Як знайти ідеальний фітнес-трекер, який відповідає вашим потребам

| | 0 Comments| 5:05 AM
Categories:

Трекери активності – це найпопулярніші пристрої для носіння на сучасному ринку. Якщо ви робите покупки для одного, ви, ймовірно, вражені наявним вибором. Це не просто вибір, яку компанію купувати, наприклад, Apple чи Fitbit. Існує кілька моделей під певною лінією трекерів активності з власним набором функцій, які ще більше ускладнюють процес прийняття рішень. База даних фітнес-трекерів Meet; це безкоштовна онлайн-база даних фітнес-трекерів, яка дозволяє звузити список пристроїв за його функціями. Наприклад, якщо для тренування до марафону вам потрібен пристрій до 100 доларів, база даних фітнес-трекерів допоможе вам знайти ідеальний фітнес-трекер для нього.

Знайдіть ідеальний трекер

Фітнес-трекер База даних має безліч фільтрів, які допоможуть знайти ідеальний фітнес-трекер. Фільтр включає фільтр за ціною та брендом, тому якщо ви вже вирішили купити трекер Garmin або Fitbit, ви можете використовувати фільтри, щоб звузити вибір до бажаного виробника.

  Як запустити Chrome в режимі анонімного перегляду з ярлика на робочому столі

Інші фільтри включають особливості пристрою, наприклад, чи він водонепроникний, чи має сенсорний вхід і чи можете ви керувати своєю музикою за допомогою нього. Спеціальні функції дозволяють вам знайти найкращий фітнес-трекер для плавання, їзди на велосипеді, бігу тощо.

Якщо ви не маєте на увазі певну діяльність, ви можете натомість відфільтрувати трекери за датчиками, які вони мають, наприклад, гіроскопом, висотоміром, акселерометром і термометром, або ви можете звузити його за типом активності, який він може вимірювати та показувати. тобто лічильник кроків, калорій, кількість підйомів тощо.

Коли ви вибираєте свої налаштування для свого фітнес-трекера, на панелі праворуч оновлюються трекери, які їм відповідають. Якщо ви клацнете на пристрої, він покаже вам повну інформацію, включаючи дату випуску пристрою, кожен окремий датчик, який він має, і повний список даних, які він може відстежувати, включаючи типи спортивних заходів, для яких він підходить, і посилання на те, де ви можете купити це. У деяких випадках ви не завжди можете мати посилання на веб-сайт виробника, тому будьте обережні, де купуєте свій пристрій.

  Доступ до часто використовуваних програм із панелі сповіщень

Порівняйте трекери

База даних фітнес-трекерів також дозволяє порівнювати два або більше пристроїв. Порівняння дає змогу побачити, які функції мають вибрані пристрої пліч-о-пліч. Тоді ви можете зробити вибір, який саме ви хочете купити. Виберіть пристрої, які потрібно порівняти, а потім натисніть кнопку «Порівняти» у верхньому правому куті.

Крім того, якщо ви просто шукаєте основне відстеження активності, наприклад, лічильник кроків і кількість підйомів, перевірте, чи є у вашому телефоні. Це може заощадити витрати на покупку фітнес-трекера. Телефони вищого класу приблизно так само точні, як і фітнес-трекер, тому якщо у вас він є і ви берете його з собою на пробіжку, його дані будуть такими ж точними, як і будь-який фітнес-трекер.

  4 центри розумного дому, про які ви ніколи не чули (і чому вам не варто їх використовувати)