Як знайти свій старий біос Instagram

Бувають випадки, коли вам захочеться переглянути свою стару біографію Instagram і побачити цитати або шрифти, які ви використовували. Хоча раніше Instagram пропонував зручний спосіб перегляду або копіювання вашої біографії, це більше не так. Однак все ще є обхідний шлях для доступу до вашої старішої біографії. У цій статті ми пояснили, як знайти свою стару біографію Instagram.

Як знайти свій старий біос Instagram (2022)

Перевірте старий біос Instagram на мобільному пристрої (Android та iOS)

1. Відкрийте програму Instagram та торкніться значка свого профілю на нижній навігаційній панелі, щоб отримати доступ до свого профілю Instagram. Перейшовши на екран профілю, натисніть меню гамбургера (три горизонтальні лінії) у верхньому правому куті.

2. У спливаючому меню виберіть «Ваша активність» та натисніть «Історія облікового запису», щоб знайти свою біографію в Instagram. Зауважте, що раніше Instagram дозволяв вам переглядати всі ваші старі біографії в меню «Налаштування» -> «Безпека» -> «Дані доступу» -> «Попередні біографії», але він більше не доступний.

  Як тимчасово вимкнути свій обліковий запис Instagram

3. Тепер ви побачите історичний огляд основних змін, які ви внесли у свій обліковий запис. Перегляньте історію, і ви побачите свій старий біос під заголовком «Біо».

4. Хоча ви більше не можете копіювати текст у своїй біографії Instagram, ось обхідний шлях. Зробіть знімок екрана біографії, який містить текст або цитату, яку ви бажаєте переглянути. Потім перейдіть до програми Google Lens (безкоштовно, інтегровано в деякі програми для камер на телефонах Android) і виберіть знімок екрана. Це дозволить вам легко виділити текст і скопіювати його.

Примітка. Щоб скористатися функцією об’єктива, вам потрібно буде використовувати Google Photos на iOS (безкоштовно). В іншому випадку ви можете використовувати функцію Live Text в iOS 15, щоб витягти біотекст зі знімка екрана.

  Як видалити/очистити історію пошуку в Instagram, а також інші дії щодо конфіденційності, які ви можете вжити

5. Нарешті, поверніться до програми Instagram. Торкніться зображення свого профілю на нижній панелі навігації та виберіть «Редагувати профіль». Тепер ви можете вставити його в Instagram і оновити свою поточну біографію.

Часті запитання

З: Чи можу я перевірити старі біоси Instagram в Інтернеті?

Ні, більше неможливо переглянути вашу стару біографію Instagram з веб-версії платформи соціальних мереж, що належить Meta. Вам доведеться використовувати мобільний додаток Instagram, щоб перевірити свій старий біос.

З: Як видалити старий біос Instagram?

Ви не можете видалити свій старий біос Instagram з бази даних компанії. Однак ви завжди можете змінити свою поточну біографію, щоб замінити стару у своєму профілі.

  Як побачити, що комусь подобається в Instagram

З: Скільки разів я можу змінити свою біографію в Instagram?

Немає обмежень у кількості разів, коли ви можете оновлювати свою біографію в Instagram. Ви можете змінювати свою біографію в Instagram так часто, як вам подобається.

Перегляньте свої попередні біотексти в Instagram

На цьому ми підійшли до кінця нашого посібника з пошуку старої біографії Instagram. Хоча попередня реалізація для перегляду старої біографії була набагато зручнішою, новий підхід працює чудово, якщо ви готові переглядати історію свого облікового запису. Тим часом, якщо ви шукаєте більше порад щодо Instagram, не забудьте ознайомитися з нашими статтями про те, як уникнути тіньового бану в Instagram і як дізнатися, чи хтось заблокував вас в Instagram.