Як знайти найкращі святкові пропозиції за допомогою Google Shopping

| | 0 Comments| 6:13 PM
Categories:

Під час покупок в Інтернеті знайти найкращі пропозиції може бути складно. З такою кількістю різноманітних роздрібних продавців на вибір, який магазин має найкращі ціни? Google Shopping спрощує це інструмент порівняння цін.

Якщо ви не знайомі з Google Shopping, це, по суті, Пошук Google із результатами покупок. Google шукає в Інтернеті роздрібних продавців, які продають товар, який ви шукаєте. У деяких випадках ви можете придбати продукт прямо через Google, не відвідуючи сайт роздрібного продавця.

Щоб скористатися Google Shopping, ви можете перейти до Веб-сайт Google Shopping. Ви також можете просто знайти продукт у Google, а потім перейти на вкладку «Покупки». (Покупки Google доступні скрізь, де ви можете отримати доступ до Google.)

  Як використовувати VLOOKUP для діапазону значень

Існує кілька способів порівняння цін у Google Shopping. Знайдіть свій продукт у Google, а потім натисніть вкладку «Покупки».

Натисніть кнопку

Виберіть продукт.

На сторінці товару ви побачите невеликий розділ, який показує ціну за шкалою від низької до високої. На зображенні нижче продукт «У межах середнього діапазону». Це означає, що є кращі пропозиції, але вони не завищені.

Продукт, який є

Під вагами знаходиться ще один корисний інструмент. Якщо у вас є деякий час, перш ніж вам потрібно купити продукт, ви можете увімкнути перемикач «Відстежувати ціну». Після цього Google повідомить вас про будь-які зниження цін.

Перемикач

Шкала — гарне місце для порівняння цін, але Google Shopping може піти ще далі. На сторінці товару натисніть «Порівняти ціни».

  Шість поширених помилок у розумному домі початківців

Натисніть

Відкриється список усіх роздрібних продавців, які продають товар в Інтернеті. Угорі ви побачите кілька фільтрів, щоб звузити результати. У меню вказані ціни, зниження цін, податки та вартість доставки.

Результати в

Завдяки цим інструментам у вашому розпорядженні легко знайти найкращі ціни, не відвідуючи безліч різних роздрібних продавців. Зробіть Google працювати на вас і спростіть ваші святкові покупки.