Як знайти та відредагувати файл Hosts у Windows 11

Існує безліч способів знайти IP-адресу в Windows 11, але що робити, якщо ви хочете знайти та відредагувати файл hosts у Windows 11? Файл hosts є потужним методом обмеження або дозволу певного веб-сайту на вашому ПК. Це дозволяє вам додати IP-адресу для певного домену, і браузер буде вказувати на цю конкретну адресу. Тож ми зібрали чудовий посібник про те, як знайти та редагувати файл hosts у Windows 11. Крім того, ми включили пояснення того, що робить файл hosts у Windows 11, щоб ви могли легко зрозуміти концепцію. З огляду на це, давайте перейдемо до кроків, які вам потрібно виконати.

Знайти та редагувати файл хостів у Windows 11 (2022)

У цьому посібнику ми згадали розташування файлу hosts у Windows 11, тому ви можете легко редагувати його. Крім того, ми також пояснили, що таке файл hosts і для чого він використовується на вашому ПК з Windows 11.

Що таке файл Hosts у Windows 11?

Коли ви відкриваєте веб-сайт на своєму ПК, браузер шукає IP-адресу доменного імені з DNS-сервера. Однак перед цим він спочатку переходить до файлу «hosts» на вашому ПК з Windows, щоб дізнатися, чи вказав користувач IP-адресу для певного домену. Якщо ви вказали для веб-сайту неіснуючий IP-адрес (наприклад, 0.0.0.0), веб-сайт не відкриється і буде фактично заблокований. По суті, файл hosts зберігає список усіх веб-сайтів, які ви заблокували на своєму ПК.

  Як увімкнути вбудовані сповіщення Windows 10 для Chrome

При цьому, якщо ви використовуєте один із популярних DNS-серверів у своєму браузері, браузер ігноруватиме файл hosts. Він перейде безпосередньо на сервер DNS або кеш DNS, щоб отримати IP-адресу веб-сайту (доменне ім’я), який ви відвідуєте. Щоб уникнути цієї ситуації, ми пропонуємо ввімкнути DNS через HTTPS (DoH) у Windows 11 у системних налаштуваннях. Це гарантує, що ви отримаєте весь зашифрований захист DoH, а також врахує файл hosts. У цьому випадку веб-сайти, згадані у файлі hosts, будуть заблоковані, і ви також отримаєте зашифрований зв’язок DNS.

Підводячи підсумок, файл hosts у Windows 11 дозволяє блокувати веб-сайти, вказуючи їм на вигадану IP-адресу. Це просте та ефективне рішення для користувачів, які хочуть обмежити певні веб-сайти на своєму ПК з усіх браузерів.

Як знайти файл Hosts в Windows 11

1. Спочатку натисніть комбінацію клавіш Windows 11 «Windows + E», щоб відкрити Провідник файлів. Тут двічі клацніть, щоб відкрити диск «C».

2. Далі перейдіть до папки «Windows».

3. Після цього перейдіть до папки system32 -> drivers -> etc. Тут ви знайдете файл «hosts», який нам потрібно відредагувати. Це буде тип «Файл», а не «Календар».

4. Якщо ви не бачите файл «hosts» у цій папці, натисніть «Перегляд» у верхньому меню та натисніть «Показати». Тепер виберіть «Приховані елементи». Це покаже всі приховані елементи, включаючи файл «hosts».

Розташування файлу хостів Windows 11

Ви можете перейти за такою адресою – «C:Windowssystem32driversetc», щоб знайти файл hosts у Windows 10 та 11. Хоча вам потрібні права адміністратора для редагування файлу hosts у його початковому розташуванні, тут ми підемо дещо іншим шляхом. Тож продовжуйте читати.

  Перевірте сумісність системи з Windows 11 за допомогою програми Health Check

Як відредагувати файл Hosts в Windows 11

1. Спочатку скопіюйте файл «hosts» в інше місце, наприклад на робочий стіл. Це дозволить вам редагувати файл Hosts у Windows 11 з легкістю та без прав адміністратора.

2. Тепер перейдіть до скопійованого файлу hosts, клацніть його правою кнопкою миші та виберіть «Відкрити за допомогою». Тут виберіть «Блокнот».

3. Щоб заблокувати веб-сайти за допомогою файлу «hosts» у Windows 11, додайте рядок унизу, дотримуючись наведеного нижче синтаксису. Тут ви вказуєте twitter.com на 0.0.0.0, яка є неіснуючою IP-адресою. Речення після # є коментарем і є необов’язковим. Ви можете додати скільки завгодно веб-сайтів до файлу hosts, використовуючи наведений нижче синтаксис.

0.0.0.0 twitter.com #Your PC will block twitter.com

4. Тепер натисніть «Файл» у верхньому меню та виберіть «Зберегти».

5. Після цього скопіюйте та перемістіть змінений файл «hosts» у папку «etc», щоб замінити його. Він запитає дозвіл адміністратора, і вам потрібно натиснути «Продовжити».

6. Нарешті, відкрийте twitter.com, і він не відкриється на вашому комп’ютері з Windows 11, оскільки IP-адреса цього веб-сайту зіставлена ​​з неіснуючою IP-адресою. Таким чином ви можете знайти та відредагувати файл hosts у Windows 11, щоб заблокувати веб-сайти.

7. Якщо ви хочете розблокувати веб-сайт, просто видаліть рядок, який ви додали у файлі hosts, або додайте # на початку рядка, щоб перетворити весь текст на коментар. Це зробить команду неефективною. Тепер знову перемістіть змінений файл hosts до папки «etc», щоб зміни вступили в силу.

  Як зробити скріншот окремих елементів інтерфейсу користувача [Windows]

Часті запитання (FAQ)

Що таке файл Hosts у Windows 11?

Файл hosts по суті містить список веб-сайтів, які ви хочете заблокувати на своєму ПК. Ви також можете використовувати файл hosts у Windows 11, щоб вказати доменне ім’я на певну IP-адресу.

Де знайти файл Hosts у Windows 11?

Файл hosts у Windows 11 знаходиться за адресою C:WindowsSystem32driversetc.

Яке використання файлу Hosts у Windows 11?

Ви можете використовувати файл hosts у Windows 11, щоб блокувати веб-сайти на вашому ПК, вказуючи їх на нефункціональну IP-адресу.

Чи можна ввімкнути DNS через HTTPS за допомогою файлу Modified Hosts?

Так, ви можете використовувати DNS через HTTPS і одночасно маршрутизувати трафік до файлу ghosts. Однак вам потрібно ввімкнути DNS через HTTPS у налаштуваннях Windows, а не через браузер.

Відредагуйте файл Hosts, щоб заблокувати веб-сайти в Windows 11

Таким чином ви можете знайти та редагувати файли хостів у Windows 11. Ще раз повторюю, якщо ви хочете, щоб ваш комп’ютер шукав заблоковані хости на вашому ПК з Windows, вам доведеться вимкнути DNS через HTTPS у своєму браузері. І якщо ви ввімкнули DNS через HTTPS у налаштуваннях ПК, вам не потрібно нічого робити. Windows 11 враховуватиме файл hosts. У всякому разі, це все від нас. Якщо ви хочете знайти папку запуску Windows 11 у Windows 11, скористайтеся нашим пов’язаним посібником. Щоб знайти свою MAC-адресу в Windows 11, у нас також є зручний посібник для цього. Нарешті, якщо у вас виникли запитання, повідомте нас у розділі коментарів нижче.