Як знайти музичні концерти у вашому регіоні за допомогою Shazam

| | 0 Comments| 7:04 PM
Categories:

Shazam — це більше, ніж просто програма, яка повідомляє вам, яку пісню лунає на радіо.

Shazam — одна з найкращих програм для розпізнавання музики. Це також чудовий додаток для пошуку музики ваших улюблених виконавців. Тепер остання функція Shazam дозволяє вам відкривати майбутні місцеві музичні концерти та персоналізовані рекомендації щодо подій на основі вашої історії Shazam, і нею дуже легко користуватися.

Як використовувати Shazam для пошуку місцевих концертів

Щоб переглянути місцеві майбутні концерти в Shazam, спершу потрібно встановити програму. Це також стосується iOS, незважаючи на те, що функція розпізнавання музики Shazam вбудована в програмне забезпечення.

Bandsintown підтримує функцію концертів Shazam. Поки виконавці у вашій історії Shazam мають події, представлені на сайті, ви можете бачити їх у Shazam.

  Llama 2 докладно пояснюється протягом 5 хвилин

Щоб знайти місцеві концерти на Shazam, виконайте такі дії:

 • Відкрийте Shazam і проведіть по екрану вгору.
 • Торкніться Концерти. Відкриється сторінка «Концерти», де ви зможете переглянути майбутні концерти виконавців, яких ви Shazam.
 • За замовчуванням місцеположення встановлено як Усі розташування. Торкніться «Поруч зі мною», щоб переглянути місцеві майбутні концерти.
 • Якщо Shazam не може отримати доступ до вашого місцезнаходження, спершу надайте програмі дозвіл. У спливаючому вікні виберіть «Налаштування», торкніть «Розташування» та виберіть «Під час використання програми». Після цього поверніться до Shazam.
 • Якщо доступні місцеві концерти виконавців у вашій історії Shazam, ви побачите їх. Якщо ні, Shazam повідомить вас, що поблизу немає концерту.
 • Щоб переглянути популярні події, торкніть «Для вас» поруч із «Огляд», а потім виберіть «Популярні». Після цього ви можете вибрати «Усі місця» або «Поруч зі мною», щоб переглянути популярні майбутні концерти.
 •   Новий стандарт бездротової мережі: що таке Amazon Sidewalk?

  Крім того, ви можете скористатися кнопкою «Пошук» у верхньому правому куті сторінки «Концерти», щоб знайти місцеві події. Коли ви торкнетеся кнопки пошуку, ви побачите список майбутніх концертів. Ви також можете шукати події за виконавцями за допомогою панелі пошуку та навіть установити власний діапазон дат і місце. Ви також можете бачити майбутні події, переглядаючи інформацію про виконавця в Shazam.

  Відкрийте для себе місцеві музичні події в Shazam

  Shazam дозволяє легко знаходити події у вашому регіоні за допомогою функції концертів. Хоча він покладається на вашу історію Shazam, щоб рекомендувати події, він не обмежує вас цим. Ви можете скористатися функцією пошуку, щоб вручну шукати майбутні події від виконавців і груп у вашому регіоні чи інших місцях.

    Як виправити Netflix «Здається, ви використовуєте розблокувальник або проксі». 2023 (Листопад)