Як знайти папку запуску Windows 11 (3 способи)

Поряд із деблокуванням Windows 11 ми також рекомендуємо ряд системних змін, які можуть покращити продуктивність вашого ПК. Одне з них – відключення програм запуску для швидкого завантаження та без затримок після входу в систему. Хоча ви можете легко вимкнути програми запуску з диспетчера завдань або налаштувань Windows, що робити, якщо ви хочете додати свої улюблені програми до списку програм для запуску? Ось тут і приходить папка «Автозавантаження». Дотримуючись нашого посібника, ви можете знайти папку запуску Windows 11 і додати ярлики до програм, які потрібно запускати під час кожного завантаження комп’ютера. Тож без зволікання давайте з’ясуємо, де знаходиться папка запуску Windows 11.

Знайдіть папку запуску Windows 11 (2022)

У цій статті ми згадали три різні способи доступу до папки запуску в Windows 11. Ви можете знайти папку запуску як для поточного профілю, так і для всіх користувачів. Тим не менш, давайте відразу зануритися.

Знайдіть папку запуску Windows 11 за допомогою команди «Виконати».

Найпростіший спосіб знайти папку запуску Windows 11 – це діалогове вікно «Виконати». Вам просто потрібно запустити команду, і ви зможете знайти папку автозавантаження в Windows 11 за лічені секунди. Ось як це зробити.

  Як налаштувати шрифт у Блокноті в Windows 10

1. Спочатку скористайтеся комбінацією клавіш Windows 11 «Windows + R», щоб відкрити підказку «Виконати». Тут введіть команду нижче та натисніть Enter.

shell:startup

2. Це безпосередньо відкриє папку автозавантаження на вашому ПК з Windows 11. Звідси ви можете додавати або видаляти ярлики відповідно до ваших уподобань.

3. Крім того, ви можете вставити наведений нижче шлях у підказку «Виконати», щоб відкрити папку «Запуск» у Windows 11.

%appdata%MicrosoftWindowsStart MenuProgramsStartup

Знайдіть папку запуску Windows 11 у Провіднику файлів

Тепер багато хто з вас хотіли б знати, де знаходиться папка запуску в Windows 11. Ну, якщо ви хочете вручну перейти до папки запуску в Windows 11, ви можете використовувати Провідник файлів. Але перед цим вам потрібно ввімкнути приховані файли в Windows 11. Нижче наведено кроки, які потрібно виконати.

1. Натисніть «Windows + E», щоб відкрити Провідник файлів. Тут натисніть на меню з 3 крапками в рядку заголовка та виберіть «Параметри».

2. Далі перейдіть на вкладку «Перегляд» і виберіть перемикач «Показати приховані файли, папки та диски» під «Приховані файли та папки». Тепер натисніть Застосувати -> ОК.

3. Після цього натисніть на стрілку вниз ліворуч в адресному рядку та відкрийте свій профіль користувача. Зазвичай він називається на честь вашого ПК або імені користувача.

  Виправити помилку драйвера Bluetooth у Windows 10

4. Далі відкрийте папку «AppData». Він буде виглядати напівпрозорим, оскільки зазвичай прихований від звичайних користувачів.

5. У папці «AppData» перейдіть до Microsoft -> Windows -> Меню Пуск -> Програми. Тут ви знайдете папку «Автозавантаження».

6. Відкрийте його, і там ви знайдете ярлики для всіх програм у списку програм для запуску Windows 11.

7. Підводячи підсумок, розташування папки запуску Windows 11 виглядає наступним чином. Тут вам потрібно замінити ім’я користувача на ім’я користувача вашого ПК.

C:UsersusernameAppDataRoamingMicrosoftWindowsStart MenuProgramsStartup

Отримайте доступ до папки запуску Windows 11 для всіх користувачів

Наведені вище два методи дозволяють знайти папку запуску лише для поточного профілю. Однак іноді програми встановлюють програму для всіх користувачів, і в цьому випадку ярлики розміщуються в іншому місці папки запуску. Ось як знайти папку запуску «Всі користувачі» у Windows 11.

1. Використовуйте комбінацію клавіш «Windows + R», щоб відкрити підказку «Виконати». Тут введіть команду нижче та натисніть Enter.

shell:common startup

2. Це миттєво відкриє папку автозавантаження для всіх користувачів Windows 11.

3. Ви також можете вставити наведений нижче шлях у підказку Виконати, і це призведе вас до тієї ж папки запуску.

%ProgramData%MicrosoftWindowsStart MenuProgramsStartUp

4. По суті, це розташування папки запуску в Windows 11 для всіх користувачів.

C:ProgramDataMicrosoftWindowsStart MenuProgramsStartUp

Часті запитання (FAQ)

Де знаходиться папка автозавантаження в Windows 11?

  Як налаштувати свайп трьома пальцями для навігації в браузері в Windows 10

Ви можете знайти папку автозавантаження в Windows 11, дотримуючись цього шляху. Вам потрібно вставити його в адресний рядок Провідника файлів.

C:UsernameUsernameAppDataRoamingMicrosoftWindowsМеню «Пуск»ProgramsStartup.

Як знайти папку «Автозавантаження» з «Виконати»?

Ви можете просто ввести shell:startup у підказку Виконати та натиснути Enter. Це призведе вас безпосередньо до папки автозавантаження в Windows 11.

Як додати програми до автозавантаження в Windows 11?

Відкрийте папку «Автозавантаження», дотримуючись нашого посібника, а потім вставте ярлик програм у папку «Автозавантаження». Програми з папки «Автозавантаження» автоматично запускатимуться після входу в систему.

Де знаходиться папка автозавантаження для всіх користувачів Windows 11?

Папка запуску для всіх користувачів Windows 11 знаходиться тут: C:ProgramDataMicrosoftWindowsStart MenuProgramsStartUp.

Налаштуйте програми папки запуску Windows 11

Таким чином ви можете знайти папку автозавантаження в Windows 11. З папки запуску ви можете видаляти та додавати ярлики до програм, якщо хочете запускати їх під час завантаження комп’ютера. У всякому разі, це все від нас. Якщо ви хочете автоматизувати завдання в Windows за допомогою планувальника завдань, ознайомтеся з нашим докладним посібником за посиланням. Крім того, ви можете вимкнути програми запуску та прискорити Windows 11, дотримуючись нашого посібника. Нарешті, якщо у вас виникли запитання, повідомте нас у розділі коментарів нижче.