Як знову відкрити закриті вкладки та Windows у Safari на Mac

Ви щойно закрили вкладку або вікно Safari? Немає проблем — ви можете отримати його назад. Як і всі сучасні веб-переглядачі, Safari від Apple для Mac може знову відкривати закриту вкладку або вікно — якщо ви не переглядали приватно.

Перегляд із вкладками — це, мабуть, найкраще, що можна знайти в Інтернеті після Keyboard Cat, і якщо ви схожі на нас, у вас, ймовірно, відкрито більше вкладок, ніж ви можете згадати. На жаль, це іноді призводить до того, що ми любимо називати «очисткою» — очищення вкладок, яке завжди має неприємний побічний ефект — закриття однієї вкладки, яку ви абсолютно хотіли залишити відкритою.

На щастя, хтось в Apple подумав про це, і є зручна опція денді на панелі меню, яка повернуть нещодавно закритій вкладці колишню славу. Є навіть комбінація клавіш!

Тут, звичайно, слід врахувати одне застереження. Якщо ви переглядаєте в режимі приватного перегляду, а потім закриваєте вкладку, вам не пощастило. Ніяка кількість спаму правильних кнопок чи комбінацій клавіш не поверне його назад. Вибачте! Усе відкидається, як тільки ви закриваєте вкладку приватного перегляду. Це гарантує, що ваш приватний перегляд залишається конфіденційним.

Якщо це не так, ось як повернути втрачену вкладку.

Відновлення останньої закритої вкладки в Safari

Якщо ви щойно закрили вкладку і зрозуміли, що цього не слід було, повернення її відбувається двома клацаннями миші.

Щоб почати, натисніть опцію «Історія» на панелі меню у верхній частині екрана в Safari.

Далі натисніть «Повторно відкрити останню закриту вкладку».

Натисніть

Дивно, як вкладка знову з’являється в поле зору.

Відновлення останньої закритої вкладки за допомогою клавіатури

Якщо ви дуже поспішаєте, вам навіть не потрібно клацати. Замість цього просто натисніть Shift ⇧ + Command (або Cmd) ⌘ + T, і вашій вкладці буде відновлено колишню славу.

Ви також можете знову відкривати закриті вкладки в Safari на iPhone або iPad.