Як знайти нові та цікаві субредити за допомогою Scroller

Колись Reddit був відомий як головна сторінка Інтернету, і це місце, де ви можете знайти спільноти, присвячені незрозумілим інтересам, фандоми, публікації зображень тощо. Але насправді відстежити ці спільноти може бути важко.

Ось як ви можете використовувати Scroller, щоб знайти свій наступний улюблений subreddit.

Чому так важко знайти цікаві субредити?

Reddit — це величезний, розгалужений веб-сайт, хоча для новачка може бути важко зрозуміти, що таке Reddit і що він робить. Хоча ви можете ефективно шукати на Reddit за допомогою певних хитрощів, це не ідеально, якщо ви точно не знаєте, яку спільноту шукаєте.

Якщо ви шукаєте спільноту, яка допоможе вам освоїти нові навички, ви можете ввести «learn» у пошуковий рядок і натиснути Enter, а потім вибрати Communities, і ви побачите сотні субредів, які мають «learn» як частину їх ім’я або опис спільноти.

Але якщо ви шукаєте пропозиції, тому що не знаєте, чого саме хочете дізнатися, це не ідеально. Хоча пошук Reddit має функцію автоматичного підказування, він обмежений п’ятьма записами та показує лише субредити, у яких ваш пошуковий запит становить першу частину назви.

Крім того, ці п’ять записів ранжовано відповідно до користувачів, тому малоймовірно, що ви знайдете дивовижну маленьку спільноту, яка вам потрібна.

Скроллер це альтернативний інтерфейс для Reddit, зосереджений виключно на зображеннях, і це чудове місце, щоб знайти натхнення для цифрового мистецтва.

Щоб отримати пропозиції субредів, до яких ви можете приєднатися, натисніть «Відкрити» на нижній панелі та почніть вводити — назви субредів почнуть з’являтися миттєво.

У пошуках натхнення ми ввели рядок «mid» і отримали пропозиції, де «mid» відповідало будь-якій частині назв і описів субредів. Вони варіювалися від спільнот, присвячених спортивному автомобілі Porsche Cayman із центральним розташуванням двигуна, до MidFight Mass.

Ви можете переміщатися по списку пропозицій за допомогою коліщатка миші або попередньо переглянути вміст пов’язаного субредіту, натиснувши Enter.

Оскільки Scroller розроблено для зображень, ви не побачите жодних текстових дописів, і хоча вам, можливо, доведеться натиснути кнопку «Показати все», щоб відкрити результати NSFW, вам не потрібно буде підтверджувати або входити, щоб переглянути зображення.

Хоча Scroller допоможе вам знайти цікаві субреддити та покаже зображення, що містяться в них, він не переведе вас безпосередньо до субредіту. Ви також не можете виділити текст або натиснути правою кнопкою миші.

Натомість вам потрібно буде запам’ятати назву спільноти та ввести її у свій браузер у форматі reddit.com/r/subreddit-name.

Можливо, Reddit не для вас…

Якщо ви не можете знайти субредіти, до яких хочете приєднатися, Reddit — не єдиний веб-сайт спільноти, орієнтований на користувачів. Вам слід розглянути деякі інші сайти соціальних мереж на основі форумів або вибрати більш традиційний сайт, орієнтований на соціальні мережі.