techukraine.net techukraine.net Як знайти нещодавно доданий вміст на Netflix

Як знайти нещодавно доданий вміст на Netflix

| | 0 Comments| 6:40 PM
Categories:

Netflix отримує новий контент щомісяця. Якщо на Netflix з’явиться дуже популярний фільм чи телешоу, ви, ймовірно, почуєте про нього в Інтернеті. Веб-сайти показують щомісячний список вмісту, що надходить і покидає Netflix. На жаль, вони не складають ці списки для кожної країни. Netflix обмежує вміст за регіонами. (але це є виправлення).

Багато шоу та фільмів, які, на вашу думку, будуть доступні на Netflix, недоступні у вашій країні. Якщо ви захоплюєтеся майбутнім телевізійним шоу чи фільмом лише для того, щоб дізнатися, що вони недоступні у вашій країні, вам знадобиться кращий спосіб знайти нещодавно доданий вміст на Netflix. Виявляється, є офіційна сторінка, де ви можете переглядати нещодавно доданий вміст на Netflix. Він оновлюється щотижня. Існує також веб-сайт зі списком нещодавно доданого вмісту на Netflix, який оновлюється щодня.

  Як транслювати «Frasier» без кабелю

Нещодавно додані за останній тиждень

Перейдіть за посиланням у кінці цього розділу. Ви можете переглянути посилання лише у своєму браузері. Це посилання відрізняється від категорії «Нещодавно додані», доступ до якої можна отримати з меню «Огляд».

Посилання містить список нещодавно доданих шоу та фільмів на Netflix. Вміст не відсортований за жанром. Деякий вміст напевно перекриватиме категорію Нові надходження. Категорія Нові надходження пропонує вміст, який є новим і відповідає вашим звичкам перегляду. Сторінка “Додано минулого тижня” показує весь новий вміст без розбору. Це нічого не сортує і не пропонує.

Щоб переглянути новий вміст, потрібно увійти в Netflix.

  Google Photos втрачає безкоштовне сховище: що вам потрібно знати

Відвідайте щойно доданий Netflix

Щойно доданий вміст – щоденний список

Ви можете переглянути щоденний список нещодавно доданого вмісту на Netflix, якщо щотижневого огляду недостатньо. Що нового на Netflix — це веб-сайт, на якому перелічено весь новий вміст, доданий до Netflix. Веб-сайт сортує вміст за країнами. Вам не потрібно входити в Netflix, щоб переглянути список нового вмісту.

Перейдіть на сторінку Whats New On Netflix і натисніть прапор своєї країни вгорі.

Прокрутіть повз численну рекламу, і ви побачите список нових телевізійних шоу та фільмів на Netflix.

Кожен запис у списку супроводжується його жанром та роком випуску. Ви можете натиснути кнопку «Переглянути на Netflix», щоб перейти безпосередньо на домашню сторінку шоу на Netflix. На цьому етапі вам доведеться ввійти в Netflix.

  Чому програми iPhone «вставляються з» інших програм?

Цей список нещодавно доданого вмісту на Netflix може бути безладним, але він оновлюється щодня. Що стосується сторінки, просякнутої рекламою, веб-сайт повинен увімкнути світло, тому дайте їм пропуск.

Відвідайте Whats New On Netflix