Як зняти позначку з допису в Instagram

Categories:

Теги в Instagram найчастіше використовують ті користувачі, які хочуть збільшити охоплення своїх публікацій в Instagram. Коли ви позначаєте когось у своїй публікації, публікація відображатиметься під публікаціями з тегами в профілі особи, яку ви позначили. Інші користувачі IG, які відвідують їхній профіль, дізнаються про вашу публікацію та можуть поставити лайк, прокоментувати або відреагувати на неї. Отже, це призводить до того, що вони підписуються на ваш профіль і діляться ним у своїй історії IG або з іншими користувачами в Instagram. Ось як позначення людей у ​​вашій публікації збільшить ваше охоплення серед людей. Ця стаття допоможе вам зрозуміти, як зняти тег із публікації в Instagram. Це також підкаже вам, що відбувається, коли ви скасовуєте себе з публікації в Instagram і знімаєте себе з публікації в Instagram.

Як зняти позначку з допису в Instagram

Ви маєте право лише позначати інших користувачів у своїй публікації в IG. І коли ви позначаєте когось у своїй публікації, вони отримають сповіщення у формі повідомлення, яке міститиме позначений пост і повідомлення. Лише позначений користувач може видалити себе з публікації з тегом, видалити публікацію зі свого профілю або змінити налаштування тегів, щоб ніхто, кого ви не знаєте, не міг позначити вас у своїй публікації. Далі в цій статті ви дізнаєтесь, як зняти тег із публікації в Instagram. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

Чому люди знімають теги в Instagram?

Причини, чому люди знімають теги в Instagram з чужої публікації:

  • Ніхто не хоче, щоб його відмічали в такому дописі, який порушує чиїсь права.
  • Вони не хочуть, щоб їх позначали на чиїйсь публікації чи публікації конкретної людини в Instagram.
  • Вони не хочуть, щоб хтось використовував їх ім’я для просування свого продукту чи бренду в Instagram без їхнього дозволу.
  • Вони не хочуть, щоб їх позначали тегами в публікаціях, які пропагують ненависть, насильство та неправдиві повідомлення світу чи спільноті.
  Як переглянути публікації, які раніше сподобалися в Instagram

Це всі причини, чому люди знімають теги в Instagram з чужих публікацій.

Як зняти тег із чиєїсь публікації в Instagram? Як зняти тег із чужої публікації?

Щоб дізнатися, як зняти тег із дописів інших людей в Instagram, виконайте такі дії:

1. Відкрийте Instagram додаток на вашому телефоні.

2. Торкніться вкладки Профіль у нижньому правому куті екрана.

3. Торкніться піктограми позначених фотографій.

4. Торкніться потрібної форми публікації, яку ви хочете зняти тегом.

5. Торкніться піктограми з трьома крапками у верхньому правому куті публікації.

6. Потім торкніться параметрів тегів…

7. Торкніться «Видалити мене з публікації», щоб зняти тег із публікації.

Ось як зняти тег із публікації в Instagram когось іншого.

Що відбувається, коли ви знімаєте теги з публікації?

Коли ви видаляєте себе з допису, ваш тег спочатку видаляється з допису. Публікації, які ви позначили, буде видалено з вкладки позначених публікацій у вашому профілі IG. Людина, яка позначила вас у своїй публікації, не отримає про це сповіщення. Але вони можуть перевірити допис і дізнатися, що ви зняли теги з допису. Тепер, якщо людина спробує повторно позначити вас у тій самій публікації, це буде неможливо. Це тому, що ви були особою, яку позначили в публікації, і ви вже відхилили запит, видаливши себе з її публікації. Це те, що відбувається, коли ви скасовуєте себе з публікації.

Інша особа дізнається, коли ви знімаєте теги з її публікації в Instagram?

Ні, інша особа не дізнається, коли ви знімете позначку з її публікації в Instagram. Ви маєте право контролювати свою діяльність. Ви можете вказати, хто може позначати вас у своїй публікації, і якщо хтось позначив вас у своїй публікації, а ви не хочете, щоб вас позначали, ви можете видалити себе з цієї публікації. Якщо ви видалите себе з цього допису, оригінальний автор (OP) не зможе про це знати, доки він не відвідає допис і не перевірить наявність тегів. І коли ви знімаєте тег із чужої публікації, ця особа не зможе повторно позначити вас у цій самій публікації. Якщо вони хочуть позначити вас, їм потрібно буде створити нову публікацію та позначити вас у цій публікації.

  Як переглянути історію переглядів відео в Instagram

Чи можете ви зняти позначку в Instagram на комп’ютері?

Ні, ви не можете видалити себе в Instagram на комп’ютері, тобто на веб-сайті Instagram. У мережі Instagram ви можете опублікувати зображення та позначити когось на ньому, але коли хтось позначив вас у публікації, ви не зможете видалити себе з цієї публікації. Це тому, що веб-версія Instagram не підтримує параметр Untagging. Але ви можете зняти тег із себе за допомогою мобільної програми Instagram, як згадувалося раніше в цій статті з покроковим посібником. У мережі Instagram все ще можна виконувати всі основні завдання, як-от завантажувати публікацію, лайкати та коментувати публікацію, спілкуватися з друзями. Але коли справа доходить до зручності використання, користувачі віддають перевагу додатку Instagram, а не Інтернету Instagram.

Чи можете ви зняти теги в Instagram без їх відома? Хтось знає, чи я зніму теги?

Так, ви можете видалити себе в Instagram без їх відома. Якщо вас позначили в якомусь дописі, ви можете скасувати тег із нього. Після того, як ви видалили тег із цього допису, ви не зможете знову позначити тег у тій самій публікації. Користувач не отримує жодних сповіщень чи повідомлень, коли ви скасовуєте себе з його публікації, але OP та інші позначені профілі можуть знати про це, перевіряючи публікацію на наявність позначених людей. Зняття позначки з публікації працює лише в додатку Instagram для пристроїв Android та iOS. Тепер ви, напевно, дізналися, чи хтось дізнається, якщо ви знімете тег із їхньої публікації.

  Як знайти старі публікації в Instagram

Чи буде хтось сповіщений, якщо я видалю тег?

Ні, особа, яка позначила вас у своїй публікації, не отримає сповіщення, коли ви видалите тег. Єдиний спосіб дізнатися про тег – відвідати публікацію та перевірити наявність тегів. Після видалення тегу з публікації OP не зможе повторно тегувати вас у тій самій публікації. Їм потрібно буде завантажити нову публікацію, щоб позначити вас. Коли хтось позначає вас тегом у своїй публікації, ви отримаєте текст від цього користувача разом із публікацією, у якій вас позначили. Тепер ви знаєте, чи отримає хтось сповіщення, якщо ви видалите свій тег із публікації.

Чи можу я повторно позначити себе в публікації?

Ні, ви не можете повторно позначити себе в публікації іншого. Ви можете повторно тегувати себе лише у своїх публікаціях, а не в інших. Якщо якийсь користувач позначає вас тегом у своїй публікації, ви можете лише видалити свій тег із публікації. І як тільки ви знімете тег із цієї публікації, ви не зможете повторно позначити себе на ній. І навіть користувач, який опублікував це, не може повторно позначити вас у своїй публікації. Якщо ви не хочете, щоб хтось позначав вас у своїй публікації, ви можете вимкнути налаштування тегів для всіх лише для вас або ваших друзів.

***

Ми сподіваємося, що ви дізналися про те, як зняти тег з публікації в Instagram. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.