Як знайти та використовувати шаблони Reels в Instagram для кращої якості відео

Ключові висновки

  • Шаблони Instagram Reels спрощують створення привабливих відео, надаючи заздалегідь розроблені макети для поєднання з музикою.
  • Щоб отримати доступ до шаблонів, торкніться піктограми «Створити», виберіть «Котушка» та прокрутіть, щоб знайти опцію «Шаблони».
  • Використовуйте шаблони, щоб заощадити час і зосередитися на створенні вмісту, оскільки Instagram вибирає популярні музики та надає параметри для редагування та налаштування вашого Reel.

Ви коли-небудь замислювалися, як творці створюють найпривабливіші Instagram Reels, які ідеально фіксуються на музиці? На щастя, платформа соціальних мереж тепер полегшує це за допомогою шаблонів Reels. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як створити вражаючі Instagram Reels за допомогою шаблону.

Як використовувати шаблони Reels в Instagram

Функція шаблонів Instagram Reels проста та неймовірно зрозуміла у використанні, незалежно від того, чи хочете ви знайти шаблон для ідей чи фактично зібрати один для публікації у своєму профілі.

Ось як отримати доступ до шаблонів…

1. Знайдіть свій шаблон

Ви можете знайти шаблони Instagram Reels на платформі двома способами. Перший і найпоширеніший спосіб — відкрити програму Instagram і натиснути на значок «Створити», розташований у центрі нижньої панелі інструментів. Звідти виберіть Reel і прокрутіть під New Reel, доки не знайдете опцію Templates — торкніться її.

Витратьте деякий час на перегляд усіх доступних варіантів. Найкращий вибір шаблонів – це, як правило, рекомендовані шаблони, популярність яких зростає. Наприклад, під час святкового сезону ви можете знайти певну тему, яка відповідає святкуванню.

Ви також можете здійснювати пошук серед актуальних шаблонів Reels. Якщо ви зберегли будь-які шаблони, вони відображатимуться в нижній частині екрана «Огляд шаблонів».

Інший спосіб знайти шаблон – це прокручувати Reels. Ви можете натрапити на відео з кнопкою «Використати шаблон». Якщо ви хочете зберегти шаблон, торкніться значка з трьома крапками на правій панелі інструментів і виберіть «Зберегти». Однак якщо ви хочете негайно використати шаблон, ви можете торкнутися його та додати свій медіафайл.

2. Додайте медіа

Коли ви знайдете шаблон, який хочете використати, просто торкніться його. З’явиться вікно Використовувати як шаблон, і ви зможете почати прикріплювати відео чи фотокліпи до доступних маленьких коробок.

Після цього відредагуйте свої кліпи відповідно до відведеного для них часу. Щоб зробити це, просто торкніться кліпу та перемістіть прямокутник на ту частину кліпу, яку ви хочете отримати у своїй новій котушці. Торкніться стрілки Далі, коли закінчите.

На наступному екрані ви зможете редагувати свою котушку. Щоб зробити це, проведіть пальцем угору або виберіть «Редагувати відео». Ви можете налаштувати хронометраж ваших кліпів і музики, а також додавати текст, ефекти та фільтри — ви навіть можете додати наклейки до свого Instagram Reel, якщо хочете. Крім того, якщо вам не подобається послідовність ваших кліпів, ви можете торкнутися піктограми «Змінити порядок», щоб перемістити свої відео чи фотографії.

Закінчивши, торкніться стрілки «Далі», і ви перейдете на сторінку «Попередній перегляд», щоб написати свій підпис і застосувати інші елементи, як-от опублікувати свою котушку на Facebook або поділитися своєю публікацією в Instagram лише з групою близьких друзів. Виберіть «Далі», а потім «Поділитися», коли будете готові опублікувати свою котушку. У вас також є можливість запланувати свій Instagram Reel.

Чому варто використовувати шаблон Reel?

Іноді створення Reels може займати багато часу, оскільки об’єднуються кліпи в ритмі музики. Використання шаблону полегшує цей процес і дозволяє зосередитися на кліпах, які потрібно використовувати, а не на тому, чи все правильно вирівняно.

Крім того, Instagram виконує роботу за вас, вибираючи музику Reels, яка зараз є популярною, або те, що найкраще підійде для вашого профілю. Все, що вам потрібно зробити, це переглянути варіанти та вибрати той, який вам найбільше подобається.

Використовуйте шаблони Instagram Reel, щоб здивувати своїх підписників

Використання шаблонів може перетворити будь-якого користувача Instagram на досвідченого творця Reels. Переконайтеся самі, наскільки проста ця функція, знайшовши Reel, який вам подобається, і додавши до нього власний вміст.