Як знайти одяг за картинкою [8 Outfit Finder Apps]

Categories:

Якщо ви зачаровані красивою сукнею, яку ви знайшли в Instagram, але не знаєте, де її купити, перелічені нижче потужні програми для пошуку одягу можуть вам дуже допомогти.

В епоху Інтернету люди часто черпають натхнення щодо стилю та моди у впливових людей соціальних мереж і знаменитостей, які з’являються на публіці або публікують зображення, що прикрашають стильні вбрання.

За цей модний одяг варто померти, і користувачі часто мріють володіти ним, але знайти його в Інтернеті – завдання геркулесове. Вам потрібно продовжувати прокручувати тисячі зображень дні за днями у відчайдушній спробі знайти щось варте уваги.

Тож, якщо у вас немає вільного часу, щоб постійно стрибати між цими онлайн-магазинами, щоб знайти щось гідне одягнути, чи означає це, що ви не заслуговуєте виглядати гламурно та звинувачувати образ знаменитості? Звичайно, ви знаєте!

Завдяки додатку пошуку одягу на базі штучного інтелекту ви можете легко скоротити час, який витрачаєте на покупки в соціальних мережах, щоб знайти одяг, який відповідає вашим модним смакам і уподобанням.

Інструменти доступні як окрема програма або інтегровані в популярні програми для електронної комерції чи обміну зображеннями. Користуватися цими програмами на основі штучного інтелекту легко; Ви можете завантажити зображення вбрання з фотоплівки безпосередньо в додаток або просто спрямувати камеру свого пристрою на вбрання, до якого ви любите. Це воно!

Інструмент обробить зображення продукту, а його інтуїтивно зрозумілі алгоритми нададуть схожі вбрання з приголомшливими кольорами, візерунками, текстурами тощо в результатах пошуку. Якщо пощастить, ви, ймовірно, натрапите на точний твір, доступний на онлайн-платформі!

Якщо використання штучного інтелекту для виявлення приголомшливих нарядів здається привабливим, залишайтеся з нами, ми ознайомимо вас із деякими з найкращих програм для пошуку вбрання, які, як відомо, надають точні результати для вашого пошуку.

Google Lens

Google Lens — це популярний інструмент розпізнавання зображень, який може ідентифікувати предмети носіння, одяг, особисті аксесуари, як-от ювелірні вироби, намиста та багато іншого. Це найнадійніший спосіб пошукати в Інтернеті, щоб знайти привабливу сукню, яку ви бачили на комусь.

Щойно ви встановите програму Google Lens на свій пристрій Android або Apple, функція Google Lens почне працювати прямо з камери вашого телефону. Це означає, що вам не потрібно фотографувати одяг або аксесуар, який ви шукаєте.

Ви повинні сфокусувати камеру на одязі, альтернативу якому потрібно знайти в мережі. Google Lens представить кілька відповідних результатів, і якщо знайде точний збіг, він виділить результат маленьким синім значком.

Якщо ви торкнетеся цієї піктограми, вас буде перенаправлено на сторінку Google Shopping, яка містить посилання на кілька веб-сайтів електронної комерції, наприклад Amazon, щоб зробити покупку.

  Як вимкнути вібрацію на iPhone

Крім того, Google Lens достатньо потужний, щоб ідентифікувати окремі продукти, які носить людина, і надає результати для кожного з них окремо. Ви також можете завантажити зображення зі своєї галереї, щоб визначити одяг і аксесуари.

Знімок у стилі Amazon

Торгова платформа Amazon має інструмент візуального пошуку, зосереджений на одязі під назвою Style Snap, інтегрований прямо в рядок пошуку, розташований у верхній частині веб-сайту або альп. Ця функція «Style Snap» допомагає знаходити вбрання та аксесуари – прикраси, взуття та багато іншого, завантажуючи фотографію, яку ви зробили на свій телефон.

Щоб скористатися цією функцією, знайдіть значок камери вгорі, торкніться його, а потім виберіть Style Snap. Ви можете завантажити фотографії зі своєї галереї та навіть надати інструменту прямий доступ до нещодавно зроблених знімків екрана.

Крім того, ви також можете переключитися на камеру та зосередитися на одязі чи аксесуарах, які ви хочете відсканувати в режимі реального часу. Якщо пристрої для носіння доступні на Amazon, вони відображатимуться в рекомендованих списках продуктів. Style Snap досить потужний, щоб ідентифікувати кожен одяг і надати індивідуальні результати для кожного з них.

CamFind

Завдяки API розпізнавання зображень CloudSight, CamFind стверджує, що є найточнішою візуальною пошуковою системою, яка може практично знайти все, що ви забажаєте, від одягу до аксесуарів, практично все, що вам спадає на думку!

CamFind — одна з найбільших модних програм на пристроях Android і iPhone, і це не без причини. Він використовує штучний інтелект, щоб точно розпізнавати одяг із фотографій. Ви повинні сфотографувати одяг, який шукаєте, і почекати кілька секунд, поки пошукова система обробить його.

Потім пошукова система представить результати. Це не все, що може зробити CamFind; він також надає опис продукту та пов’язані відео на YouTube, якщо такі знайде, разом із посиланнями на покупки, щоб швидко захопити предмети одягу.

Деякі інші чудові функції включають переклад мови, порівняння цін, візуальні нагадування, пов’язані відео про продукти тощо.

CamFind також співпрацює з Uber і Lyft, щоб надавати результати локального пошуку для потреб покупки в магазині. Існує також опція спільного доступу до профілю в соціальних мережах, щоб поділитися своїми інтересами та переглянути інтереси інших. Це допомагає зрозуміти сучасні модні тенденції. Приватний режим перегляду – це вишенька на торті.

Лікдат

Lykdat — це ще один цікавий інструмент, який варто спробувати, коли ви хочете знайти одяг із знімків. Він доступний у веб-браузері та може використовуватися на комп’ютері та мобільному телефоні. Щоб шукати одяг за допомогою Lykdat, відвідайте Lykdat у своєму веб-браузері та натисніть значок пошуку в нижній частині.

  Які ваші найкращі варіанти?

Обріжте фотографію або групу фотографій, які ви знайшли на будь-якій платформі, наприклад Instagram, і завантажте їх зі своєї галереї. Це воно!

Тепер зачекайте, поки Lykdat зробить свою магію та порекомендує схожі на вигляд продукти з різних магазинів електронної комерції в Інтернеті. Ви також отримуєте порівняння цін на різні результати та поточні знижки на товар.

Існує багато фільтрів налаштування пошуку, як-от стать, колір, місцезнаходження тощо, щоб звузити критерії пошуку та отримати точні результати щодо того, що ви шукаєте.

Цей інструмент також може успішно виявляти кілька предметів одягу з одного зображення та дає окремі результати для кожного з них.

Об’єктив Pinterest

Подібно до Amazon, мобільний додаток Pinterest оснащено інструментом візуального пошуку, відомим як Lens, який дає вам змогу знаходити одяг у програмі соціальних мереж серед тисяч ідей, доступних тут, на платформі.

Pinterest Lens простий у використанні; вам потрібно торкнутися піктограми пошуку на панелі пошуку, а потім вибрати піктограму камери. Потім сфокусуйте камеру на людині, щоб зафіксувати її вигляд, або виберіть зображення з фотопленки, щоб знайти схожі стилі та похизуватися ними.

Потім Pinterest представляє подібні ідеї в отриманому каналі, який класифікується як «Дослідження та покупки». Ви можете досліджувати подібні ідеї для натхнення в першому розділі, і якщо інструмент знайде точну відповідність, вам також буде запропоновано посилання для доставки, щоб придбати одяг онлайн.

Щоб надати посилання для покупки, Pinterest співпрацює з ShopStyle, провідною платформою для покупок моди та стилю життя. Подібно до інших платформ у списку, Pinterest Lens AI ідентифікує кілька модних речей на зображенні та може відповідним чином представити результати пошуку.

ФотоШерлок

PhotoSherlock — це інтуїтивно зрозуміла платформа, доступна в Інтернеті, на Android та iPhone, яка дає змогу знаходити останні модні тенденції та стилі, які вам цікаві, зосереджуючись на предметах або завантажуючи зображення з галереї вашого пристрою.

Інтуїтивно зрозуміла платформа збирає результати з Yandex і Google для представлення подібних результатів зображень, і нею досить просто керувати. Можливий зворотний пошук будь-якого товару; тут одяг, щоб знайти схожі продукти. Інтерфейс чистий, і ви повинні завантажити зображення з вашої галереї або безпосередньо використовувати камеру для пошуку; відповідні результати пошуку представлені після цього.

Якщо це варто, PhotoSherlock також пропонує гідну функцію редагування фотографій. Ви можете обрізати зображення, щоб зосередитися на предметі одягу, який ви шукаєте, перш ніж завантажувати його, щоб отримати більш точні результати.

TruePicShop

Використовуючи функцію розпізнавання зображень на основі штучного інтелекту, TruePicShop є одним із найкращих додатків для Android та iOS для пошуку одягу в Інтернеті в дорозі.

  12 найкращих анімаційних програм для створення пояснювального відео

Процес пошуку одягу за допомогою TruePicShop простий. Вам потрібно буде зареєструватися на платформі, надавши облікові дані для входу, а потім натиснути значок пошуку. Потім ви можете відсканувати предмет одягу, який ви помітили в магазині або на вулиці, і розпочати пошук.

Потім програма обробить зображення та надасть результати пошуку та деталі продукту. Результати пошуку будуть нескінченними та включатимуть схожі на вигляд предмети одягу, доступні в Інтернеті.

Інструмент також надає посилання для покупок із магазинів електронної комерції, щоб полегшити покупки, а також порівняння цін, щоб допомогти вам заощадити пару доларів.

Завдяки цьому додатку люди тепер можуть легко знаходити одяг, який вони бачили в інших людей або виставлений у модних магазинах. Кілька корисних функцій у цій програмі значно полегшують покупки. TruePicShop також містить функцію обміну інформацією в соціальних мережах, яка допоможе вам познайомитися з любителями шопінгу з усього світу.

Візуальний пошук моди

Visual Fashion Finder, що належить Cortexica Vision Systems, використовує хмарні системи розпізнавання зображень і технологію візуального пошуку, запатентовану компанією, щоб забезпечити потужне рішення для візуального пошуку спеціально для індустрії моди.

Доступ до інструменту можна отримати за допомогою веб-браузера, але його технологію Find Similar можна інтегрувати в мобільні програми будь-якого бренду або платформи електронної комерції за допомогою API. Visual Fashion Finder надає клієнтам можливість шукати одяг та інші модні аксесуари, які вони знайшли на будь-якій платформі соціальних мереж, завантажуючи свої зображення.

Інструмент шукає в своїй базі даних подібні предмети, і в багатьох випадках ви, ймовірно, знайдете точну відповідність.

Після того, як користувачі завантажать фотографію або відсканують одяг, який вони шукають, Visual Fashion Finder надає вичерпний список продуктів, незалежно від того, які ШІ знайшов схожими за кольором, малюнком, текстурою та іншими критеріями.

Підведенню

Завдяки цим програмам для пошуку одягу пошук одягу відповідно до останніх тенденцій моди більше не означає безцільне прокручування різних соціальних платформ, щоб знайти щось актуальне.

Вони не тільки модернізують весь процес, але й допомагають користувачам отримати кращі знижки, пропонуючи порівняння цін.

Ви також можете дізнатися, як виконати зворотний пошук зображень на iPhone або iPad.