Як знайти свій IP за допомогою ярлика Siri на iOS 12

Categories:

Пошук загальнодоступної IP-адреси досить простий на будь-якому пристрої. Ви можете знайти інформацію в Google, і власна сторінка пошуку Google підкаже вам, яка ваша IP-адреса. На робочому столі можна запустити команду IP config, а також знайти свій IP у властивостях мережі. На iOS ви можете знайти свою IP-адресу в додатку налаштувань, але це швидше, якщо ви шукаєте свою IP-адресу за допомогою ярлика Siri.

Ярлик IP Siri

Щоб переглянути свою IP-адресу, додайте цей ярлик до ярликів Siri. Звичайно, у вас повинна бути встановлена ​​iOS 12 із встановленою програмою Ярлики. Вам потрібно буде натиснути на посилання зі свого iPhone (або iPad). Крім того, ви також можете відсканувати QR-код на сторінці ярлика. Програма камери на iOS може сканувати QR-коди з iOS 11.

  Як увімкнути режим «Не турбувати» перед сном на iOS 12

Це відкриє програму Ярлики та додасть до неї ярлик. Після додавання вам потрібно натиснути ярлик. Якщо програма Ярлики не має дозволу надсилати вам сповіщення, ви повинні надати їй дозвіл, оскільки ярлик відображає вашу IP-адресу через сповіщення, надіслане програмою.

Додавши ярлик, запустіть його. Ви отримаєте сповіщення з інформацією про ваш поточний IP. Звичайно, це ваша публічна IP-адреса, а не внутрішня IP-адреса.

Очевидно, що цей ярлик призначений не для кожного користувача. Пересічного користувача рідко хвилює їх IP-адреса, оскільки вона призначається автоматично, і рідко потрібно щось налаштовувати. Якщо ви використовуєте VPN на iOS, можливо, вам доведеться час від часу шукати його.

  Найкращі аналізатори WiFi для спостереження за невидимим (Windows, iOS та Android)

Якщо ви турбуєтеся про те, чи безпечно це чи ні, і якщо будь-яка ваша інформація може витікати, вам слід знати, що ваша IP-адреса все одно є загальнодоступною. Коли ви відвідуєте веб-сайти, вони знають, яка ваша IP-адреса. Ви можете використовувати програми та служби, щоб приховати свою IP-адресу, і в цьому випадку ярлик може не працювати, або він може повідомити про іншу IP-адресу, оскільки ваша оригінальна прихована.

Що стосується програми ярликів, то вона не дозволяє витоку вашої інформації. Це хороша річ у додатках iOS; вам рідко доводиться турбуватися про витік інформації.

Оскільки цей ярлик надходить поза галереєю програм Ярлики, ви побачите запит безпеки, який підтверджує, чи хочете ви його запустити, оскільки він походить із того браузера, з якого ви його встановили.

  Як переглянути паролі в брелоку на iOS і macOS