Як знімати та редагувати фотографії, щоб ваш об’єкт виглядав вищим

Зйомка красивих портретних фотографій сама по собі є формою мистецтва. Є десятки способів зробити ідеальний знімок, починаючи від знання найкращих ракурсів і закінчуючи розташуванням камери.

Якщо для вашої наступної (абсолютно відвертої) фотосесії ви сподіваєтеся зафіксувати трохи більшої висоти, тоді ця стаття для вас. Найкраще те, що вам потрібен лише телефон, щоб отримати такий довгий, тонкий вигляд!

Поради щодо зйомки, щоб ваш об’єкт виглядав вищим

Якщо ви новачок у фотографії, то почати з телефону – ідеальне місце. Навіть базовий iPhone із правильними налаштуваннями камери може стати ідеальним інструментом для створення професійних фотографій.

Під час фотографування враховуйте простір і кути

Якщо ви коли-небудь робили фотографію і дивувалися, чому кінцівки об’єкта зйомки виглядають такими дивними, короткими або надто витягнутими, тоді причиною може бути ракурс камери.

Зйомка під низьким кутом — ваш найкращий друг, якщо ви хочете, щоб ваш об’єкт здавався вищим на фотографіях. Цей тип зйомки передбачає зйомку з нижнього кута, спрямованим вгору до об’єкта. Для цього фотограф може стояти на колінах або злегка присідати, щоб отримати правильний ракурс.

Якщо направити камеру вгору з точки, нижчої за лінію очей об’єкта зйомки, нижня частина тіла підкреслюється та виглядатиме витягнутою. Однак переконайтеся, що камера не розташована надто близько до землі чи тіла об’єкта зйомки, оскільки це призведе до того, що стопи й ноги займатимуть занадто багато кадру.

Як правило, знімайте приблизно з рівня грудей або талії об’єкта зйомки та переконайтеся, що все тіло залишається в кадрі. Невеликий кут угору – це все, що вам потрібно для додаткової висоти та уникнення будь-яких спотворень.

Щоб додати трохи глибини своєму знімку, ви можете спробувати використовувати різні фокусні відстані, щоб сфокусувати об’єкт зйомки, і, звичайно, його висоту. Використання портретного режиму на вашому iPhone застосує цю техніку, а також розмиє оточення портретного зображення.

Широкий ракурс з об’єктом зйомки в центрі також є розумним способом зробити так, щоб хтось виглядав вищим на фотографіях. Щоб спробувати цей трюк, скористайтеся ширококутним об’єктивом на своєму телефоні, зазвичай позначеним як 0,5x.

Знову ж таки, знімайте з рівня талії або принаймні під кутом трохи нижче, ніж у лоб, і переконайтеся, що модель стоїть у центрі дисплея, а ноги ближче до нижньої точки знімка.

Об’єктив із збільшенням 0,5x має коротшу фокусну відстань і ширше поле зору, тобто краї знімка злегка «витягнуті» або спотворені, щоб захопити ширший огляд сцени.

Тримаючи тіло об’єкта зйомки в центрі кадру, а його ноги ближче до нижньої частини кадру, ви гарантуєте, що лише ноги будуть злегка подовжені, через що ваш об’єкт здаватиметься вищим загалом.

Як зробити так, щоб ваш об’єкт виглядав вищим під час редагування

У додатку для редагування, наприклад Мобільний Lightroomабо у вбудованій програмі для редагування фотографій вашого телефону є кілька способів додати об’єктам зйомки трохи додаткової висоти.

По-перше, вихідне зображення має мати достатньо місця для редагування в нижній половині кадру, зокрема біля ніг об’єкта. Якщо стопи вирізані з кадру або розташовані прямо внизу, редагування може виглядати не таким тонким або природним.

Почніть з імпорту вашої фотографії. У нашому прикладі зображення використовується стандартна програма для редагування фотографій iPhone, але це редагування також можна виконати в більшості програм, які дозволяють коригувати перспективу.

Виберіть відповідний інструмент програми для кадрування та редагування перспективи, який зазвичай позначено піктограмою кадрування або стрілки, що обертається. Торкніться піктограми вертикального редагування та відрегулюйте повзунок, щоб перемістити нижню частину тіла об’єкта вперед.

Цей трюк редагування ідеально підходить під час застосування техніки фотозйомки під нижнім кутом, згаданої вище, до фотографій, зроблених прямо або навіть з трохи більшої перспективи. Мета полягає в тому, щоб лише трохи відкоригувати фотографію, щоб подовжити ноги та створити ілюзію додаткового зросту.

Короткі редагування для високих фотографій

Ці швидкі методи фотографування та трюки редагування є чудовим способом додати трохи додаткової висоти об’єктам зйомки на фотографіях. Прийміть цю позу, а решту дозвольте техніці!