Як знайти стікери в TikTok

Categories:

TikTok — це веб-сайт соціальної мережі для обміну відео. Це дозволяє користувачам створювати швидкі відео, які можуть варіюватися від трьох секунд до десяти хвилин. Відео на TikTok можуть охоплювати будь-яку тему та користуються популярністю в усьому світі, зокрема в Канаді та США. Спочатку він був випущений під тегом musical.ly, але пізніше був придбаний і прийнятий TikTok. ByteDance володіє TikTok з вересня 2016 року. У TikTok ви можете використовувати опитування, щоб дізнатися більше про те, що хочуть дивитися глядачі, використовувати ім’я улюбленого творця, щоб почати діалог, і додавати привабливий дизайн до своїх відео. Ви можете отримати доступ до стікерів TikTok лише кількома дотиками та почати створювати вміст прямо зараз. Якщо ви шукаєте поради щодо того ж, ми пропонуємо вам посібник, який навчить вас, як знаходити стікери в TikTok, включаючи кроки, як отримати стікери TikTok для WhatsApp або використовувати стікери в TikTok live.

Як знайти стікери в TikTok

Продовжуйте читати далі, щоб знайти докладні кроки, які пояснюють, як знайти наклейки на TikTok і чи є наклейки TikTok для WhatsApp із цінними ілюстраціями для кращого розуміння.

Що таке Стікери в TikTok? Що таке стікер у TikTok?

TikTok продовжує створювати зручні інструменти для творців, щоб створювати цікаві відео, які змушують глядачів іноді призупиняти прокручування. Це досягається за допомогою наклейок. Ця функція дозволяє користувачам редагувати свій вміст, подібно до наклейок в Instagram, Whatsapp і Facebook stories, і виходить за рамки простого додавання графіки до кліпів.

Де TikTok Sticker Pack?

Пакети стікерів TikTok можна легко знайти на екрані редагування програми TikTok. Ви можете додавати наклейки як завгодно, щоб ваші відео вирізнялися з-поміж інших. Коли відео буде задоволено, ви можете продовжувати додавати додаткові ефекти, текст, звук та інші функції. Додавати можна різноманітні наклейки, а можна навіть поєднайте їх за допомогою емодзі, щоб створити ідеальний кліп.

Як знайти стікери в TikTok? Як знайти стікери в TikTok?

Ви можете знайти наклейки в додатку TikTok, відкривши додаток і перейшовши до завантажень, звідки ви можете завантажити кліп. Тут ви можете знайти кілька параметрів у правій частині екрана. Друга піктограма зверху — це піктограма наклейок, і вона надасть вам доступ до всіх бібліотек наклейок, доступних для вашого облікового запису. Розглянемо крок за кроком, як знайти стікери в TikTok:

  Як підписатися на когось у TikTok

1. Відкрийте програму TikTok на своєму Android або iOS мобільний пристрій.

2. Натисніть значок «Плюс» на нижній панелі.

3. Натисніть Завантажити.

4. Перейдіть на вкладку «Відео» та виберіть потрібне відео, яке ви хочете завантажити у форматі HD.

Примітка. Ви також можете вибрати вкладку «Фотографії», щоб додати потрібні фотографії.

5. Торкніться опції «Наклейки» знизу, щоб відкрити меню «Наклейки».

6. Виберіть будь-який потрібний стікер із доступних, щоб використовувати його для публікації в TikTok.

Ось як ви можете знайти стікери в TikTok.

Як ви шукаєте стікери в TikTok?

Щоб знайти наклейки у своєму додатку TikTok, виконайте наведені вище дії. Потім ви можете шукати потрібну наклейку за допомогою типів наклейок, доступних у меню.

У додатку TikTok є шість основних типів стікерів. Вони поділяються на такі категорії:

  • *** Ця категорія є відображенням актуальних подій, сезону, рухів і модних тенденцій.

  • Текст: короткі текстові наклейки, за допомогою яких можна легко передати свої почуття.

  • Настрій: є 17 наклейок, які представляють різні емоції, як-от радість, гнів, смуток і любов, а також сигнали рукою для ваших відео, як-от рух руки «ОК», знак миру та руки, що моляться.

  • Декоративні: різноманітні наклейки тут є кумедним способом прикрасити ваші кліпи, як зірочки та бульбашки.

  • Спосіб життя: тут можна переглянути повсякденні предмети, характерні для кожного. Стікери способу життя найкраще підходять для публікацій про їжу, хобі та подорожі, а також більше орієнтовані на відеоблоги.

  • Природа: найкраще використовувати їх для представлення погоди навколо вас.

Як розмістити стікери в TikTok?

Просто зробіть кліп, який ви хочете використовувати в TikTok, а потім перейдіть у розділ «Завантаження». Тут вам потрібно буде натиснути на значок наклейки. Як тільки ви це зробите, для вас буде багато наклейок. Вам доступні будь-які наклейки на вибір, як-от декор, текст, емоції, стиль життя та природа. Опція Emojis розташована вгорі, якщо ви хочете ними скористатися, і ви отримаєте доступ до вибору наклейок Emojis. Зробивши вибір, ви можете стиснути наклейку, щоб зменшити або збільшити її, або перемістити її в будь-яке місце на екрані відповідно до ваших уподобань.

Розглянемо цей процес крок за кроком для повного розуміння:

1. Запустіть програму TikTok на телефоні.

2. Торкніться значка плюс > Завантажити.

3. Виберіть потрібне відео або фото зі своєї галереї та торкніться піктограми наклейок.

4. Торкніться потрібної наклейки в наступному меню. Тут ми використали наклейку Ask як приклад для демонстраційних цілей.

5. Введіть потрібне запитання у відповідному полі та натисніть Готово.

6. Перейдіть до редагування відео та опублікуйте його або збережіть його як чернетку у своєму додатку TikTok.

Прочитайте цю статтю з самого початку, щоб дізнатися, як знайти стікери в TikTok.

Як отримати наклейки на TikTok Android?

Виконайте наведені вище дії, щоб легко отримати наклейки у програмі TikTok для Android.

Як встановити час для стікерів у TikTok?

Однією з багатьох функцій, доступних у TikTok, є можливість призначити час для наклейки на певний час. Для цього виконайте такі дії:

1. Відкрийте програму TikTok і торкніться значка плюс > Завантажити.

2. Виберіть потрібне відео або фото зі своєї галереї.

3. Потім торкніться піктограми наклейок > потрібної наклейки в наступному меню.

4. Торкніться наклейки, яка з’явилася на вашому відео, у меню редагування.

5. Потім натисніть Установити тривалість.

6. Налаштуйте повзунок на тривалість і помістіть його на потрібну позначку часу відео.

7. Нарешті торкніться значка галочки.

Потім ви можете опублікувати відео у своєму профілі TikTok або зберегти його в чернетках для майбутнього редагування, як забажаєте.

Прочитайте цю статтю з самого початку, щоб зрозуміти, як знайти наклейки в TikTok.

Як отримати наклейки на TikTok Effects?

Ефекти та наклейки — це різні категорії в TikTok, але це не означає, що ви не можете поєднати їх для свого кліпу. Давайте подивимося, як можна отримати стікери на відео, до якого ви вже застосували ефекти TikTok:

1. Відкрийте програму TikTok на своєму Android або iOS мобільні пристрої.

2. Торкніться піктограми + у нижній частині екрана.

3. Натисніть кнопку Запис, щоб почати запис відео.

4. Зупиніть запис, коли ви хочете додати зображення.

5. Торкніться опції «Ефекти», щоб побачити всі доступні ефекти на вибір.

6. Торкніться потрібного ефекту в меню. Наприклад, ми вибрали ефект зеленого екрана, як показано нижче.

7. Тепер з’являться зображення галереї вашого телефону. Виберіть потрібні відео та зображення, які потрібно додати, і натисніть «Далі».

8. Повторіть вищезгаданий процес, натиснувши кнопку «Запис» і додавши відео, а потім зображення з «Ефектів», якщо хочете.

9. Після завершення запису торкніться значка галочки або готового, як показано нижче.

10. Якщо хочете, відредагуйте зображення та відео, які ви об’єднали, на екрані редагування за допомогою доступних параметрів редагування.

11. Потім торкніться піктограми наклейок на нижній панелі.

Потім виконайте кроки, згадані раніше в цій статті, щоб знайти та додати потрібні стікери TikTok до свого відео та визначити час. Продовжуйте читати далі, щоб дізнатися, чи є стікери TikTok для WhatsApp.

Що таке стікери в TikTok Live?

Як випливає з назви, стікери в TikTok live можна використовувати на своїх пряма трансляція, щоб залучити глядачів і навіть допомогти благодійним організаціям, які постраждали від недавньої пандемії. Дебют Donation Stickers — це абсолютно нова інтерактивна функція, яка дозволяє творцям безпосередньо підтримувати благодійні організації, додаючи для них прямі трансляції. The Actors Fund, National PTA, Meals on Wheels і CDC Foundation – це лише деякі з благодійних організацій, яким ці наклейки спочатку допоможуть.

Як ви використовуєте наклейки в TikTok Live? Як використовувати наклейки в TikTok Live?

Якщо ви хочете спілкуватися зі своїми глядачами з різних причин, стікери в реальному часі можуть бути дуже корисним інструментом. Інфлюенсери можуть ділитися та просувати найважливіші проекти, надихаючи своїх послідовників брати участь і навіть жертвувати гроші обраним ними організаціям.

Ви можете отримати доступ до живих стікерів, виконавши ці прості дії в додатку TikTok:

1. Відкрийте програму TikTok на телефоні.

2. Торкніться піктограми + на нижній панелі.

3. Додайте назву до своєї прямої трансляції та виберіть потрібне зображення.

4. Потім торкніться піктограми «Наклейки» на правій панелі та виберіть потрібну наклейку в меню.

Примітка. Ви можете змінити розмір і розмістити наклейку в потрібному місці.

5. Нарешті, натисніть Go LIVE. Це дозволить вам розпочати трансляцію та зацікавити свою аудиторію.

Наприклад, коли користувач натискає наклейку з живою пожертвою, він потрапляє на зовнішню сторінку пожертв, де може вибрати суму та дізнатися більше про відповідну благодійну організацію.

Чи існують наклейки TikTok для WhatsApp?

Так, ви можете знайти стікери TikTok для WhatsApp. Ви також можете зробити індивідуальні наклейки. Ви можете відвідати це Сторінка TikTok щоб дізнатися більше про це.

Примітка. Можливо, ви не зможете отримати доступ до цього посилання, якщо ви з регіону, де TikTok заборонено.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли знайти наклейки на TikTok, а також якщо ви можете знайти наклейки TikTok для WhatsApp. Ви можете повідомити нам будь-які запитання чи пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.