Як знайти номер IMEI свого телефону Android

| | 0 Comments| 8:07 PM
Categories:

Кожен пристрій Android має унікальний номер міжнародного ідентифікатора мобільного обладнання (IMEI). Цей номер може знадобитися під час спілкування з оператором або виробником пристрою. Є кілька способів знайти це — ось обидва.

Що таке IMEI?

IMEI розшифровується як International Mobile Equipment Identity. Іншими словами, це унікальний ідентифікатор вашого телефону. Кожен мобільний телефон сьогодні має один, і кожен є унікальним. Як і люди, двох однакових не буває. Хіба це не робить IMEI вашого телефону особливим?

Номери IMEI складаються з 14-16 цифр, більшість із яких складається з 14 цифр та останньої контрольної цифри. IMEI використовуються як операторами, так і виробниками для цілей відстеження. Наприклад, якщо ви відправите свій телефон на ремонт, ви дізнаєтеся, що отримуєте назад свій телефон (а не якийсь інший).

  Перемикач профілів на основі тригера для звуку, дисплея, Wi-Fi та іншого [Android]

IMEI розбиваються за допомогою формату 11-222222-333333-4, де перший і другий розділи визначають марку та модель, а третій — специфічний для цього конкретного телефону. Четвертий, як зазначено вище, перевіряє, що IMEI відповідає вимогам інструкції щодо розподілу та затвердження.

Тепер, коли ми втратили цю частину історії, ось як знайти свою.

Найпростіший спосіб: введіть *#06# у діалер

Оскільки існує безліч різних виробників з різними скинами, IMEI може бути важко знайти в меню налаштувань. Тож найпростіше запустити програму набору номера та ввести наступне:

*#06#

Як тільки буде введено остаточний #, має вискочити інформація IMEI. Чи може бути легше?

Більш складний спосіб: перевірте меню налаштувань свого пристрою

Якщо ви ненажери покарати (або просто не можете згадати код для дозвону і не хочете шукати цей найкращий пост), ви також можете знайти цю інформацію в меню налаштувань свого телефону.

  Додайте інформацію про втрачені та знайдені на заблокований екран телефону [Android]

Але ось де це стає складним: залежно від марки, моделі та версії Android інформація IMEI може ховатися в різних місцях.

Наприклад, на стандартному Pixel ви знайдете його в меню Налаштування > Про телефон. Прокрутіть вниз, і ви це побачите.

На пристроях Samsung Galaxy ви також знайдете його в меню Налаштування > Про телефон, але він знаходиться у верхньому розділі.

На телефонах OnePlus він знаходиться в Налаштування > Про телефон > Статус.

І остання примітка: чи варто зберігати свій IMEI приватним?

Можливо, ви помітили, що я розмив унікальний ідентифікаційний розділ усіх скріншотів вище. Хоча IMEI не є чимось, що слід розглядати як ультраприватне, це те, що ви не повинні транслювати.

  Як переглянути потужність сигналу WiFi на Android 8.1

Як і все інше, що однозначно ідентифікує предмет, про який йде мова — серійний номер, VIN автомобіля тощо, — це те, що можна використовувати з ненавмисних причин. Наприклад, чистий IMEI можна підробити та використати, щоб викрадений пристрій виглядав законним. І це лише один приклад.

Отже, це, ймовірно, повинно бути само собою зрозумілим, але не передавайте свій IMEI нікому, якщо для нього немає вагомих причин. Якщо ви не впевнені, чому вони цього хочуть, запитайте. Якщо причина звучить схематично, сумнівайтеся.

Але є ситуація, коли ви повинні поділитися IMEI свого пристрою: коли ви його продаєте. Це дозволить потенційному покупцеві провести належне дослідження телефону та підтвердити, що він чистий і сумісний з їхнім оператором.

Отже, ось.