Як знайти свої контакти в TikTok

Більше мільярда людей користуються TikTok, і ви можете бути одним із них. У вас може бути багато підписників, і ви стежите за кількома з них. Але скількох із них ви знаєте, а скільки з них знають вас? Навіть якщо ви новачок, ви можете спілкуватися зі своїми друзями в TikTok, переглядати їхні відео та спілкуватися з ними. Якщо ви шукаєте посібник із пошуку контактів у TikTok, прочитайте цей посібник до кінця. Ця стаття допоможе вам шукати їх за номером телефону в TikTok. Також ви дізнаєтесь про пошук контактів без імені користувача з вашого профілю TikTok.

Як знайти свої контакти в TikTok

Ви можете знайти свої контакти на екрані «Знайти друзів», торкнувшись піктограми «Знайти контакти» у своєму профілі TikTok. Продовжуйте читати далі, щоб знайти докладні кроки з корисними ілюстраціями для кращого розуміння.

Чи можете ви знайти когось у TikTok, якщо у вас немає облікового запису?

Ні, ви не можете знайти когось у TikTok, якщо у вас немає облікового запису. Щоб користуватися TikTok, ви повинні мати обліковий запис. Якщо у вас немає облікового запису, ви можете створити його на веб-сайті TikTok.

Чи можете ви знайти свої контакти в TikTok без їх імені користувача?

Так, ви можете знайти свої контакти в TikTok без їх імені користувача. Ви можете шукати їх ім’я в TikTok і спробувати знайти їх випадковим чином або шукати їх за номером телефону. Перший спосіб не гарантує результату, але другий спосіб точно дасть бажаний результат. Пошук когось у TikTok за номером телефону є найкращим способом пошуку без імені користувача.

  Як розмити фон для відео TikTok

Чи можете ви знайти своїх друзів у TikTok за їхніми номерами телефонів?

Так, ви можете знайти своїх друзів у TikTok за їхніми номерами телефонів. У TikTok є можливість підключитися безпосередньо до списку контактів вашого телефону. Вам потрібно його включити. Ви будете бачити всі контакти з вашого телефону. За тими, хто є в TikTok, ви можете підписатися, а тих, хто не є в TikTok, ви можете запросити їх. Пошук контактів за номером телефону не означає, що ви повинні шукати за номером телефону в TikTok. Ви можете знайти його, увімкнувши опцію пошуку контактів.

Чи отримує сповіщення користувач TikTok, якщо ви шукаєте його за номером телефону?

Ні, користувач TikTok не буде надсилати сповіщення після пошуку за номером телефону. Навіть якщо ви шукаєте користувача TikTok за його іменем користувача та переглядаєте його профіль, він не отримає про це жодного сповіщення. Але у них є можливість увімкнути це. Користувач може переглянути людей, які переглядали його профіль за останні 30 днів.

Як знайти когось із їхніх контактів у TikTok?

Щоб знайти когось у TikTok за допомогою його контактів, виконайте ці прості кроки щодо пошуку своїх контактів у TikTok:

  Як використовувати батьківський контроль TikTok

Примітка. Для користувачів телефонів Android та iOS. Також переконайтеся, що ви ввійшли у свій обліковий запис.

1. Відкрийте програму TikTok на телефоні.

2. Торкніться значка профілю в нижньому правому куті.

3. Торкніться піктограми «Знайти контакти» у верхньому лівому куті.

4. На екрані «Знайти друзів» натисніть кнопку «Знайти» поруч із «Контактами».

5. Натисніть «Продовжити», щоб синхронізувати контакти телефону з програмою TikTok.

6. Натисніть «Дозволити», щоб надати доступ до ваших контактів зі спливаючого вікна.

7. Усі контакти з вашого телефону будуть видимі вам у форматі списку. Тих, хто є на TikTok, ви можете підписатися на них, а тих, хто не є на TikTok, ви можете запросити їх.

Чи можете ви знайти чиїсь підписники за його/її номером телефону?

Так, ви можете знайти чиїхсь читачів за номером телефону, лише якщо ця особа має публічний обліковий запис. Увімкніть опцію «Знайти свої контакти» у своєму додатку TikTok, перейдіть до профілю цієї людини, торкніться підписів, щоб переглянути список підписників цієї особи. Якщо особа має приватний обліковий запис, ви можете переглянути кількість її підписників і підписок, а не список підписників або підписок.

Чи можете ви запросити своїх контактів використовувати TikTok?

Так, ви можете запросити своїх контактів використовувати TikTok. У списку контактів TikTok потрібно вибрати обліковий запис і натиснути «Запросити», щоб запросити контакт у TikTok. Посилання для запрошення буде згенеровано, коли ви торкнетеся «Запросити». Потім ви можете поділитися цим посиланням зі своїми контактами як запрошення з вашого боку приєднатися до TikTok.

  Скільки заробляють найкращі зірки TikTok?

Чи отримаєте ви сповіщення, якщо хтось шукатиме вас за вашим номером телефону?

Ні, ви не отримаєте жодного сповіщення, якщо хтось шукатиме вас за вашим номером телефону чи навіть за вашим іменем користувача. Людина отримає сповіщення лише тоді, коли хтось лайкає її відео, підписується на нього та позначає його в TikTok. Ви можете шукати будь-кого та переглядати його профіль. Вони не отримають сповіщення, але ви не зможете переглядати відео, підписників і наведений нижче список приватних облікових записів.

Як можна приховати свій номер телефону в TikTok?

Знаючи, як знайти свої контакти в TikTok, ви можете турбуватися про те, щоб приховати свій номер телефону. За замовчуванням номер телефону приховано в TikTok для забезпечення безпеки користувача. Ви можете зробити свій обліковий запис приватним, щоб інші не могли бачити ваших читачів і публікації. Ви можете видалити свій номер телефону з TikTok, щоб ніхто не міг знайти вас у TikTok за вашим номером телефону.

***

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам розібратися, як знайти свої контакти в TikTok. Не соромтеся поділитися з нами своїм досвідом після прочитання цієї статті. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, залишайте їх у розділі коментарів нижче. Також повідомте нам, що ви хочете дізнатися далі.