Як знайти схвалену Twitch музику для потокового передавання

Categories:

Twitch.tv співпрацює з Звукова магія для сканування збережених потоків і кліпів на предмет вмісту, захищеного авторським правом. У минулому компанія в основному ігнорувала фонову музику, але тепер розправляється зі стримерами, які порушують Закон про захист авторських прав у цифрову епоху (DMCA). Давайте подивимося, що це означає, і яку музику можна використовувати.

Що це означає для стримерів Twitch

8 червня 2020 року офіційний обліковий запис підтримки Twitch у Twitter оприлюднила заяву про наплив повідомлень про видалення. Він попросив стримерів видалити всі відеокліпи, які потенційно можуть включати вміст, захищений авторським правом відповідно до правил DMCA.

? Цього тижня у нас раптово надихнули запити на видалення DMCA для кліпів із фоновою музикою 2017–2019 років. Якщо ви не впевнені щодо прав на аудіо в минулих потоках, радимо видалити ці кліпи. Ми знаємо, що багато з вас мають великі архіви, і ми працюємо, щоб зробити це простіше.

— Підтримка Twitch (@TwitchSupport) 8 червня 2020 року

На Twitch.tv існує загальне правило щодо використання музики у своїх потоках: якщо ви відтворюєте будь-яку музику, для якої у вас немає належної ліцензії, вас може покарати законний власник. Сюди входить будь-що на Spotify, YouTube, радіо тощо.

Як і всі хости цифрового контенту, Twitch працює відповідно до закону США 1998 року, Закону про захист авторських прав у цифрову епоху або Закону про захист авторських прав у цифрову епоху (DMCA). Однак Twitch також використовує положення про «безпечну гавань» DMCA. Це захищає платформи для розміщення контенту від відповідальності за порушення авторських прав людьми на їхніх сайтах, якщо вони швидко реагують на запити на видалення від правовласників.

  Як використовувати Amazon Music на Twitch Live Stream

Twitch та інші потокові платформи юридично зобов’язані видаляти будь-який імовірно порушний вміст і повідомляти особу, яка його опублікувала.

Повне розкриття Інструкцій Twitch щодо сповіщення про захист авторських прав у цифрову епоху можна знайти на своєму веб-сайті.

Стрімери на Twitch отримують три попередження за порушення авторських прав, перш ніж їх обліковий запис буде остаточно заблоковано. Люди, які вважають, що їх вміст було позначено помилково, мають можливість оскаржити рішення, надіславши зустрічне сповіщення через службу підтримки Twitch.

Коли стример надсилає зустрічне сповіщення, хост (у даному випадку Twitch) зобов’язаний вручну розглянути скаргу, повідомити власника прав (у цьому випадку музичного видавця) та потенційно відновити спірний вміст.

Це зобов’язання Twitch згідно із законом. На практиці, однак, хостингові платформи (найвідоміше, YouTube) зазвичай не розглядають зустрічні сповіщення з особливою увагою. Повідомлення про видалення згідно з Законом про захист авторських прав у цифрову епоху зазвичай є остаточним, навіть якщо воно видане помилково.

Додаткову інформацію про привабливий приглушений звук можна знайти на сторінці Сторінка підтримки Twitch.

  Як побачити, хто дивиться в Twitch

Twitch і Audible Magic

Twitch працює з Звукова магія реалізувати систему, яка автоматично видалятиме несанкціоноване аудіо сторонніх розробників із відео за запитом (VOD). VOD — це архів вмісту, який раніше транслювався в прямому ефірі на Twitch, інакше відомий як «Кліпи», «Основні моменти» та «Минулі трансляції».

Компанія сподівається, що це захистить як мовників, так і власників авторських прав. Однак ця технологія не буде сканувати прямі трансляції.

Інструкції Twitch щодо аудіоконтенту не змінилися — список дозволених і заборонених можна знайти на сайті компанії веб-сайт правил спільноти. Незважаючи на це, додавання автоматичного процесу сканування та видалення може призвести до несподіваного видалення старих VOD. Це не відображає зміни в політиці, а скоріше, лише зміни в правозастосуванні.

Музика, яку ви можете використовувати в Twitch Stream

Досить просто, ви можете використовувати будь-яку музику, яку ви володієте або маєте ліцензію на використання під час своїх трансляцій Twitch. Наявність ліцензії на відтворення музики для власного задоволення (наприклад, обліковий запис Spotify) не означає, що у вас є ліцензія на трансляцію цієї музики у своєму потоці.

Amazon Music надає безпечну DMCA музику для монетизованих потоків і VOD. Ви можете використовувати його на Twitch, YouTube, Mixer або Facebook, не турбуючись про попередження щодо вмісту чи вимкнений вміст.

Нижче наведено ще кілька музичних програм, безпечних DMCA:

Крендель: Кураторський каталог музики, спеціально ліцензований для використання під час потокового передавання.
Monstercat: Ви можете підписатися на Золотий план компанії за $5,00 на місяць, щоб транслювати її музику на своєму каналі. Детальніше про ліцензування можна прочитати на Сторінка поширених запитань Monstercat.
Anjunabeats: Twitch посилається на цей сайт у своєму посібник із налаштування у розділі «Трейлер каналу».

  Як транслювати ігри з iPhone для Twitch

Музика, яку вам заборонено використовувати в Twitch Stream

Ви можете переглянути повний список музики, яку ви не можете використовувати на Twitch, на ньому сторінку правил спільноти. Нижче наведено кілька прикладів відео, які, ймовірно, викликають у вас певні проблеми:

Трансляція в стилі радіо: потік або VOD Twitch, які зосереджені на відтворенні музики, якій ви не володієте, не мають ліцензії на розміщення на Twitch.
Виступ, що синхронізує губи: пантоміміка, спів чи прикид, що співають музику, яку ви не володієте, не має ліцензії на поширення на Twitch.
Кавер на пісню: виконання будь-якої пісні, яка належить комусь іншому, за винятком живого виступу у вашому потоці Twitch. Якщо ви виконуєте кавер-версію пісні в прямому ефірі, докладіть зусиль, щоб виконати пісню так, як її написав автор пісень. Створюйте всі аудіоелементи самостійно, не включаючи інструментальні треки, записи чи будь-які інші елементи, створені чи власність інших.

Якщо ви новачок у трансляції на Twitch, з’ясувати, яку музику можна, а яку не можна використовувати в потоці, може бути складно. Але якщо ви дотримуєтеся вказівок Twitch, ви можете запобігти вимкненню звуку або, що ще гірше, забороні вашого вмісту на платформі.