Як знайти свої облікові записи та паролі на iPhone або iPad

Categories:

Ми всі знаємо, що безпека паролів важлива, і iPhone, і iPad можуть зберігати ваші паролі для вас. Це означає, що ви можете побачити їх у будь-який момент, що дуже зручно. Але як перевірити паролі, збережені iOS? Давайте подивимось.

Якщо у вас iOS зберігає ваші імена користувачів і паролі, наступного разу, коли вам потрібно буде їх ввести, система запропонує ці паролі, автоматично заповнюючи їх, щоб вам не тільки не потрібно було їх запам’ятовувати, але навіть не потрібно було введіть їх вручну. Це величезна річ, оскільки це означає, що ви, швидше за все, використовуєте унікальні паролі, що, у свою чергу, робить ваші облікові записи безпечнішими. Якщо ви не використовуєте спеціальний менеджер паролів, ви принаймні повинні використовувати систему, вбудовану в iOS.

  Як імпортувати нотатки та блокноти з Evernote в OneNote

Знайти паролі, які вже зберегла iOS, а потім додати ті, яких немає, краще не зберігати на чорний день. Це може здатися не найцікавішим способом провести вечір, але ви не пошкодуєте, що знайшли час, щоб зробити це, хоча б щоб уникнути необхідності знову і знову вводити паролі. Давайте спочатку перевіримо, які паролі ви зберегли, а потім перейдемо до того, як додати відсутні.

Як дізнатися, які паролі вже збережені

Як і більшість речей в iOS, ваші паролі знаходяться в додатку Налаштування. Відкрийте «Налаштування», а потім відкрийте розділ «Паролі та облікові записи».

  Як використовувати регулятор гучності на Apple AirPods

Далі торкніться «Паролі веб-сайтів і програм».

Після автентифікації за допомогою Face ID, Touch ID або пароля ви побачите список збережених паролів. Ви можете здійснити пошук у цьому списку, натиснувши поле «Пошук», або ви можете прокрутити список, щоб знайти потрібний пароль. Торкнувшись запису, ви побачите пов’язані ім’я користувача та пароль.

Як додати новий пароль

Щоб додати новий пароль, відкрийте програму Налаштування та натисніть «Паролі та облікові записи».

Торкніться «Паролі веб-сайтів і програм». Вам потрібно буде пройти автентифікацію за допомогою Face ID, Touch ID або пароля.

Натисніть кнопку «+», щоб відкрити екран введення нового пароля.

  Як знайти 32-розрядні програми на вашому iPhone

Введіть деталі пароля, який ви хочете додати, а потім натисніть кнопку «Готово», щоб завершити процес.

Це майже все. Вбудований менеджер паролів Apple не такий надійний, як щось подібне LastPass (наприклад, ви не можете створювати надійні паролі), але це робить трюк.