Як знайти логотип для веб-сайту

Categories:

Веб-сайти створюються з різних причин; деякі – це сторінки продуктів, інші – комунікаційні портали, інші – платформи електронної комерції, а деякі – відеоролики. Немає правила, яке визначає, для чого ви можете або не можете створювати веб-сайт. Однією з поширених цілей веб-сайту є діяти як інформаційний портал про продукти, де можна знайти інформацію про компанію та продукти, які вона виробляє, наприклад, Apple. Якщо вам коли-небудь знадобиться знайти логотип компанії, її офіційний веб-сайт — найкраще місце, щоб отримати останній. Ось як можна знайти логотип для веб-сайту.

Є два способи зробити це; Пошук зображень Google або програма під назвою Logo Finder.

Пошук зображень Google

У пошуку зображень Google введіть назву компанії, логотип якої ви хочете знайти. Наприклад, якщо ви хочете знайти логотип Apple, ви можете ввести «логотип Apple». Це гарна ідея кваліфікувати це за допомогою PNG, щоб отримати гарне прозоре зображення.

На жаль, це може дати вам точні копії логотипу, але не той, який використовується на веб-сайті. Для веб-сайтів популярних компаній, таких як Apple, цей метод зазвичай працює. Щоб отримати більш незрозумілі веб-сайти, спробуйте додаток Logo Finder.

Додаток для пошуку логотипів

Відвідайте Logo Finder і введіть URL-адресу веб-сайту, логотип якого потрібно знайти. Ми повинні попередити вас, що ця програма може запропонувати вам дозвіл на майнинг Crytpocurrency. У вас є можливість відхилити запит.

  Як призначити VLC дисплею в налаштуваннях кількох дисплеїв

Коли ви вводите URL-адресу, програма швидко отримує логотип для вас. Клацніть його правою кнопкою миші та виберіть опцію зберегти, щоб зберегти його на робочому столі.

Logo Finder не знаходить файл PNG для логотипу. Швидше за все, це буде файл JPG. що є недоліком програми. Можливо, вам пощастить із пошуком зображень Google. Ви завжди можете використовувати Logo Finder, щоб отримати файл логотипу у форматі JPG і використовувати його для зворотного пошуку зображень і знайти PNG.

Перевага отримання логотипу для компанії з її власного веб-сайту полягає в тому, що ви не можете помилятися. Незалежно від того, чи потрібен він вам для презентації чи для академічної роботи, якщо логотип, який ви використовували, збігається з тим, який використовується на офіційному веб-сайті, ви не можете бути звинуваченими в цьому. Це може здатися тривіальним, але ці маленькі, здавалося б, незначні речі враховують увагу до деталей.

  Як запобігти атаці спамерів на ваш календар Google