Як знову відкрити закриту вкладку в Google Chrome

Categories:

Як і інші сучасні веб-переглядачі, Chrome дозволяє швидко знову відкривати вкладки та вікна, які ви нещодавно закрили. Google трохи перемістив цю опцію в Chrome 78, але її все ще легко знайти, якщо ви знаєте, де шукати.

Це не дозволить вам знову відкривати вікна та вкладки, відкриті в режимі анонімного перегляду Chrome. Chrome забуває про ці вкладки, щойно ви їх закриваєте.

Де в Chrome опція «Повторно відкрити закриту вкладку»?

Щоб знову відкрити закриту вкладку в Chrome, клацніть правою кнопкою миші порожнє місце на панелі вкладок і виберіть «Повторно відкрити закриту вкладку». Якщо ви нещодавно закрили вікно замість вкладки, ви побачите тут опцію «Повторно відкрити закрите вікно».

  Як перемикатися між додатками на iPhone X

Це відкриє останню закриту вкладку. Повторіть цей процес, щоб знову відкривати вкладки в порядку їх закриття, повертаючись до історії.

На Mac за допомогою однієї кнопки миші, утримуйте клавішу Ctrl і клацніть замість клацання правою кнопкою миші.

Раніше ви могли просто клацнути правою кнопкою миші вкладку на панелі вкладок Chrome і вибрати «Повторно відкрити закриту вкладку». Ця опція більше не відображається в контекстному меню вкладки, клацнувши правою кнопкою миші. Ви повинні клацнути правою кнопкою миші на порожньому місці, щоб знайти його.

Як знову відкрити закриті вкладки за допомогою комбінації клавіш

Ви також можете натиснути Ctrl+Shift+T, щоб знову відкрити закриту вкладку за допомогою комбінації клавіш. Якщо ви нещодавно закрили вікно, це знову відкриє закрите вікно.

  Як перевірити, чи працює Zoom секретний веб-сервер на вашому Mac (і видалити його)

Ця комбінація клавіш діє так само, як і натискання «Повторно відкрити закриту вкладку». Натисніть ярлик кілька разів, щоб знову відкрити закриті вкладки в порядку їх закриття.

Як знову відкрити певну закриту вкладку

Chrome також пропонує меню з переліком усіх нещодавно закритих вікон і вкладок, які він відстежує. Щоб отримати доступ до нього, клацніть меню Chrome і наведіть курсор на Історія.

У розділі «Нещодавно закриті» ви побачите список нещодавно закритих вікон і вкладок. Натисніть один, щоб знову відкрити його.

Якщо ви закрили вікно або вкладку деякий час тому, вам доведеться натиснути тут опцію «Історія» та копатися в історії веб-перегляду, щоб знайти її.

  Як змінити розмір шаблонів PowerPoint