Як знайти найближчу АЗС на Google Maps

Карти Google спростили наше життя, дозволивши знаходити будь-що поблизу. На Картах Google можна шукати що завгодно: від найближчих автозаправних станцій до ресторанів, де подають улюблені страви. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як знайти найближчу АЗС на Картах Google. Як наслідок, карти тепер набагато ресурсніші та забезпечують швидкий доступ до будь-якого місця. Одне місце, де Google Maps є дуже корисним, це заправні станції. Google розробив спеціальні параметри, щоб швидко знаходити ці торгові точки простим натисканням кнопки. У цій статті ми висвітлимо кроки, щоб знайти найближчу АЗС на Картах Google і використати маршрут OK Google до найближчої АЗС.

Як знайти найближчу АЗС на Google Maps

Про те, як знайти найближчу заправку на Google Maps, ви дізнаєтеся далі в цій статті. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

Як знайти найближчу АЗС на Google Maps?

Ця функція Google Maps невідома багатьом людям. Ви можете легко знайти найближчу АЗС на Google Maps. Ось як ви можете знайти найближчу АЗС, і процедура майже однакова на пристроях Android та iOS:

Примітка. Переконайтеся, що служби визначення місцезнаходження (GPS) увімкнено. Це дає змогу Google визначити як ваше місцезнаходження, так і найближчі магазини, які пропонують відповідні продукти.

1. Відкрийте Карти Гугл додаток на вашому телефоні.

2. Торкніться Бензин (або Газ) зверху, щоб відобразити АЗС у вашому районі.

Примітка. Залежно від того, де ви знаходитесь, ви можете побачити це як Газ. У західних країнах він також відомий як бензин або газ.

  Як скопіювати та вставити на Mac

3, Торкніться бажаних результатів, щоб отримати більше інформації про АЗС. Вони складаються з адрес, веб-сайтів (якщо такі є), зображень, контактної інформації та оглядів на додаток до часу роботи.

4. Торкніться Додаткові фільтри, щоб побачити додаткові сортування, наприклад відстань і робочі години.

Примітка. Результати також можна фільтрувати будь-яким способом. Ви знайдете такі параметри, як «Релевантність», «Відкрити зараз», «Відвідано», «Невідвідано» та «Інші фільтри» у вищезгаданих параметрах меню.

Як перевірити найближчу АЗС на інших картах Google?

Давайте розглянемо кілька способів побачити інші найближчі АЗС на Картах Google.

Спосіб 1: використовуйте червоні шпильки

Коли ви натискаєте на червону шпильку, перед вами відображається докладна інформація про іншу найближчу заправку Google Maps, зокрема:

  • Ви відвідували ту заправку чи ні
  • Контакт або номер телефону
  • Офіційний робочий час
  • Адреса бензоколонки
  • Офіційний веб-сайт
  • Відгуки
  • зберегти
  • Фотографії

Спосіб 2: Перегляд списку

Є інший спосіб переглянути результати пошуку та знайти найближчу заправку на Google Maps. Ви можете скористатися опцією Перегляд списку. Завдяки цій опції результати легше переглядати. Ви можете натиснути на варіанти, які вас цікавлять, і ви отримаєте всю важливу інформацію про АЗС.

Як знайти заправні станції Google Maps поблизу мене за допомогою веб-сайту?

Карти Гугл веб-сайт також дуже корисний, через який ви можете знайти будь-що. Вам просто потрібно відкрити веб-сайт і натиснути опцію «АЗС» або просто ввести «АЗС» у рядку пошуку, щоб побачити всі варіанти АЗС Google Maps поблизу мене. Ви отримаєте список усіх найближчих АЗС ліворуч, а також бензоколонки, позначені червоним значком палива на карті.

  20 поширених запитань і відповідей на інтерв’ю DevOps [2022]

Як шукати найближчу АЗС без Google Maps?

Можливо, програма Google Maps не працює або вимагає оновлення, але у вас немає на це достатньо часу. У цьому випадку перейдіть до Сторінка пошуку Google і шукати заправку поблизу мене. Відразу Google відобразить список АЗС поблизу.

Як знайти найближчу АЗС за допомогою OK Google?

За допомогою цієї функції ви можете використовувати свій голос, щоб виконувати такі завдання, як пошук, отримання маршрутів і встановлення нагадувань. Щоб знайти найближчу АЗС у вашому районі, дотримуйтесь цих інструкцій:

Примітка: перш ніж виконувати наступні кроки, переконайтеся, що ввімкнено функцію «Ok Google» на вашому телефоні. Для цього прочитайте та дотримуйтеся нашого посібника про те, як увімкнути OK Google на телефоні Android, щоб поетапно вивчити процедуру.

1. Після ввімкнення Google Voice скажіть Ok Google на головному екрані телефону. Google Assistant буде активовано.

2. Потім скажіть OK Google, маршрути до найближчої АЗС у мікрофон телефону.

3. Google надасть вам список заправних станцій поблизу.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Як знайти АЗС на Google Maps?

Відповідь Процес дуже простий, щоб знайти найближчу АЗС на Google Maps. Просто відкрийте програму Google Maps і торкніться опції бензин або бензин, щоб побачити найближчу заправку. Хоча ви можете ознайомитися зі статтею вище та згаданими кроками, щоб знайти АЗС.

Q2. Чи враховує Google Maps зупинки заправки?

  Як встановити програму для зустрічі Zoom

Відповідь Так, ви також можете додати зупинки на Картах Google, щоб отримати точніший час призначення.

Q3. Наскільки точні ціни на газ на Картах Google?

Відповідь Ціни на газ не оновлюються в режимі реального часу, і це є недоліком використання карт Google для визначення цін на газ. У деяких випадках зірочка вказує на те, що ціни на бензин встановлені більше 24 годин тому, що означає, що вони не можуть бути точними.

Q4. Чи є програма для пошуку заправок уздовж маршруту?

Відповідь Так. Є кілька різних програм, які допоможуть вам знайти заправки на вашому маршруті. Одним із популярних додатків є GasBuddy. Ця програма допоможе вам знайти заправні станції поблизу вас і побачити поточні ціни на бензин.

Q5. Як спланувати маршрут у додатку Google Maps?

Відповідь Щоб спланувати маршрут на Google Maps, потрібно відкрити програму та ввести початкову та кінцеву адреси. Карти Google створять для вас маршрут із вказівками та орієнтовним часом у дорозі. Ви також можете перевірити умови руху та варіанти громадського транспорту на карті.

***

Отже, ми сподіваємося, що ви зрозуміли, як знайти найближчу АЗС на Картах Google і використати маршрут OK Google до найближчої АЗС із детальними кроками для вашої допомоги. Ви можете повідомити нам будь-які запитання чи пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.