Як знайти номер рахунку Sprint і PIN-код

Sprint була телекомунікаційною компанією в Америці. У 2020 році він об’єднався з одним із найбільших операторів мобільного зв’язку T-Mobile у Сполучених Штатах Америки. Вам цікаво перевірити баланс рахунку Sprint? Ви в правильному місці. Крім того, у цій статті ми розглянемо деякі поширені проблеми, пов’язані з обліковими записами Sprint, наприклад, як знайти номер облікового запису Sprint і як знайти PIN-код облікового запису Sprint.

Як знайти номер рахунку Sprint і PIN-код

Номер вашого рахунку Sprint можна знайти на рахунку Sprint. Давайте подивимося, як ви можете це зробити у своєму обліковому записі крок за кроком.

Як отримати доступ до свого облікового запису Sprint?

Ви можете легко отримати доступ до свого облікового запису Sprint через їхній веб-сайт після того, як його було пов’язано з T-Mobile.

1. Відвідайте веб-сайт Sprint у браузері на робочому столі.

2. Введіть своє ім’я користувача та пароль і натисніть «Надіслати», як показано нижче.

Увійшовши в систему, ви зможете отримати доступ до свого облікового запису.

Скільки цифр складається з номера рахунку Sprint?

Номер рахунку Sprint складається з 9 цифр. Ви можете знайти його у верхньому правому куті будь-якого рахунку чи рахунка-фактури від Sprint.

Як знайти номер свого рахунку в Sprint?

Щоб знайти номер свого рахунку на веб-сайті Sprint, виконайте такі дії:

  Як синхронізувати електронні таблиці Microsoft Excel

1. Відвідайте веб-сайт Sprint і увійдіть до свого облікового запису за допомогою свого Ім’я користувача і Пароль.

2. На інформаційній панелі натисніть Переглянути мій рахунок.

3. Знайдіть номер рахунку Sprint у верхньому правому куті.

Як побачити номер бізнес-рахунку Sprint?

Якщо ви використовуєте бізнес-план, ви можете набрати *2 зі свого телефону Sprint, на якому є бізнес-план, або зателефонувати за номером 800-927-2199, щоб отримати номер свого рахунку. Щоб отримати додаткову допомогу, ви можете відвідати сторінку довідки Sprint.

Як знайти номер свого рахунку в програмі Sprint?

Якщо вам цікаво, як знайти номер рахунку Sprint, найпростіший спосіб знайти номер вашого рахунку – це переглянути будь-які останні останні рахунки в розділі «Платежі» програми Sprint. Ви можете знайти номер свого рахунку у верхньому правому куті рахунків.

Скільки цифр складається з PIN-коду Sprint?

Sprint надає користувачам можливість вибрати PIN-код із 6 до 10 цифр. Це повністю залежить від користувача. Ви можете вибрати будь-який PIN-код від 6 до 10 цифр.

Який баланс мого рахунку? Як перевірити баланс свого облікового запису Sprint?

Дізнавшись, як знайти номер рахунку Sprint, ви можете запитати, як перевірити баланс свого рахунку. Є два способи перевірити баланс рахунку Sprint.

  • Щоб перевірити баланс хвилин у Sprint, наберіть *4 на своєму телефоні Sprint.
  • Щоб перевірити повний баланс рахунку, наберіть *2, щоб дізнатися повний баланс рахунку.
  Як продезінфікувати смартфон

Як перевірити баланс USSD?

USSD – це код, який підключається до вашого телекомунікаційного сервера та банківського сервера. Користувач може легко перевірити баланс свого телефону, набравши *99# USSD-код. Зазвичай це 5-значний код, але він може відрізнятися від країни до країни.

Скільки коштує мій рахунок за спринт?

Щоб переглянути свій рахунок Sprint, виконайте наведені нижче прості дії.

1. Відвідайте веб-сайт Sprint Login у своєму веб-браузері.

2. Увійдіть у свій обліковий запис і натисніть «Переглянути мій рахунок» на сторінці інформаційної панелі.

3. На екрані ви побачите рахунок свого облікового запису Sprint.

Чи можете ви надіслати SMS в службу підтримки клієнтів Sprint?

Так, тепер ви можете легко відправити текстове повідомлення в службу підтримки клієнтів Sprint. Вам достатньо надіслати своє запитання за допомогою текстових повідомлень на номер 2273, щоб отримати відповіді на свої запитання. Переконайтеся, що ви надсилаєте запити зі свого телефону Sprint.

Sprint тепер T-Mobile Multiline?

Так, у 2020 році Sprint було об’єднано з T-Mobile multiline. Тепер ви також можете називати Sprint багатолінійним T-Mobile.

  Як автоматично зупинити загоряння Apple Watch

Чи можуть клієнти Sprint перейти на T-Mobile?

Так, відповідні клієнти Sprint можуть легко переключитися на мережу T-Mobile. План, ціна та платіжний цикл залишаться незмінними. Але як користувач, ви працюєте в мережі T-Mobile. Вам просто потрібно поміняти SIM-карту. Ви можете перевірити сторінку довідки Sprint для того ж.

Чи можу я вставити SIM-карту T-Mobile у телефон Sprint?

Так, але ваш телефон Sprint має бути сумісний із мережею T-Mobile, інакше ви зможете використовувати свій пристрій як звичайний телефон без доступу до мережі.

Скільки коштує середній рахунок за спринт на одну особу на місяць?

В основному це залежить від вашого плану, але з огляду на базовий план Sprint Unlimited це коштуватиме близько 60 доларів на місяць. Якщо це план Sprint Unlimited Plus, то це коштуватиме приблизно 70 доларів на людину.

***

Ми сподіваємося, що ця стаття була корисною, і ви дізналися, як знайти номер облікового запису Sprint і PIN-код облікового запису Sprint. Будь ласка, залишайте свої запити чи пропозиції в розділі коментарів нижче, якщо такі є. Також повідомте нам, що ви хочете дізнатися далі.