Як знайти розширені налаштування в Instagram

Instagram – це дуже популярна платформа соціальних мереж, доступна на Android та Apple iOS. Це схоже на програму для загальнодоступної фотогалереї, яка дозволяє користувачам ставити лайки, коментувати та надсилати повідомлення іншим користувачам, щоб збільшити віртуальну взаємодію. Ця платформа соціальних медіа належить Meta і може бути підключена до найпопулярнішої платформи соціальних мереж Facebook, яка також належить Meta. Це робить Instagram дуже зручним для користувачів з такою простотою роботи. Платформа надає різні налаштування в додатку Instagram, що дозволяє користувачам налаштовувати додаток відповідно до своїх потреб. Отже, давайте спробуємо знайти розширені налаштування в Instagram та їх використання.

Як знайти розширені налаштування в Instagram

Більшість додатків у сучасному світі намагаються надати вам засоби, щоб якомога краще персоналізувати ваш досвід. Як користувач, ви повинні бути знайомі з локалізацією та деталями персоналізації налаштувань, наданих вам для згаданої платформи. І одним з таких налаштувань є Розширені налаштування в Instagram. Давайте подивимося нижче, де ви можете його знайти.

Де знаходяться налаштування в Instagram?

Instagram надає у вашому розпорядженні безліч основних налаштувань, які досить легко знайти та використовувати. Також доступні деякі додаткові розширені налаштування в Instagram, які може бути трохи складно знайти, оскільки вони специфічні для функції, доступної в цьому інтерфейсі. Нижче наведено кроки, щоб знайти налаштування Instagram:

1. Відкрийте програму Instagram на своєму пристрої.

2. Торкніться значка Профіль у нижньому правому куті, щоб відкрити свій профіль.

3. Торкніться значка гамбургера у верхньому правому куті.

4. Тепер торкніться параметра Налаштування, щоб відкрити меню Налаштування.

5. На екрані відкриється меню налаштувань Instagram, як показано на малюнку.

Які налаштування конфіденційності в Instagram?

Конфіденційність дуже важлива, коли людина виходить в Інтернет. На платформах соціальних медіа люди майже завжди доступні для публіки з простої причини, щоб їх помітили. Іноді люди хочуть поділитися своїм вмістом з персоналізованим баченням для аудиторії. Саме тут більшості користувачів потрібні налаштування конфіденційності та розширені налаштування в Instagram, які обов’язково надаються платформами соціальних мереж. Ці налаштування конфіденційності в Instagram також засновані на подібних міркуваннях і дуже різноманітні. Нижче наведено деякі параметри:

  Зберігайте фотографії та відео Instagram у своїй системі [Windows]

1. Приватний обліковий запис: як і будь-яка інша платформа соціальних мереж, Instagram також надає вам загальнодоступний профіль за замовчуванням до моменту створення свого облікового запису Insta. Зробивши свій обліковий запис приватним, лише ваші підписники зможуть бачити ваш вміст і ніхто інший.

2. Видалити підписника: одним із індексів популярності на платформі Instagram є кількість підписників. Але мета стеження за приватним або навіть загальнодоступним профілем різними користувачами може бути різною. Це також включає зловмисні наміри деяких користувачів, оскільки тепер у вас є можливість вручну видалити певного підписника зі списку.

3. Вимкнути статус активності: Instagram надає статус активності, який включає дату та час присутності в Інтернеті, які відображаються з користувачем, з яким ви мали пряме повідомлення. Також є індикатор активності зеленої крапки, який показує, що ви в мережі. Іноді ми не хочемо, щоб люди знайшли такі деталі, і, на щастя, персоналізація присутня в налаштуваннях конфіденційності в Instagram.

4. Функція блокування коментарів: тролінг і спам у розділі коментарів дуже часто видно в популярних акаунтах Insta. Якщо ви не хочете, щоб такий негатив вплинув на ваш розділ коментарів, ви можете просто повністю вимкнути функцію коментування в розширеному налаштуванні Instagram або керувати нею для окремих облікових записів.

5. Обмеження прямих повідомлень (DM): в Instagram будь-хто може надсилати повідомлення будь-кому, навіть якщо вони не підписалися один на одного. Якщо вас не влаштовує, завжди є можливість персоналізувати DM для розповідей за допомогою трьох наданих параметрів:

  • Усі
  • Люди, за якими ви стежите
  • Вимкнено

Однак повністю обмежити обмін повідомленнями неможливо.

6. Вимкніть надсилання публікацій у Stories: для загальнодоступного профілю ви можете повторно публікувати публікації цих облікових записів у своїх історіях разом із іменем користувача або навпаки. Якщо у вас виникли проблеми з цим або вам не зручно, ви завжди можете використовувати налаштування вимкнення в Instagram.

7. Приховайте свої історії: різні налаштування конфіденційності в Instagram доступні для публікацій та історій окремо. Хоча ви не можете налаштувати конфіденційність окремих публікацій, те ж саме можна зробити для ваших історій. Оскільки WhatsApp дозволяє налаштувати видимість статусу для конкретних користувачів, ви можете приховати історії від окремих підписників.

8. Схвалюйте тегування публікацій: ваш обліковий запис Insta може бути позначено тегами для фотографій і відео іншими користувачами. Коли вас позначать, публікація буде автоматично додана до вашого профілю. Але якщо ви не схвалюєте допис із тегами, це налаштування дозволу можна активувати з налаштувань конфіденційності в Instagram.

  Як «зберегти» допис в Instagram зі своєї стрічки

9. Очистити історію пошуку: історію пошуку, як-от ім’я користувача або хештеги, можна очистити за допомогою опції, наданої в налаштуваннях конфіденційності.

Де розширені налаштування в Instagram?

Розширені налаштування в Instagram трохи складно знайти, оскільки в інтерфейсі Instagram немає окремої вкладки, як Розширені налаштування. Він доступний на сторінці Feed Post, де він з’являється, коли ви намагаєтеся опублікувати медіа в Instagram. Наведені тут параметри стосуються розміщення та керування вашими каналами, тому вони розташовані тут. Розширені налаштування в Instagram показано на зображенні нижче:

Як знайти розширені налаштування в Instagram?

Ось покроковий посібник із досягнення розширеного налаштування в Instagram:

1. Відкрийте програму Instagram та перейдіть до розділу Профіль.

2. Торкніться значка + у верхньому правому куті, як показано.

3. Торкніться Опублікувати.

4. Тепер двічі торкніться значка стрілки «Далі» у верхньому правому куті, щоб перейти до розширених налаштувань Instagram, як показано нижче.

5. Торкніться опції Додаткові налаштування в нижній частині списку, як показано.

6. На екрані з’явиться меню додаткових налаштувань.

Як змінити вигляд вашого облікового запису?

Ваш обліковий запис у будь-якому випадковому Instagram буде виглядати як на малюнку нижче:

Що ще важливіше, ваше ім’я, ім’я користувача, адреса, опис і публікації бачать інші користувачі як ваш профіль. Зміна цих параметрів може призвести до зміни перспектив вашого облікового запису.

Варіант I: Оновити інформацію облікового запису

Щоб оновити інформацію свого облікового запису, включаючи ім’я користувача та біографію:

1. Торкніться значка профілю на нижній панелі в додатку Instagram.

2. Натисніть Редагувати профіль.

3. Введіть свою інформацію та торкніться значка галочки у верхньому правому куті, щоб надіслати оновлену інформацію.

Варіант ІІ. Змінити фотографію профілю

1. Торкніться значка профілю на нижній панелі в додатку Instagram.

2. Натисніть Редагувати профіль.

3. Торкніться Змінити фотографію профілю, а потім виберіть, звідки ви хочете імпортувати своє зображення.

4. Натисніть Готово (iPhone) або (Android) після внесення змін.

Ви також можете змінити налаштування конфіденційності в Instagram, щоб зробити свій обліковий запис приватним, таким чином заборонивши іншим користувачам зазирнути у вашу історію публікацій.

Як змінити спосіб підрахунку публікацій?

Номер публікацій генерується сервером Instagram шляхом точного розрахунку кількості публікацій, зроблених вами у вашому обліковому записі. Слід зазначити, що кількість дописів не еквівалентна кількості фотографій, оскільки можна опублікувати кілька фотографій одночасно, і вони все одно вважатимуться однією публікацією. Тому ви не можете його змінити. Тим не менш, одним із способів змінити кількість публікацій є архівування певних дописів.

  Як вести прямий ефір з друзями в Instagram

Як отримати доступ до розширених налаштувань в Instagram, щоб приховати лайки?

Нижче описана процедура доступу до розширеного налаштування в Instagram для приховування лайків:

1. Виконайте кроки 1-6, описані під заголовком Як знайти розширені налаштування в Instagram цього документа.

2. Налаштування доступне під час створення публікації.

3. Тут вимкніть перемикач для параметра, позначеного як Приховати, і кількість переглядів цієї публікації виділена.

Як працює Instagram FAQ?

Ця функція Instagram доступна лише для облікових записів Instagram Business. У вікні Instagram DM є кнопка «Часті відповіді на запитання», натискання якої дозволить вам створити поширені запитання, які інший користувач зможе побачити, починаючи з вами розмову, що може допомогти користувачеві зрозуміти, як до вас підійти.

Як додати поширені запитання в Instagram? Як ви ставите часті запитання?

Щоб додати поширені запитання (FAQ) у Instagram Direct:

1. На головному екрані Instagram торкніться значка Messenger у верхньому правому куті екрана.

2. У розділі Налаштувати автоматичні відповіді натисніть Почати.

3. Торкніться перемикача поруч із пунктом Показати запитання, щоб увімкнути автоматичні відповіді.

4. У розділі «Запитання» натисніть «Додати запитання».

5. Для кожного запитання вам буде запропоновано ввести запитання та додаткову автоматичну відповідь. Після завершення натисніть Зберегти.

Ви можете додати до 4 поширених запитань. Щоб відредагувати чи повторно відредагувати запитання, просто торкніться його, внесіть зміни у запитання та його автоматичну відповідь, а потім натисніть Зберегти.

Як вимкнути пропоновані запитання в Instagram?

Instagram допомагає вам налагоджувати зв’язки з усіма вашими підписниками за допомогою різних функцій і розширених налаштувань в Instagram. Таким чином, функція поширених запитань пропонує запитання, які можуть допомогти іншим звернутись до вас, але іноді це може здатися цікавим і може дратувати користувача. Але у вас є можливість вимкнути запропоновані запитання, вимкнувши параметр Показувати запитання в налаштуваннях поширених запитань, як показано нижче.

***

Сподіваємося, ви зрозуміли кроки для успішного досягнення розширених налаштувань Instagram у своєму обліковому записі. Ви можете залишити свої запитання щодо цієї статті та пропозиції щодо тем для майбутніх статей у розділі коментарів нижче.