Як знайти непрочитані листи в Gmail за один раз

| | 0 Comments| 4:30 AM
Categories:

Зазвичай папка «Вхідні» захаращена великою кількістю непрочитаних електронних листів, які ви не потрудилися прочитати. Однак бувають випадки, коли вам потрібно знайти певний непрочитаний лист серед сотень, накопичених у вашій папці “Вхідні”.

На щастя, у Gmail є можливість фільтрувати непрочитані електронні листи, щоб допомогти вам швидко знайти те, що ви шукаєте. Є кілька способів знайти непрочитані листи в Gmail. Нижче ми покажемо вам найпростіший спосіб їх знайти.

Як знайти непрочитані листи в Gmail

Ви можете швидко сортувати папку “Вхідні”, щоб спочатку переглянути непрочитані листи. У веб-програмі Gmail на різних платформах кроки однакові.

  Зворотний пошук Знімок екрана з аніме, щоб побачити, з якого серіалу
 • Відкрийте Gmail у своєму браузері.
 • Натисніть на значок зубчастого колеса у верхньому правому куті.
 • Перевірте опцію «Спочатку непрочитані» в розділі «Тип папки вхідних».
 • Це воно. Gmail відфільтрує всі ваші непрочитані листи та розмістить їх у верхній частині вашої папки “Вхідні”. Ви можете налаштувати клієнт електронної пошти на показ до 50 непрочитаних листів одночасно. Якщо ви бачите менше, натисніть три вертикальні крапки у верхньому правому куті та виберіть 50 елементів у розділі Показати до.

  Якщо ви не знайшли потрібний електронний лист серед перших 50 результатів, видаліть неважливі листи від певних відправників. Тоді Gmail відкриє більше електронних листів, можливо, включно з тим, який ви шукаєте. Ви можете повторювати цей процес, доки не знайдете потрібну електронну адресу.

    Як використовувати оператори Python Not Equal і Equal

  Як знайти певний непрочитаний електронний лист у Gmail

  Можливості пошуку Gmail є надійними, що дозволяє знаходити непрочитані листи за різними критеріями, такими як дата, адреса електронної пошти чи ім’я відправника. Для цього введіть одну з наведених нижче команд у вікні пошуку Gmail після введення відомої вам інформації:

  • Дата: введіть is:unread before:2020/12/01 after:2019/05/03, щоб шукати непрочитані електронні листи, отримані між 3 травня 2019 року та 1 грудня 2020 року.
  • Адреса електронної пошти: введіть:unread from:”адреса електронної пошти”, щоб шукати непрочитані електронні листи з указаної електронної адреси.
  • Ім’я: введіть «is:unread from:Name», щоб знайти непрочитані листи від відправника з указаним іменем.
    Як увімкнути CORS за допомогою HTTPOnly Cookie для захисту маркера?

  Легко знаходьте непрочитані листи в Gmail

  Ефективне керування електронною поштою є найважливішим у сучасному швидкому цифровому світі. Завдяки інтуїтивно зрозумілим функціям Gmail пошук і впорядкування непрочитаних електронних листів ніколи не було таким простим. Дотримуючись кроків, описаних у цьому посібнику, ви зможете швидко ідентифікувати непрочитані електронні листи, щоб просіяти великий обсяг або знайти конкретне повідомлення.

  Пам’ятаючи про ці поради, ви зможете з легкістю підкорити свою скриньку вхідних повідомлень Gmail і залишатися в курсі електронної пошти.