Як знайти індекс якості повітря для міста за допомогою пошуку Google

| | 0 Comments| 11:48 AM
Categories:

Якість повітря – це не те, що звичайна програма погоди розповідає вам про місто. По-перше, ця інформація доступна не для всіх міст. Однак це надзвичайно важливо, особливо якщо ви плануєте переїхати або у вас є захворювання, яке може погіршитися через погану якість повітря. Google має багато маленьких корисних інформаційних інструментів, вбудованих у свій пошук, включаючи швидкий інструмент індексу якості повітря.

Індекс якості повітря

Відвідайте Google і введіть «Якість повітря», а потім назву міста, для якого ви хочете переглянути індекс якості повітря. Індекс відображається вздовж спектру, який варіюється від низьких забруднюючих речовин до великої кількості забруднюючих речовин. Індекс також розповідає, які види активного відпочинку підходять, а які непридатні з огляду на якість повітря в місті.

  Не отримуєте Netflix у 4K? Ось як це виправити

Якщо якість повітря погана або знаходиться в небезпечній частині спектру, це підкаже, хто знаходиться в групі ризику, наприклад, у Делі якість повітря не підходить для людей, які мають проблеми з диханням або серцем.

Ця інформація взята з офіційного веб-сайту Всесвітнього індексу якості повітря. Якщо ви клацнете посилання під індексом, який ви бачите в Пошуку Google, ви потрапите безпосередньо на офіційний веб-сайт, де буде надано детальну інформацію про якість повітря.

Ви побачите, що ця інформація доступна не для всіх міст. Організація, яка стоїть за веб-сайтом, співпрацює з місцевими інститутами для збору цієї інформації, і якщо вона не має жодного або достатньої кількості інститутів-учасників, або достатньо історичних даних, то ви не зможете отримати інформацію про якість повітря для цього конкретного міста.

  Як вимкнути сповіщення для групових повідомлень на LinkedIn

Якщо ви вважаєте цю інформацію корисною, ми рекомендуємо вам відвідати фактичний веб-сайт, а не покладатися лише на результати пошуку Google. Веб-сайт може надати вам дані про якість повітря за тиждень, а також інформацію про погоду, яка включає вологість і опади. Проте немає жодної згадки про кількість пилку, тому якщо у вас сезонні алергії, цей веб-сайт сам по собі не допоможе вам спланувати їх відповідно.

Якість повітря вимірюється як середньорічний показник. Ви можете помітити деякі відмінності між певними місяцями, наприклад, якість може бути кращою навесні або влітку, ніж взимку, але в цілому, якщо в місті особливо погане повітря, це не покращиться за кілька тижнів або якщо піде дощ. Знову ж таки, якщо ви плануєте тривалий час перебування або плануєте переїхати, це саме та інформація, яку ви повинні шукати для міста.

  Як увімкнути панель Chrome Emoji