місцях:

  • Instagram Story: Instagram Stories – чудовий спосіб публікувати короткий вміст. А за допомогою опції аватара IG ви можете зробити історії більш привабливими. Коли ви торкнетеся опції «Аксесуари», ви знайдете там опцію аватара IG.

  • Instagram DM: IG DM – це ще одне місце, де ви знайдете можливість додати аватар Insta. Поруч із текстовим полем ви знайдете той самий параметр Аксесуари. Звідти ви можете отримати доступ до аватара на IG DM.

Чому Instagram додав аватари?

Концепція Аватара не нова. Snapchat найбільш відомий своїми персоналізованими наклейками. Отже, чи конкурує Instagram зі Snapchat? Можливо. Щоб не відставати від конкуренції з TikTok, Instagram раніше запустив Reels. Ці технічні гіганти борються за одне, Увага! Щоб отримати більше уваги, вони надають користувачам одне місце, де є всі їхні улюблені функції. Чим довше ви залишаєтеся в додатку, тим більше ви можете отримувати націлені оголошення. Реклама є основним джерелом доходу таких технологічних гігантів, як Meta.

Але після ребрендингу Facebook на Meta, Metaverse, здається, є їх єдиною метою. А запуск аватарів Insta — це крок попереду в напрямку Metaverse. Meta хоче зробити аватари IG доступними для будь-якої платформи. Вони вірять, що з появою Web3 аватари відіграватимуть важливу роль для людини. Вони допоможуть у взаємодії у віртуальному світі. Тому вони створили аватари Insta, які є не просто наклейками. Ці аватари не тільки креативні, але й інклюзивні. Отже, щодо аватарів IG у Meta великі плани. З очевидними короткостроковими перевагами, як-от збільшення прибутку від реклами.

Аватарка в Instagram безкоштовна?

Так, це безкоштовно. Instagram не бере з вас нічого за створення аватара в Instagram. Створити аватар в Instagram абсолютно безкоштовно. Ви можете створити аватари IG самостійно в найкоротші терміни. Опція аватара IG надає вам різні параметри для налаштування. Ви можете змінити не лише наряди, а й риси обличчя. Instagram зробив цю опцію аватар для різних людей по всьому світу. Тож ви можете вибрати вбрання з різних культур. І ви можете користуватися всіма цими функціями, не заплативши жодної копійки.

Як зробити власний аватар?

Створити власний Instagram – процес, який легко виконати. Аватар Instagram має кілька варіантів, які можна налаштувати. Тож ви можете проявити творчість і зробити так, щоб аватар IG виглядав саме так, як вам хочеться. Щоб зробити свій аватар в Instagram, виконайте наступні дії:

1. Запустіть програму Instagram на своєму Android і iOS пристроїв.

2. Торкніться вкладки Профіль у нижньому правому куті екрана.

3. Торкніться піктограми гамбургера у верхньому правому куті екрана.

4. Натисніть Налаштування в меню, яке з’явилося внизу екрана.

5. Потім натисніть Обліковий запис в інших параметрах налаштування.

6. Торкніться опції Аватар.

7. Виберіть потрібний тон шкіри для свого аватара та натисніть Продовжити.

8A. Торкніться «Персоналізувати», щоб змінити наявні символи аватара в додатку Instagram.

8B. Або натисніть «Створити з нуля», щоб зробити свій аватар із самого початку таким, яким ви хочете.

9. Потім перейдіть до вибору та налаштування тону шкіри, рис обличчя, типу фігури, зачіски, форми обличчя, одягу тощо, як вам подобається.

10. Після завершення створення аватара натисніть Готово.

11. Натисніть ЗБЕРЕГТИ ЗМІНИ у спливаючому вікні підтвердження, щоб зберегти його.

Таким чином ви можете зробити Instagram аватар. Ваш Instagram-аватар буде готовий миттєво, і ви зможете використовувати його в Instagram stories і DM.

Як зробити аватар в Instagram жіночим?

Аватари в Instagram відрізняються від створення аватарів на інших платформах. Ви можете зробити аватар Instagram точно до ваших фізичних особливостей. Але це не може зробити ці аватари схожими на вашу етнічну приналежність і стать. І щоб зробити це більш інклюзивним, Instagram не включив опцію вибору статі вашого аватара. Отже, чи означає це, що ви не можете створити жіночий аватар? Ні, ви можете легко створити його.

Коли ви почнете створювати аватар, налаштуйте його так, як вам потрібно, ви знайдете кілька варіантів налаштування, які зроблять його схожим на жіночий аватар. У вас є можливість виглядати умовно однаково. Або будьте креативними і виглядайте так, як ви завжди хотіли бути. Виконайте наведені вище дії, щоб створити жіночий аватар Instagram з нуля.

Як ви переглядаєте свій аватар в Instagram?

Аватар IG все ще нова функція. Люди часто плутаються з ними. Де я можу побачити свій аватар в Instagram – одне з найпоширеніших питань. Ви можете переглянути свій аватар в Instagram, виконавши кілька кроків. Щоб переглянути свій аватар в Insta, виконайте такі дії.

1. Відкрийте програму Instagram на своєму пристрої.

2. Торкніться вкладки «Профіль» > піктограми гамбургера > опції «Налаштування».

3. Натисніть «Обліковий запис» > «Аватар», щоб побачити створений вами аватар IG.

Чи можуть інші бачити мій аватар в Instagram?

Так, але тільки через наклейки. Аватар IG призначений для вашої цифрової персони. Meta планує зробити функцію Avatar кросплатформною. Але аватар на IG все ще знаходиться на початковій стадії, тому зараз він використовується лише як 3D-анімовані наклейки. Зараз ця функція доступна лише в Instagram Story та DM. Для цього може бути кілька сценаріїв:

Тож справа зводиться до того, де ви використовуєте свій аватар IG. Якщо ви не хочете, щоб усі бачили це, не використовуйте його в місцях, де це може стати публічним. Наприклад, вибрати різні налаштування для свого аватара. Ви можете вибрати, хто може це бачити. Отже, тепер ви дізналися, чи можуть інші бачити мій аватар IG чи ні.

Як надіслати аватар в Instagram?

Після того, як ви створите аватар Instagram, ви можете почати використовувати його в Instagram Story та DM. DM є прямі повідомлення, з яких ви можете спілкуватися з користувачем Instagram один на один. Щоб надіслати свій аватар на IG DM, виконайте такі дії.

Примітка. Ви повинні спочатку створити аватар IG, щоб надіслати його будь-кому через Insta DM.

1. Запустіть програму Instagram на телефоні.

2. Торкніться піктограми Messenger на вкладці Home.

3. Натисніть на потрібний чат, до якого ви хочете надіслати свій аватар.

4. Торкніться піктограми наклейки у вікні чату.

5. Натисніть потрібний аватар у розділі Ваш аватар.

Примітка. Торкніться «Показати більше», щоб завантажити більше ваших аватарів.

Вибраний аватар буде надіслано в цей профіль IG.

Чому в Instagram немає опції аватара?

З’явився аватар в Instagram, і це стало великою новиною. Усі почали створювати їх і ділилися ними, щойно вони були запущені. Якщо ви не бачите аватар і втрачаєте можливість не відставати від решти, не панікуйте.

Є кілька причин, чому ви не бачите параметр аватара.

  • Застаріла програма Instagram: аватар IG запускається з новим оновленням. Якщо ваш додаток Instagram не оновлено, ви не зможете отримати доступ до опції аватара IG. Щоб оновити програму, ви можете відвідати Play Store або App Store.

  • Пошкоджений кеш: можливо, ви не бачите параметр аватара через пошкоджений кеш програми та дані.

  • Функція недоступна у вашому регіоні: спочатку аватар IG був запущений у США, Канаді та Мексиці. Потім, через кілька місяців, вони запустили ще в деяких частинах світу. Якщо ви живете в такому регіоні, де Аватар все ще недоступний, ви нічого не можете з цим вдіяти. Потрібно дочекатися, поки Instagram запустить цю функцію у вашому регіоні.

***

Аватар Instagram викликав галас у всьому Інтернеті, і всім цікаво дізнатися, як зробити аватар Instagram. Ми розповідали про те, як можна самому створити аватар на IG. Якщо ви хтось із запитом, де я можу побачити свій аватар в Instagram? дотримуйтеся нашого методу, щоб вирішити цю проблему. Інакше вам доведеться дочекатися, поки Instagram запустить цю функцію у вашому регіоні. Сподіваємося, цей посібник був корисним і ви навчилися робити аватар для Instagram. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.

  Як змінити своє ім'я користувача в Instagram