Як знайти нову музику на Spotify

Однією з найпотужніших функцій Spotify є система рекомендацій, яка дозволяє знаходити чудові пісні, які ви, можливо, ще не чули. Ось як знайти нову музику в потоковому сервісі.

Функції Spotify Discovery

Окрім списків відтворення для спільного доступу, створених як спільнотою, так і компанією, Spotify має безліч способів безпосередньо рекомендувати вам нову музику. Оскільки це найбільший сервіс потокової передачі музики, він має обширні дані про всю музику, яку ви слухали, а також про те, що слухають інші користувачі. Ось чому він має надійний набір інструментів пошуку, які дозволяють знайти нові пісні або жанри, які можуть вам сподобатися.

Функції виявлення Spotify включають персоналізовані списки відтворення, такі як Discover Weekly і Release Radar, пропозиції пісень, які можна додати до наявних списків відтворення, а також радіостанції на основі треків, виконавців та альбомів. Вони динамічно змінюються залежно від ваших звичок слухання або вибраних пісень.

Відкрийте для себе Weekly

Найпростіший спосіб знайти музику на Spotify — це персоналізований список відтворення «Discover Weekly». Кожного початку тижня ви отримуватимете список відтворення з 30 треками, які ви ніколи не слухали на платформі. Ці треки вибираються на основі того, що ви слухали протягом минулого тижня, і створюються на замовлення для кожного користувача. У цих списках відтворення часто є багато менших виконавців, про яких ви, можливо, не чули.

Щоб отримати доступ до свого списку відтворення Discover Weekly, перейдіть до розділу «Відкрийте для себе» в Spotify. Це має бути найперший список відтворення, на обкладинці якого буде зображення вашого профілю Spotify.

Під час прослуховування Discover Weekly ви можете додати улюблені композиції до власної бібліотеки пісень, натиснувши кнопку серця поруч із ними. Ви також можете стежити за своїм списком відтворення, щоб отримати до нього доступ у будь-який час, або встановити перемикач у положення «завантажити», щоб він був доступний для прослуховування в автономному режимі на вашому пристрої щоразу, коли він оновиться.

Звільніть радар

Подібно до Discover Weekly, Release Radar — це динамічний список відтворення, який заповнюється на основі ваших звичок прослуховування та бібліотеки.

Щоп’ятниці список відтворення оновлюється з 30 абсолютно нових пісень від виконавців, на яких ви зараз читаєте, а також нової музики від виконавців, яких ви, можливо, не слухали. Цей список відтворення містить виключно композиції, які були випущені протягом останніх семи днів.

Якщо ви часто стежить за новими випусками, це чудовий спосіб відстежувати своїх улюблених виконавців. Він часто містить спеціальні версії, живі записи та бі-сайди, які не так помітні на сторінці виконавця.

Пропозиції списку відтворення

Spotify може створювати динамічні пропозиції щодо того, які треки додати до списку відтворення на основі назви списку відтворення та пісень, які вже в ньому. Наприклад, якщо ви створите альбом під назвою «Disco Music» і додасте переважно пісні в стилі фанк, диско та соул, він одразу запропонує подібні пісні інших виконавців тієї епохи.

Для цього створіть список відтворення Spotify і дайте йому описову назву. Додайте до списку відтворення кілька пісень, які мають відношення до жанру, настрою чи періоду, який ви намагаєтеся зняти.

У нижній частині екрана зі списком відтворення для мобільних пристроїв і комп’ютерів ви побачите список кількох пісень, які можна миттєво додати. Просто натисніть кнопку «+», щоб додати їх, або ви також можете вибрати пісню, щоб прослухати трек, перш ніж додати його.

Ви також можете натиснути кнопку «оновити» внизу екрана, щоб отримати інший набір рекомендацій. Пропозиції, як правило, змінюються щоразу, коли ви додаєте нові композиції, тому вам також слід спробувати вийти зі списку відтворення та повернутися до нього, щоб побачити абсолютно новий набір.

Spotify «Радіо»

Ще один чудовий спосіб відкривати для себе нову музику – використовувати радіофункцію Spotify. Він дозволяє вибрати будь-яку пісню, альбом чи виконавця та створити серію треків, подібних за жанром, темою чи темою, які можна слухати годинами.

Ви можете знайти радіо за допомогою кнопки додаткових опцій на кожній пісні, альбомі чи виконавця. Під час відтворення радіо ви можете зберегти улюблені пісні, натиснувши кнопку серця біля кожного треку.