Як знайти найближчий покестоп, не роблячи жодного кроку

| | 0 Comments| 8:46 AM
Categories:

Pokémon Go вимагає, щоб ви регулярно відвідували Pokéstops, щоб поповнити запас необхідних ресурсів, необхідних для гри. Ви можете придбати ці ресурси, але вони коштують досить дорого. Якщо ви живете у великому місті, знайти сусідній Pokéstop не повинно бути проблемою, але якщо ви живете в передмісті, раптом опинитеся в якомусь новому та незнайомому місці, або ви тільки почали грати в гру і не можете знайти Pokéstop, є простий спосіб знайти його, не роблячи жодного кроку дослідження. Для цього потрібно встановити Ingress, гру тих самих розробників, які створили Pokémon Go. Гра надзвичайно схожа на Pokémon Go і містить «Портали», що перекладається як Pokéstop у світі Pokémon Go.

  Як автоматизувати Google Таблиці за допомогою макросів

Встановіть Ingress і пройдіть вступний огляд гри. Зачекайте, поки ви не знайдете на карті, і гра підкаже вам, де знаходиться найближчий «Портал». Місця, які є порталами в Ingress, — це Pokéstops в Pokémon Go. Ви навіть можете побачити, наскільки вони віддалені в одиницях відстані.

Pokémon Go — це гра, яка змушує вас вийти за межі будинку. Це ніщо, у що ви можете грати, просто сидячи вдома, не те, що користувачі не намагалися зробити це, підробляючи GPS-місцезнаходження та придумуючи способи відтворення на робочому столі, що вже призвело до деяких заборон. Питання в тому, чи це обман?

  Як створити книгу в Microsoft Word

Фактом є те, що покестопи розподіляються нерівномірно. Технічно це робить важче і часто несправедливо грати в гру, коли інші гравці оточені кількома покестопами в ярдах один від одного. Використання Ingress для пошуку Pokéstop не є шахрайством. Це техніка пошуку місцезнаходження, яка не заважає вашому обліковому запису Pokémon Go. Це просто щасливий збіг обставин, що у Niantic є подібна гра, яка може діяти як інструмент для гри в Pokémon Go.

Слід також зазначити, що в Pokémon Go ви можете побачити сусідні покестопи на карті. Діапазон, звичайно, обмежений, і технічно ви вже повинні бути поруч із ним, щоб він з’явився на карті. Pokémon Go не знаходить автоматично найближчий покестоп, але гра виділяє будь-які зупинки, які знаходяться поблизу.

  Як налаштувати параметри пошти для iPhone та iPad

Встановіть Ingress із App Store

Встановіть Ingress із магазину Google Play