Як знайти підроблений обліковий запис на Bumble

Bumble — це служба онлайн-знайомств. Після перегляду профілів потенційних збігів користувачі мають можливість провести пальцем ліворуч, щоб відхилити потенційного клієнта, або провести пальцем праворуч, щоб висловити інтерес. Хоча будь-який користувач може надіслати повідомлення першим під час одностатевого збігу, лише користувачам жіночої статі дозволено ініціювати контакт із відповідними користувачами чоловічої статі під час гетеросексуальних збігів. Використовуючи Bumble, важливо поставити свою безпеку на перше місце та стежити за попереджувальними знаками, оскільки ловля сома все ще відбувається онлайн. Коли хтось створює фальшиву особу, у цьому прикладі це профіль знайомств, з метою знайти ціль і якимось чином порушити її, така поведінка відома як catfishing. У сома різні стимули. Деякі люди створюють фальшиві профілі, щоб познайомитися з новими людьми, оскільки вони мають злі наміри, наприклад, обманом змусити людей дати їм гроші або контент сексуального характеру. Інші люди роблять це, тому що вони самотні або мають проблеми з самооцінкою. Ловля сома абсолютно суперечить переконанням Бамбла, незалежно від причини. Якщо вам потрібна підказка про те, як знайти фальшивий обліковий запис на Bumble, цей посібник допоможе вам. Це допоможе вам зрозуміти, як виявити фальшивий профіль Bumble і повідомити про фальшивий обліковий запис Bumble. Ми також порадимо вам, чи варто використовувати фальшиве ім’я на Bumble чи ні.

Як знайти підроблений обліковий запис на Bumble

Вітні Вулф Герд створила Бамбла незабаром після виходу з Tinder. Вулф Герд назвав Bumble феміністським додатком для знайомств. З 42 мільйонами користувачів щомісяця станом на січень 2021 року Bumble є другим за популярністю додатком для знайомств у Сполучених Штатах після Tinder. Опитування, проведене в червні 2016 року, показало, що 46,2% клієнтів – жінки. За даними Forbes, станом на 2017 рік статки фірми становили понад 1 мільярд доларів, а станом на 2019 рік вона стверджувала, що має понад 55 мільйонів членів у 150 країнах. Продовжуйте читати далі, щоб знайти способи виявлення підробленого облікового запису в Bumble і використання підробленого імені в Bumble.

Як знайти фальшивий обліковий запис на Bumble?

Читайте далі, щоб дізнатися, як знайти підроблений обліковий запис на Бамбл. Якщо хтось змушує вас почуватися незручно або змушує думати, що його профіль може бути несправжнім, не бійтеся заблокувати його та повідомити про нього. Ви можете проявити додаткову обережність, якщо побачите будь-який із наведених нижче класичних індикаторів сома в чиємусь профілі або під час розмови з ним.

 • Постановні фотографії: на фотографіях профілю немає відвертих зображень, що створює враження, що вони були постановкою. Коли справа доходить до чийогось профілю та зображень Bumble, червоні прапорці включають наявність лише одного зображення надзвичайно привабливої, схожої на модель людини або профілю, який виглядає занадто гарним, щоб бути правдою.

 • Немає селфі/зустрічей/відео: вони ніколи не можуть збиратися разом або спілкуватися у відеочаті. Вони завжди прагнуть відвідати вас, але щось постійно заважає; це одна з звичок, яка визначає сома. Якщо вони виглядають або поводяться не так, як вони з’являються в Інтернеті, ця особа може захотіти уникати особистої зустрічі, щоб не порушити своє прикриття.

 • Вони не надають інформації про себе: вони хочуть говорити про вас весь час. Щоб заманити вас, сом спочатку відомий своєю надзвичайною гостинністю. Коли ви розпитуєте про життя сомів, вони часто уникають вас. Це пов’язано з тим, що вони не зможуть надати жодних подробиць і натомість намагатимуться зосередити всю свою увагу на вас, намагаючись змусити вас відчути себе особливим.

 • Підроблений обліковий запис у соціальних мережах: перевіряйте їх соціальні мережі та стежте за ознаками того, що хтось бреше в їхніх соціальних мережах, наприклад, новий обліковий запис, відсутність друзів або взаємодії або публікації, які датуються лише кількома місяцями.

Чи можете ви створити підроблений акаунт на Bumble?

Так, ви можете створити фальшивий обліковий запис на Bumble. Незважаючи на те, що Bumble має дуже ретельний процес реєстрації, може бути кілька прийомів, щоб обдурити процес ідентифікації та створити підроблений обліковий запис. Продовжуйте читати далі, щоб дізнатися, як повідомити про фальшивий обліковий запис Bumble і чи варто використовувати фальшиве ім’я в Bumble.

Чи можна підробити бамбл-підтвердження?

Ні, обійти або обійти процес перевірки Bumble неможливо. Щоб запобігти кетфішингу та видачі себе за користувача, використовується фотоверифікація. Якщо вас попросять підтвердити вашу фотографію, ви повинні співпрацювати, зробивши селфі в певних місцях, які потім порівняються з фотографіями у вашому профілі. Тому процес перевірки буквально неможливий.

Чи можна вас вловити на Бамбла?

Так, на Bumble можна потрапити на Catfished. Catfishing — це акт розвитку стосунків з особою, яка має фальшивий профіль, щоб якось її використати. Ідеали Bumble виступають проти лову сома, і вони постійно працюють над видаленням фальшивих профілів з платформи. Будь-хто, хто розмістив шахрайський профіль знайомств або спробував обманути учасника Bumble, буде забанений у спільноті.

Чи можете ви мати 2 облікові записи Bumble?

Так, ви можете використовувати кілька режимів Bumble, зберігаючи різні профілі для кожного параметра. Бамбл має різні режими, як-от бізнес і BFF. Для різних режимів можна створювати окремі облікові записи.

Вам потрібно буде увійти у свій обліковий запис Bumble, перейти до налаштувань і вибрати режим. Вибравши бажаний режим, тепер ви можете використовувати екран чату для пошуку нових зв’язків.

Примітка: усі ваші збіги тепер відображаються у вашій черзі збігів, незалежно від режиму, у якому ви перебуваєте. Щоб було легше визначити, у якому режимі ви підключені, підключення BFF і Bizz тепер відображають мітку для користувача у вашій черзі збігів .

Тепер давайте подивимося, чи варто використовувати фальшиве ім’я на Бамблі.

Чи варто використовувати фальшиве ім’я на Bumble?

Це залежить. Повідомлення свого імені не повинно бути проблемою, але уникайте надання особистої інформації, як-от дівоче прізвище матері або домашня адреса. Обсяг інформації, яку ви розкриваєте, має бути обмеженим. Але, наприклад, ви не можете розкрити місцезнаходження свого робочого місця. Введіть вибіркове ім’я користувача для використання.

Вам не обов’язково використовувати своє справжнє ім’я, якщо це не ініціал або псевдонім. Вам слід уникати використання одного імені користувача на багатьох платформах соціальних мереж. Хоча Bumble не пропагує необережне використання справжніх документів, що посвідчують особу, у нього є політика конфіденційності щодо використання справжніх імен. Існує ризик, якщо надається більше особистої інформації, як-от дати народження, роки народження, ідентифікаційні номери тощо.

У Бамбла багато фальшивих акаунтів?

Ні, у Бамбла не так багато фейкових акаунтів. Лише невеликий відсоток профілів Bumble, які ви переглядаєте, є фальшивими; Bumble не створює фальшивих профілів. На сайтах соціальних мереж синя галочка часто позначає знаменитість; однак на Bumble та сама синя галочка показує, що ви реальна людина. Фальшиві облікові записи на Bumble неприпустимі, і співробітники Bumble цілодобово працюють, щоб не допустити їх до Hive.

Чи можуть перевірені профілі Bumble бути фальшивими?

Ні, перевірені Bumble профілі не можуть бути фальшивими. Від процедури перевірки Bumble неможливо ухилитися або маніпулювати нею. Мета фотоверифікації — запобігти вилову собак і видаванню себе за користувача. Щоб завершити процедуру автентифікації, Bumble вимагає від вас зробити селфі, яке дуже нагадує рух на екрані, після того, як він показує вам зображення. Це неможливо буде перевірити, якщо ви не справжній користувач.

Який відсоток облікових записів Bumble є підробленими?

Від одного до п’яти відсотків профілів на Bumble можуть бути фальшивими. Відсоток дуже низький через суворий процес перевірки Bumble.

Як дізнатися, чи хтось перевірений на Bumble?

Знайдіть маленьку білу зірку на синьому щиті поруч із іменем користувача в його профілі, щоб визначити, чи підтвердив він свій обліковий запис на Bumble. Він має відображатися під їхнім іменем і віком на головному зображенні профілю.

Продовжуйте читати далі, щоб дізнатися, як повідомити про підроблений обліковий запис Bumble. Прочитайте цю статтю з самого початку, щоб дізнатися, чи варто використовувати фальшиве ім’я на Bumble.

Як ви розпізнаєте ботів на Bumble? Як дізнатися, чи це Bumble Bot?

Як і інші чат-боти, боти додатків для знайомств створюються за допомогою комп’ютерного коду для імітації «розмови» з користувачами. Враховуючи те, наскільки вправними можуть бути деякі з цих ботів у імітації людського мовлення, їх часто використовують для розсилки спаму або обману людей.

 • Їхні зображення здаються надто бездоганними: шахраї зазвичай використовують зображення профілів експертів, які були викрадені в інших користувачів або випадково вибрані з результатів пошуку Google, щоб переконати вас провести пальцем праворуч.

 • Їхня біографія здається підозрілою: у розділі біографії може бути забагато удавання.

 • Надзвичайно швидка відповідь або намагання продовжити обговорення: це може бути бот, якщо після збігу з кимось ви одразу отримуєте своє перше повідомлення або якщо він намагається перевести розмову в іншу програму.

 • Інші профілі в соціальних мережах не пов’язані з профілем: Створення соціального фону для фальшивого профілю, який виглядає справжнім, зазвичай не є пріоритетом для шахраїв. Тому ви можете не знайти їхній профіль в інших програмах соціальних мереж.

Як знайти підроблений акаунт на Bumble?

Ось як знайти фальшивий обліковий запис на Bumble:

 • Шукайте значок підтвердження: перше, що ви повинні перевірити, це значок підтвердження в профілі. Якщо профіль має синій значок підтвердження, це не може бути підроблений обліковий запис, оскільки Bumble має дуже точний процес перевірки. Якщо вони не мають підтвердження, ви також можете попросити їх спочатку підтвердити свій обліковий запис, оскільки це простий процес, якщо ви справжній користувач. Якщо вони відмовляться, можливо, ви маєте справу з підробленим обліковим записом.

 • Доступна лише одна фотографія: якщо в профілі людини на Bumble є лише одне зображення, і воно справді привабливе, велика ймовірність, що це не він.

 • Відповіді на всі запитання неоднозначні: вони дають вам коротку відповідь — одне або два слова — коли ви запитуєте їх, де вони живуть, працюють або звідки, перш ніж швидко змінити тему.

 • Вони не обміняються номерами телефонів: ви чудово поговорили, а тепер хочете почати писати один одному в WhatsApp, але вони не дадуть вам свій номер телефону. Крім того, незважаючи на ваші неодноразові благання, вони не будуть дзвонити вам у Skype або робити голосові дзвінки.

 • Вони здаються занадто ідеальними, щоб бути правдою: вам підійдуть чоловік чи жінка з виточеними рисами обличчя, фантастичною фігурою та чудовим волоссям. Вони також одразу відповідають на ваші повідомлення та цінують вас. Швидше за все, вони хибні, якщо ви вважаєте їх занадто досконалими, щоб бути правдою.

 • Здається, ніщо не має сенсу: щоб відсіювати фальшиві профілі, завжди доцільно поставити якомога більше запитань, а потім перевірити ці запитання, щоб перевірити, чи відповіді послідовні. Існує часове обмеження щодо того, як довго зловмисник може зберігати свою фальшиву присутність в Інтернеті.

Примітка. Усі процеси, крім процесу перевірки, базуються на ваших припущеннях і не можуть бути надійним способом ідентифікації підроблених профілів.

Як розпізнати підроблений профіль Bumble?

Ось кілька способів визначити профіль Bumble:

Спосіб 1: виявлення граматичних і дивних помилок у профілі

Підробленими обліковими записами може керувати бот або особа з іншої нації. Через дивне кодування, яке вони використовують, або через те, що вони пишуть іншою мовою, їхній профіль і повідомлення будуть усіяні граматичними та орфографічними проблемами. Граматичні помилки час від часу трапляються з усіма, але вони також можуть свідчити про те, що профіль фальшивий.

Спосіб 2: Знайдіть дивні посилання

Уникайте натискань на посилання, оскільки вони є звичайним фішинговим шахрайством. Вони можуть надіслати вам посилання на свій новий веб-сайт або відео, яке, на їхню думку, цікаве, закликаючи вас переглянути його. Будьте обережні, натискаючи посилання, оскільки ними можна легко маніпулювати, щоб включити віруси, шпигунське та шкідливе програмне забезпечення.

Спосіб 3: сповіщення, коли запитується інформація про банк або картку

Вони обманюють вас, якщо хочуть номер вашої кредитної картки або інформацію про банківський рахунок. Ваша особиста інформація буде зібрана якомога швидше через підроблені облікові записи. Їм знадобиться ваша електронна адреса, контактна інформація, інформація про роботу та прізвище. Вони можуть зламати ваші облікові записи, якщо мають інформацію про вас.

Це може вказувати на те, що справи фальшиві, якщо здається, що вони відбуваються занадто швидко. Щоб завоювати вашу довіру та обдурити вас, вони виявлятимуть вам усі види прихильності. Прочитайте цю статтю з самого початку, щоб дізнатися, чи варто використовувати фальшиве ім’я на Bumble.

Як повідомити про підроблений обліковий запис Bumble?

Тепер, коли ви знаєте, як розпізнати фальшивий профіль Bumble, дайте нам знати, як повідомити про фальшивий обліковий запис Bumble. Дотримуйтеся цих інструкцій на своєму Мобільний додаток Bumble щоб повідомити про профіль, який ви вважаєте фальшивим, якщо ви натрапили на нього:

1. Торкніться опції «Приховати та повідомити» внизу профілю користувача.

2. Виберіть викрадене зображення як причину вашого звіту, а потім надайте будь-які додаткові зауваження для модераторів Bumble.

3. Опишіть інцидент більш детально для точної користі.

4. Натисніть Надіслати звіт.

Ось як повідомити про фальшивий обліковий запис Bumble.

***

Ми сподіваємося, що ви дізналися про те, як знайти фальшивий обліковий запис на Bumble і повідомити про фальшивий обліковий запис Bumble. Не соромтеся зв’язуватися з нами зі своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.

  Як відновити видалену чернетку в Outlook 365