Як знайти старих друзів за допомогою онлайн-перевірки

| | 0 Comments| 11:43 PM
Categories:

Коли ти дорослішаєш, ти завжди думаєш, що будеш дружити з цими людьми назавжди. Але не завжди так виходить. Ви їдете в коледж чи роботу. Ви зустрічаєте свого партнера і влаштовуєтеся. Ваше життя продовжується, і ви втрачаєте зв’язок з багатьма старими друзями. Але в якийсь момент щось викликає спогад, і ви думаєте про себе: «Цікаво, як у нього справи» або «Я б хотів знати, що вона робила в ці дні».

Раніше пошук старих друзів міг бути трудомістким і дорогим процесом. Але з настанням епохи Інтернету стало напрочуд легко знайти старих друзів за допомогою онлайн-сайту перевірки справ. Вони можуть брати навіть найневизначенішу інформацію про когось і шукати в купах загальнодоступних даних, щоб знайти їх. У цій статті ми навчимо вас, як знайти старих друзів за допомогою онлайн-перевірки, а також підкажемо, які з багатьох веб-сайтів найкраще використовувати.

Найкращий сайт для перевірки справ, щоб знайти втрачених друзів

Швидкий пошук у Google відкриє десятки різних сайтів, усі з яких вважаються найкращими. Неминуче, одні набагато кращі за інших. Якщо ви збираєтеся використовувати сайт для перевірки справ, щоб знайти старого друга, ви хочете переконатися, що у вас є найкращі шанси на успіх. Але як відокремити пшеницю від полови?

Пошук понад 1 мільярд публічних записів

Проведіть комплексну перевірку на…

Ми тут, щоб допомогти полегшити пошук за допомогою списку рекомендацій. Основні критерії, які ми застосували, щоб звузити ринок:

Широкий спектр перевірок – деякі компанії пропонують більш повний пошук, ніж інші. Але щоб дати вам найкращі шанси знайти втраченого друга, вам потрібно вибрати сайт, який пропонує найширший спектр пошуку даних.
Належне дослідження – На жаль, є деякі сайти, які стверджують, що проводять поглиблені дослідження, але насправді роблять лише швидкий пошук в Інтернеті, а потім викладають результати. Наші рекомендації використовують новітні технології та ефективні людські ресурси для ретельного та ретельного проведення досліджень.
Налаштування пошуку. Коли ви шукаєте втраченого друга, кількість інформації, яку ви маєте, може значно відрізнятися. Тому важливо, щоб сайт міг виконувати роботу незалежно від того, скільки інформації ви йому надасте.
Точні та зрозумілі звіти – результати перевірки будуть представлені користувачам у звіті, але якість цих звітів може значно відрізнятися. Ми рекомендували лише ті сайти, які можуть надавати прості для розуміння, точні та читабельні звіти.
Простота використання – більшість сайтів використовують інформаційну панель, щоб ви могли отримати доступ до знайденої інформації та керувати своїми пошуками. Але деякі з них менш зручні для користувачів, ніж інші. Ми рекомендуємо лише сайти, які пропонують добре розроблену та просту у використанні інформаційну панель.
Хороша підтримка клієнтів. Перевірка даних не є точною наукою, тому хороша підтримка клієнтів є важливою. Усі наші рекомендації пропонують чудову підтримку, включаючи значні положення у неробочий час.
Мобільні додатки. Сьогодні ми всі хочемо мати доступ до даних у дорозі, і мати доступ до інформації пошуку на мобільному пристрої дуже важливо. Тому всі рекомендовані нами постачальники пропонують мобільні додатки як стандарт.

Зауважте: перевірка даних не є точною наукою. Жоден авторитетний сайт перевірки даних не дасть абсолютної гарантії того, що вони знайдуть людину, яку ви шукаєте, або що вони отримають 100% правильної інформації, яку вони надають. Сказавши це, найкращі послуги мають вражаючий послужний список і можуть похвалитися високим рівнем задоволеності користувачів. Усі чотири сайти, які ми рекомендуємо тут, дали стабільно позитивні результати, і ми впевнені, що якщо вашого втраченого друга вдасться знайти, усім цим сайтам, швидше за все, вдасться це зробити.

  Як змінити зображення списку відтворення Spotify

1 — Перевірено

Наш найкращий вибір для сайту перевірки справ, який можна використовувати для пошуку втрачених друзів у 2018 році, це BeenVerified. Ціни компанії на свої послуги трохи вище, ніж у Intelius, і їх структура цін також дещо складніша. Але за ці гроші вони все ще пропонують хорошу вартість і дійсно вражаючий сервіс. Для їх основної ставки все, що вам потрібно зробити, це надати їм якомога більше інформації. Потім BeenVerified здійснить пошук у сотнях різних джерел інформації, включаючи фінансові записи, звіти про майно, дані соціальних мереж, дані про судимості, історію адрес та багато іншого.

Якщо ви не проти заплатити трохи більше, їхній преміальний сервіс буде все глибше копатися в ще більшій кількості джерел і створювати ще більш повний огляд людини, яку ви шукаєте. BeenVerified пропонує користувачам детальний звіт, який знову ж таки добре викладений і який легко слідувати. Звіт та всі інші дані, які вони ідентифікують, можна отримати на їхньому вражаючому онлайновому робочому столі, а також пропонують вражаючі програми для пристроїв iOS та Android. А їхня служба підтримки клієнтів просто одна з найкращих, пропонуючи семиденну послугу, яка працює тривалий час і доступна за допомогою електронної пошти або телефону.

2 — Миттєвий CheckMate

Instant CheckMate — це сайт перевірки фону, який висуває BeenVerified на перше місце в цьому списку та пропонує комплексну дослідницьку послугу, яка ідеально підходить для пошуку втрачених друзів. Вони пропонують практично ідентичний сервіс BeenVerified. Їхня цінова структура також трохи вища за середню, і вони також мають дворівневу структуру оплати. Тим не менш, Checkmate, безумовно, надає високоякісні послуги за таку ціну. За свою основну плату вони візьмуть будь-яку інформацію, яку ви можете їм надати, і шукатимуть такі деталі, як статус особи сексуального злочинця, судимість, записи про шлюб і розлучення, дані родичів, історія адрес та будь-яку інформацію на сайтах соціальних мереж.

З нашого досвіду, це зазвичай дає багато деталей, але якщо ви хочете більше, наприклад, фінансову історію, судові записи, водійські права та посвідчення на зброю, ви можете отримати це, заплативши трохи більше за їхній преміальний план. CheckMate має дійсно гарну онлайн-панель, а також чудову службу підтримки клієнтів, яка працює цілодобово. Але наразі вони пропонують лише додаток для Android, що прикро. Їхні остаточні звіти легко простежити та добре викладені, а всі відгуки клієнтів, які ми отримали про їхню службу, були дуже задоволені.

3 — TruthFinder

Truthfinder — ще один чудовий сайт для перевірки справ, і хоча він може посісти четверте місце в цьому списку, він так само ймовірно зможе знайти вашого втраченого друга, як і будь-які інші наші рекомендації. Truthfinder пропонує повну дослідницьку послугу, яка вивчає практично будь-яку інформацію, яку ви можете собі уявити. Вони стверджують, що шукають мільйони публічних записів, і в результаті можуть виявитися повні контактні дані, поточні та попередні адреси, кримінальні та судові записи, записи водіїв, особиста інформація та інформація про відомих родичів.

Вони також пропонують дворівневу структуру оплати, і за більшу плату ви також можете скористатися перевагами їх унікальної служби глибокого веб-дослідження. Вони стверджують, що це шукає в Інтернеті та соціальних мережах більше записів, ніж будь-який сайт конкурентів і преміум-клієнти, щоб дізнатися такі речі, як історія освіти людини, записи виборців, наявність зброї та інших ліцензій тощо. Як і Checkmate, вони також можуть запропонувати лише додаток для Android на даний момент, але вони також мають цілодобову службу підтримки клієнтів, і справжнім бонусом є те, що їхня також доступна за безкоштовним номером. Truthfinder, можливо, не був нашим улюбленим сайтом для перевірки фону, але він все ще чудово працює.

  Мій досвід переходу з флагманських телефонів на Nokia X

4 — Інтеліус

Останнім вибором сайту для перевірки справ, який можна використовувати для пошуку втрачених друзів у 2018 році, є Intelius. Intelius пропонує широкий спектр послуг з перевірки даних за дуже розумною ціною. Використовуючи широкий спектр доступних джерел, Intelius може ідентифікувати такі речі, як повні контактні дані особи, історія адрес, судимість, фінансова історія, майнові записи, історія освіти та багато іншого. Їхня увага до деталей вражає, а відгуки, які ми отримали від користувачів, також надзвичайно позитивні. Вони стверджують, що виконали понад 50 мільйонів перевірок для задоволених клієнтів з усього США.

У пошуках втрачених друзів Intelius використовує найновішу дослідницьку технологію, але вони також включають важливий людський елемент у свою роботу. Наприклад, вони відправлять когось для пошуку в не оцифрованих записах у кримінальних і цивільних судах, якщо це потрібно. Онлайн-панель Intelius має гарний дизайн і дуже легко навігатися, а їхні звіти є одними з найкращих і більш зрозумілих, з якими ми стикалися. Intelius також пропонує спеціальні програми, доступні як для пристроїв Android, так і для iOS, які також добре розроблені та прості у використанні. Вони також пропонують ефективну команду обслуговування клієнтів, з якою можна зв’язатися електронною поштою, по телефону або за допомогою онлайнової служби вирішення проблем.

Пошук друзів самостійно проти використання платних послуг

Був час, коли такі пошуки були буквально схожі на пошук голки в копиці сіна. Але вже ні. Сьогодні існує кілька різних місць, які можна знайти в залежності від того, яка інформація у вас є. Перше місце, яке більшість людей спробує, це пошукова система, така як Google. Тут вам може пощастити, але в США багато людей, і якщо ваші втрачені друзі мають досить поширене ім’я, ви можете знову опинитися на території «голки в копиці сіна». Сьогодні краще вибрати сайти соціальних мереж, такі як Facebook. Досить багато людей оприлюднюють інформацію про свою школу та коледж, що може допомогти звузити пошук. Але, звісно, ​​ніяких гарантій немає.

Інший варіант — піти більш професійним шляхом і скористатися платним сайтом для перевірки справ, щоб виконати роботу за вас. Сайти перевірки інформації створені для того, щоб допомогти людям заглянути в історію певної особи шляхом складання профілів на основі загальнодоступних даних та інформації про них. Вони є чудовим ідеальним інструментом для тих, хто хоче дізнатися більше про когось із різних причин. Наприклад, якщо ви хочете дізнатися більше про своїх нових сусідів або дівчину, про яку ваш чоловік постійно розповідає зі свого офісу. Але вони також часто використовуються людьми, які хочуть знайти втраченого друга або члена сім’ї. І послуга, яку вони пропонують, ідеально підходить для цієї мети. Незалежно від того, скільки ви знаєте про свого старого друга, якщо інформація про нього є, служба перевірки справ дає вам найкращі шанси знайти її.

Що таке онлайн-сайт перевірки фону?

Сайт перевірки даних – це веб-сайт, який використовує новітні технології для пошуку інформації про людей. Для цього вони шукають у величезній кількості загальнодоступних джерел інформації, а потім збирають все, що знаходять, у легкий для розуміння звіт. Різні сайти для перевірки інформації матимуть доступ до різних джерел інформації, але вся інформація, яку вони отримають, є на 100% легально доступною та вже є загальнодоступною. Ці сайти не роблять нічого тіньового. Якби ви були настільки схильні, ви могли б піти і самостійно знайти всю цю інформацію. Але робити це вручну було б трудомістким і трудомістким процесом.

  Що таке Google Classroom і кому він має користуватися?

Такі сайти можуть виконувати лише кілька хвилин пошук, який інакше міг би зайняти у вас години. Імовірність того, що вони все вдасться правильно, навіть із мізерною інформацією для роботи. Навіть якщо у вас є лише часткове ім’я та місце, де ви разом навчалися в школі чи коледжі, сайт перевірки справності матиме пристойні шанси знайти їх. Зазвичай ви можете налаштувати пошук, тож ви отримуєте лише ту інформацію, яка вам потрібна.

Звідки компанії, що перевіряють репутацію, беруть інформацію?

Різні сайти перевірки даних будуть використовувати різні джерела інформації під час проведення своїх досліджень. Використовувані джерела також будуть відрізнятися залежно від характеру вашого пошуку та рівня ціни, за який ви платите. Але, загалом, усі вони розглядають один і той самий основний тип інформації, вся з яких є вільно та легально доступною та вже є загальнодоступною .

Це може включати такі джерела, як судимість, записи про освіту, кредитні документи, записи водіїв, дані соціального страхування, записи судових розглядів (щоб розкрити подробиці будь-яких юридичних дій, до яких вони були залучені), архівні записи, особисті посилання та будь-яку інформацію, яку особа розмістила в соціальних мережах чи інших інтернет-джерелах. Це майже завжди дуже широкий діапазон джерел, а технологія, яку вони використовують, означає, що більшість сайтів можуть гарантувати високий рівень точності.

Чому деякі перевірки безкоштовні, а за інші потрібно платити?

Існує багато сайтів, які стверджують, що пропонують «безкоштовну службу перевірки даних», але ми б закликали бути обережними, якщо ви вирішите використовувати ці сайти. Зараз дуже рідко можна отримати щось хороше безкоштовно, і це так само вірно для перевірки фону, як і будь-де.

Проведення надійної перевірки справ не є дешевим, оскільки вимагає використання високотехнологічних дослідницьких інструментів, а також людино-годин. Хоча деякі місцеві та державні записи можна отримати безкоштовно, майже всі дані, що зберігаються на національному рівні, вимагають сплати, щоб отримати доступ. Все це коштує грошей, і сайти повинні як мінімум покривати свої накладні витрати.

Якщо ви знайдете сайт, який пропонує зробити це задарма, імовірно, десь є загвоздка. Можливо, сайт використовує ваші дані для підступних цілей або навіть працює як хитрість, щоб розмістити шкідливе програмне забезпечення або інше шкідливе програмне забезпечення на вашому пристрої . Інші сайти можуть надавати безкоштовний звіт, який базується лише на швидкому пошуку в Інтернеті.

З іншого боку, не вводьте себе в оману думку, що дорогі послуги завжди кращі. Дотримуйтеся основних критеріїв, які ми перерахували раніше, і стане зрозуміло, хто пропонує співвідношення ціни та якості.

У підсумку

Прийняття рішення шукати втраченого друга може бути важким, але це також може виявитися надзвичайно корисним. Існують способи безкоштовного пошуку втрачених друзів за допомогою пошукових систем або сайтів соціальних мереж, але найкращі шанси знайти їх – це скористатися службою перевірки даних. Ці сайти можуть швидко й ефективно здійснювати пошук у величезному діапазоні джерел даних і отримувати позитивні результати на основі мінімальної наданої інформації.

Чи використовували ви коли-небудь сайт для перевірки справ, щоб шукати втраченого друга? Як ви знайшли досвід? Ваш пошук увінчався успіхом? Чи використовували ви один із сайтів перевірки фону, які ми рекомендували в цій статті? Наш посібник допоміг вам у пошуку? Ми завжди раді відгукам і вказівкам від усіх наших читачів, тож чому б не поділитися ними з нами, використовуючи поля для коментарів нижче.