Як знайти та видалити тіньові монітори в Windows 10

Коли ви встановлюєте Windows 10, вона автоматично знаходить та встановлює потрібні вам драйвери. Це чудово, за винятком того, що часом створює проблеми, про які ви ніколи не знаєте. Що стосується графічних драйверів, Windows 10 використовує драйвери за замовчуванням, поки не зможе знайти та завантажити ті, які найкраще підходять для вашого обладнання. При цьому він іноді створює тіньові монітори.

Тіньовий монітор — це, по суті, монітор, який виявила Windows 10, але насправді він фізично не існує. Це просто виявлено вашою системою як щось, що перебуває у вимкненому або недоступному стані. Ви ніколи випадково не перейдете на нього чи щось інше, але це спричинить такі проблеми, як стрибання значків на робочому столі, коли ви підключаєте чи від’єднуєте дисплеї, або копіювання значків на робочому столі чи додавання на неправильний монітор. Тому важливо це виправити, а для цього потрібно знайти й видалити тіньові монітори. Це досить легко зробити.

Видалити тіньові монітори

Відкрийте Диспетчер пристроїв. Ви можете шукати його за допомогою пошуку Windows, або ви можете перейти до панелі керування та вибрати Обладнання та звук, а потім вибрати Диспетчер пристроїв у розділі Пристрої та принтери.

У диспетчері пристроїв перейдіть до Перегляд>Показати приховані пристрої.

Далі розгорніть монітори в диспетчері пристроїв. Ви побачите всі підключені дисплеї, і якщо ви побачите дисплей зі світлішим, розмитим значком монітора, то у вашій системі є тіньовий монітор.

Клацніть правою кнопкою миші тіньовий монітор і виберіть Видалити пристрій у контекстному меню. Прийміть попередження на екрані, і воно буде видалено. Для більшої міри перезавантажте систему.

Якщо у вас виникли проблеми з стрибанням піктограм, відкриттям вікон за межами екрана або з новими піктограмами, які не з’являються, доки ви не оновите робочий стіл, це може допомогти виправити все це.

Проте, якщо ви коли-небудь оновлюєте графічні драйвери або вирішуєте скинути Windows 10, але не встановлюватимете заново, може бути гарною ідеєю перевірити та переконатися, що тіньовий монітор не працює. додано.

Це може статися незалежно від кількості дисплеїв у вас. Якщо у вас є лише один дисплей, підключений до вашого комп’ютера чи ноутбука, або у вас налаштовано кілька моніторів, ви можете отримати тіньові монітори. Це не специфічна помилка Windows 10. Це сталося на старих версіях Windows, тобто на Windows 7 і 8/8.1. Якщо ваш тіньовий монітор постійно повертається, ви можете оновити або оновити графічні драйвери.