Як знайти серійний номер свого пристрою Android

Серійний номер вашого пристрою – це унікальний код, який виробник надає телефону. Немає двох однакових серійних номерів. Якщо вам потрібно знайти свій телефон, ви можете знайти кілька місць.

Серійний номер, як правило, є комбінацією літер і цифр. Немає встановленої довжини — це визначає виробник. Серійний номер зазвичай позначається «S/N:» на коробці, як ви побачите нижче. Як і у всьому Android, шлях до вашого серійного номера може мати різні маршрути, але цей посібник має дати вам загальне уявлення про те, де шукати.

Варіант перший: на роздрібній упаковці вашого пристрою

Часто на упаковці вашого пристрою буде зазначений серійний номер. Зазвичай він розташовано на зовнішній стороні коробки на наклейці, яка також містить кілька штрих-кодів, номер IMEI вашого пристрою тощо. Вона буде на задній або бічній стороні коробки.

  Установіть APK програми на свій пристрій Android із робочого столу [Windows]

Варіант другий: під акумулятором вашого пристрою

Сьогодні більшість пристроїв Android оснащені незнімними акумуляторами. Але якщо у вас є пристрій зі знімним акумулятором, ви часто зможете знайти серійний номер, надрукований під ним.

Варіант третій: у системних налаштуваннях вашого пристрою

Щоб знайти серійний номер свого пристрою в програмному забезпеченні, перейдіть у Налаштування > Система.

Торкніться

Потім перейдіть до розділу «Про телефон» > «Статус».

Серійний номер вашого пристрою, як правило, буде розташований внизу цього екрана.

Якщо ви не бачите тут серійного номера свого пристрою, можливо, вам доведеться трохи поглянути в розділ «Про телефон» — він може бути дещо іншим, залежно від виробника. Треба любити Android.

  Віджет одним дотиком для перемикання чотирьох попередньо встановлених рівнів яскравості [Android]

Для чого використовується серійний номер і чи повинен він залишатися приватним?

Ваш серійний номер зазвичай використовується виробником для відстеження інвентаризації пристрою — в основному для таких речей, як ремонт і гарантійні претензії. Оскільки він зазвичай друкується на зовнішній стороні коробки, ви можете зробити висновок, що не дуже важливо, щоб він залишався повністю приватним. Однак є певні ситуації, коли надання серійного номера може викликати у вас горе в майбутньому. Наприклад, якщо ви ділитеся своїм серійним номером, і хтось використовує його для подання помилкового гарантійного ремонту пристрою, ви можете раптом опинитися з телефоном, на який не діє гарантія.

  Як додати вібраційний зворотний зв'язок до жорстких клавіш на Android [No Root]

OEM зазвичай не рекомендують робити серійний номер вашого пристрою загальнодоступним — він є унікальним для вашого пристрою, і немає причин ділитися ним. Тому не твіти, будь ласка.