Як знайти свій денний список Spotify (і що це взагалі таке?)

| | 0 Comments| 10:30 AM
Categories:

Ключові висновки

 • Денні списки Spotify оновлюються новою музикою кілька разів на день на основі вашого нещодавнього прослуховування, надаючи свіжі та персоналізовані рекомендації.
 • Денні списки мають веселі персоналізовані назви мікрожанрів, які змінюються з кожним оновленням. Користувачі люблять ділитися ними в соціальних мережах, таких як Instagram і TikTok.
 • Щоб знайти свій денний список Spotify, просто введіть пошуковий запит «Daylist» у програмі або скористайтеся URL-адресою spotify.com/daylist. Ви можете легко зберігати та ділитися своїм щоденним списком за допомогою інтерфейсу Spotify.

Списки днів Spotify з’являються в усіх соціальних мережах. Але що таке денний список Spotify і як його знайти в програмі потокового передавання? Ми пояснюємо все нижче.

Що таке денний список Spotify?

Daylists – це один із багатьох персоналізованих списків відтворення пісень, які Spotify курує для вас. Денні списки унікальні, оскільки вони оновлюються новою музикою кілька разів на день залежно від музики, яку ви нещодавно слухали. Тож замість того, щоб використовувати ваш загальний музичний смак, вона підбирається на основі того, що ви слухали того конкретного дня.

  12 найкращих зручних інструментів для конвертації YAML у JSON

Spotify об’єднає пісні, які ви слухали, з новими піснями. Це зробить рекомендації свіжішими та більше відповідатиме вашому настрою. Ви також можете використовувати AI DJ Spotify, щоб знайти рекомендації щодо нових пісень, але щоденний список актуальніший.

Люди люблять їх через персоналізовані мікрожанрові назви. Заголовок вашого Daylist змінюватиметься щоразу, коли він оновлюватиметься, і матиме назву на основі нішевих жанрів, які ви слухаєте. Це часто веселі назви, які виражають багато особистості, тому користувачі діляться ними в Instagram або TikTok.

Деякі приклади назв із мого денного списку:

 • “Yeeted microcore середа ввечері”.
 • «Фланелевий п’ятничний день 90-х».
 • “Angst scemo у вівторок вранці”.
 • «Фільм жахів у п’ятницю ввечері «Довіра».

Постійно мінливий характер і веселі назви для Spotify Daylist – це те, що відрізняє їх від інших підібраних списків відтворення, які служба створює для вас, як-от нішеві мікси на Spotify і Wrapped. Денні списки стали вірусним трендом у соціальних мережах завдяки своїй чарівності.

  Як відтворювати музику на Amazon Echo

Я часто слухаю свою, щоб знайти нову музику. Зазвичай вони досить точно вгадують, які пісні можуть мені сподобатися.

Як знайти свій денний список Spotify

Знайти свій денний список Spotify легко, але ця функція обмежена певними регіонами.

Він доступний як для безкоштовних, так і для платних абонентів у Сполучених Штатах, Канаді, Великобританії, Австралії, Новій Зеландії та Ірландії. За межами цих країн список днів не відображатиметься під час пошуку; з’являться інші списки відтворення та пісні.

У мобільному додатку найпростіший спосіб знайти свій – просто виконати пошук у Daylist.

Ви також можете знайти свій Spotify Daylist в Інтернеті таким же чином. Або скористайтеся такою URL-адресою: spotify.com/daylist. Це посилання також працює на мобільних пристроях.

Якщо вам подобається певний список днів, ви можете швидко зберегти його перед оновленням. Це збереже його як окремий список відтворення у вашій бібліотеці з назвою «Денний список».

  9 популярних типів атак ін’єкції веб-додатків

Щоб зберегти список днів, виконайте такі дії:

 • Під час перегляду денного списку торкніться значка з трьома крапками.
 • Торкніться «Додати до вашої бібліотеки».
 • Як поділитися своїм щоденним списком Spotify

  З Spotify легко отримати зображення зі свого щоденного списку, якими можна поділитися в соціальних мережах.

  Ось як поділитися власним щоденним списком:

 • Під час перегляду денного списку торкніться значка з трьома крапками.
 • Прокрутіть і торкніться «Поділитися».
 • Проведіть пальцем, щоб вибрати зображення та місце, де ви хочете ним поділитися.
 • Звичайно, ви також можете просто зробити скріншот щоденного списку, але зображення, які надає Spotify, набагато чистіші та легші для обміну.

  Spotify Daylist — це чудовий спосіб знайти більше музики в жанрах, які вам подобаються в будь-який момент часу, і розширити музичний діапазон, який ви слухаєте. І ви можете просто знайти там свою нову улюблену пісню.