Як знайти конфліктні файли на Google Диску

Categories:

Хмарні диски та можливість синхронізувати файли з ними з робочого столу означають, що вам не доведеться вручну завантажувати/резервно копіювати важливі файли в кінці дня. Це майже завжди безпроблемно і є одним із найнадійніших способів створення резервної копії файлу, над яким ви працюєте. Тим не менш, іноді синхронізація стикається з проблемами. Якщо у вас є той самий файл, відкритий на різних пристроях/системах, ви, швидше за все, створите конфліктну копію. Конфліктна копія – це дещо інша версія файлу, яка редагується та зберігається одночасно з оригінальним файлом. Служба синхронізації, яку ви використовуєте, не вирішуватиме, який файл зберегти. Замість цього він створить конфліктну копію. Ось як можна знайти конфліктуючі файли на Google Диску.

Конфліктні файли на Google Диску

Ми припускаємо, що на вашому комп’ютері встановлено програму Google Диск, яка також називається Google Backup and Sync. Переконайтеся, що програма зараз не синхронізується та не створює резервні копії файлів. Найкраще, якщо ви зможете просто вийти з програми.

Відкрийте File Explore і перейдіть до наступного місця;

C:UsersYourUserNameAppDataLocalGoogleDriveuser_default

У цій папці знайдіть файл журналу з ім’ям sync_log.log. Ви можете відкрити цей файл за допомогою Блокнота, оскільки це, по суті, файл TXT, до якого записується Google Диск. Програма Блокнот має просту функцію пошуку, яку можна викликати за допомогою комбінації клавіш Ctrl+F. Використовуйте його, щоб знайти всі випадки використання слова «Конфлікт». Кожного разу, коли це слово зустрічається у файлі журналу, воно супроводжується ім’ям файлу та розташуванням файлу. Ви можете побачити, який файл створив конфліктну копію, і впоратися з нею відповідно.

  Що означає «YMMV» і як ви його використовуєте?

Вирішення конфліктів

Файл, який ви переглядаєте, є просто файлом журналу. Він не запропонує вам жодного способу вирішення конфліктів файлів. Вам доведеться зробити це вручну. Невелика допомога, яку він вам надасть, полягає в тому, що він може повідомити вам, коли виник конфлікт. За допомогою цієї інформації ви можете визначити, який файл є останнім. Однак це ще не вся інформація, яку ви повинні використовувати, вирішуючи, які файли зберегти. Завжди корисно переглянути всі версії файлу, перш ніж вибрати, яку з них видалити.

Якщо у вас установлено Google Диск на кількох пристроях і один і той самий файл синхронізовано на всіх цих пристроях, можливо, вам доведеться вирішити конфлікт на кожному пристрої окремо. Якщо ви видалите файл із, скажімо, робочого комп’ютера, ваш домашній комп’ютер може просто синхронізувати його знову. Це може створити ще одну конфліктну копію або повторно синхронізувати конфліктну копію, яку ви видалили.

  Що таке мікросхема Apple M1 для Mac?