Як знайти свій Apple Music Replay 2022

Categories:

Більшість сервісів потокового передавання музики публікують індивідуальний огляд за рік для своїх користувачів. Чи то Spotify Wrapped, чи навіть новий огляд YouTube Music за рік, безумовно, є багато користувачів, які люблять перевіряти свої звички слухати протягом року. Цього року відбувся оновлений щорічний підсумок Apple Music, і тепер ви можете перевірити своїх улюблених виконавців, час прослуховування та багато іншого для свого облікового запису Apple Music. Отже, ось як знайти свій Apple Music Replay за 2022 рік.

Apple Music Replay: як знайти улюблених виконавців, треки тощо (2022)

На відміну від таких конкурентів, як Spotify, Apple Music не пропонує функцію повторного відтворення в самій програмі Music. Натомість вам доведеться перевірити це у своєму браузері. На щастя, ви можете зробити це або на ноутбуці/ПК (Windows, macOS, Chrome OS, Linux тощо), або на своєму смартфоні. Як завжди, ви можете скористатися наведеним нижче змістом, щоб перейти до розділу для смартфонів або комп’ютерів.

  Як додати екранні записи до Google Slides

Знайдіть Apple Music Replay на ПК/ноутбуці

Ви можете перевірити свою статистику Apple Music за 2022 рік за допомогою ноутбука або ПК. Просто виконайте наведені нижче дії, щоб переглянути річний підсумок для Apple Music:

  • Якщо ви не ввійшли в систему, увійдіть на веб-сайті за допомогою пароля Apple ID.
  • Натисніть «Почати». Тепер ви можете натиснути «Відтворити найкращі моменти», щоб переглянути короткий огляд вашої статистики Apple Music.

  • Ви також можете прокрутити вниз, щоб переглянути детальну статистику Apple Music за 2022 рік. Сюди входять такі дані, як загальна кількість хвилин, які ви прослухали, пісні, які ви найчастіше слухали, альбоми тощо.

Знайдіть Apple Music Replay на iPhone/Android

Якщо ви хочете перевірити свою статистику Apple Music на смартфоні, просто виконайте наведені нижче дії.

  • У Chrome/Safari (або бажаному браузері) перейдіть до Apple Music Replay веб-сайт.
  • Увійдіть за допомогою свого Apple ID і натисніть «Почати».
  Як виправити введення цифр на клавіатурі замість букв

  • Тепер ви можете натиснути «Відтворити найкращі моменти», щоб переглянути короткий огляд вашої статистики Apple Music.

  • Ви також можете прокрутити вниз, щоб переглянути докладний Apple Music із вашими улюбленими виконавцями, піснями тощо.

Поширені запитання про Apple Music Replay

З. Як знайти пісню, яку я найчастіше слухаю в Apple Music?

Ви можете скористатися веб-сайтом Apple Music Replay, щоб перевірити 10 найпопулярніших пісень. На веб-сайті навіть вказано, скільки разів ви в них грали.

З. Чому не відображається мій Apple Music Replay?

Якщо повторне відтворення Apple Music не відображається, це означає, що ви відтворили недостатньо музики у 2022 році. Оскільки сервіс використовує вашу історію відтворення, щоб знайти ваші найкращі пісні, улюблених виконавців тощо, йому потрібно багато даних про відтворення обслуговувати результати. Якщо ви відтворили недостатньо музики, на веб-сайті Replay відобразиться індикатор прогресу, щоб вказати, скільки ще музики вам потрібно прослухати, щоб отримати результати.

  Як розпізнати будь-яку рослину лише за фотографією

З. Apple Music Replay перезапускається щороку?

Так, повторне відтворення Apple Music скидається на початку нового року. Це означає, що щороку ви можете переглядати свої найкращі пісні, виконавців і альбоми в Apple Music.

Ознайомтеся зі своїм щорічним підсумком Apple Music за 2022 рік

Що ж, ось як ви можете перевірити свій Apple Music Replay за 2022 рік. Хоча ця функція ще не доступна в програмі Apple Music, добре знати, що Apple принаймні дозволяє своїм користувачам переглядати статистику відтворення в браузері. Отже, які пісні ви слухали на повторі цього року? Дайте нам знати в коментарях.