Як знайти місце запису Microsoft Teams

Categories:

Microsoft Teams має вбудовану функцію запису для запису аудіо або відеодзвінків. Ця функція доступна незалежно від типу зустрічі, яку ви проводите.

Після завершення зустрічі або її зупинки запис надсилається на канал, на якому відбулася зустріч. Потім цей запис може завантажити кожен, хто є частиною каналу.

Оскільки він доступний на каналі, членам команди не потрібно шукати його, однак Microsoft Teams, щоб зробити запис доступним для всіх учасників, завантажує його в Інтернет. Якщо ви не можете знайти запис для команди в каналі серед безладу розмов, ви можете завантажити його за межами Microsoft Teams.

Місце запису Microsoft Teams

Microsoft Teams записує роботу зі службою Streams, що належить Microsoft. Це одна з багатьох служб, які Microsoft майже непомітно інтегрує в Microsoft Teams.

Коли зустріч записується, її посилання Steams надається в програмі Microsoft Teams, і воно супроводжується зручною опцією завантаження, тому користувачам не потрібно відвідувати службу Streams, щоб завантажити його.

Microsoft Teams записує місце розташування в потоках

Отримати запис із Streams дещо складно через те, як організовано дані. Інтерфейс користувача не створено навколо Microsoft Teams, оскільки Streams є окремою службою.

Перш ніж продовжити, переконайтеся, що ви знаєте, під якою командою і на якому каналі проводився запис, і якої дати він був зроблений.

  Чи пошкоджено сенсорний екран вашого телефону? Уникайте цих порад щодо поганого ремонту

Доступ до потоків у вашому браузері.
На верхній панелі перейдіть до Мій вміст>Зустрічі.
Використовуйте фільтри, щоб відсортувати записи за датою.
У рядку пошуку введіть назву каналу, на якому відбулася зустріч.

Виберіть зустріч, яку потрібно завантажити.
Натисніть кнопку Завантажити під ним.

Примітка: ваш обліковий запис Microsoft Teams повинен мати дозвіл/доступ до потоків.

Microsoft Teams безкоштовно

Якщо ви безкоштовний користувач Microsoft Teams, у вас немає доступу до служби Streams. Ваші записи завантажуються в OneDrive, але будуть видалені через 20 днів. Найбезпечніше – це відразу завантажити зустріч і зберегти її локально в папці з правильною назвою.

Висновок

Наради Microsoft Teams не записуються автоматично. Якщо ви відвідуєте Meetings in Streams, вам не слід очікувати, що ви побачите повний запис кожної окремої зустрічі. Запис зустрічі — це дія, яку ініціює користувач, і вона може бути обмежена організаторами зустрічі. Якщо ви вважаєте записи наради корисними, попросіть організатора наради записати їх, коли зустріч починається.

  Як купити віртуальну землю в Метавсесвіті?