Як знайти контакти в Instagram

Однією з ключових функцій Instagram є створення зв’язків між користувачами. Люди можуть легко знайти велику спільноту та зв’язатися з нею, будь то через спільних друзів, інтереси чи використані хештеги. Все, що потрібно – це кілька простих кліків.

Припустимо, ви зацікавлені в пошуку нових контактів в Instagram. У цьому випадку в цій статті пояснюється, як зв’язати контакти пристрою, підключитися до контактів у Facebook і шукати людей, щоб ви могли почати стежити за новими та захоплюючими профілями.

Як знайти контакти в Instagram за допомогою iOS/iPhone

Якщо ви хочете зв’язатися з більшою кількістю людей в Instagram, ви можете використовувати свої контакти телефону, а також список друзів у Facebook. Ось як це зробити:

 • Відкрийте програму «Instagram».
 • Натисніть на «значок профілю», щоб відкрити сторінку «Профіль».
 • Натисніть на «значок гамбургера», а потім натисніть «Відкрийте для себе людей».
 • Торкніться опції «Підключитися до Facebook» або «Підключити контакти». Ви можете зробити обидва, повторивши всі кроки для іншого вибору пізніше.
 • Виберіть «Дозволити доступ» у спливаючому вікні, і ваші контакти почнуть синхронізуватися.

Примітка. Ви також можете використовувати Пошук, щоб знайти більше людей. Торкніться «значка лупи» у верхній частині екрана та шукайте людей за їхнім іменем користувача, місцем або тегами. Ви завжди матимете різні профілі для прокрутки під полем «Пошук», щоб знайти когось нового, за яким слідувати.

Як знайти контакти в Instagram за допомогою Android

Якщо ви створили новий профіль Instagram, давно не використовували його або просто прагнете знайти більше людей, за якими можна підписатися, ви можете використовувати свій список контактів Google і список друзів у Facebook в Instagram. Не хвилюйся. Вам все одно потрібно «Підписатися» за ними, щоб додати їх у свій список «Підписки». Ось як додати контакти Google і друзів Facebook до Instagram за допомогою Android.

 • Відкрийте додаток Instagram для Android, а потім натисніть «значок профілю» у нижньому правому розділі, щоб відкрити сторінку профілю.
 • У розділі «Знайти людей» торкніться «Показати все».
 • Торкніться «Підключити контакти» вгорі, а потім перейдіть до наступного кроку. Ви також можете вибрати «Підключитися до Facebook», а потім перейти до «Кроку 6».
 • Щоб дозволити доступ до контактів, натисніть «Дозволити доступ».
 • Під’єднавши Instagram до контактів Google або IOS, перегляньте «Найкращі пропозиції», який є першим у списку, або перейдіть до «Більшість взаємних зв’язків» під ним.
 • Коли ви знайдете людину у списку, яку хочете додати до свого облікового запису Instagram, торкніться «Підписатися» або торкніться
  «Профіль» спочатку для перевірки, а потім торкніться «Підписатися» звідти.
 • Поверніться до «Найпопулярніших пропозицій» або «Більшість взаємних зв’язків», а потім торкніться «Переглянути всі». Виберіть «Підключитися до Facebook» угорі, щоб зв’язати більше контактів із Instagram.
  Як надсилати GIF-файли в Instagram

Якщо ви виявите, що список контактів вашого облікового запису Google не додав багато в Instagram, вам може знадобитися отримати доступ до іншого облікового запису Google у програмі «Контакти» або змінити обліковий запис за замовчуванням на Android. Спочатку перевірте свої контакти, щоб побачити, що зберігається під поточним основним обліковим записом. Наприклад, ваш основний обліковий запис Google може не бути тим, у якому є більшість ваших контактів, або наявний основний обліковий запис у вашому пристрої Android не є вашим справжнім основним обліковим записом.

Коли ми тестували процес на Android 11, нам потрібно було перейти до «Контакти», торкнутися вертикального крапки (вертикальні три крапки), вибрати «Вибрати все», а потім додати або об’єднати контакти з іншого облікового запису.

Контакти не відображаються в Instagram

Деякі контакти можуть не відображатися в Instagram через доступну інформацію. Наприклад, ім’я зі старим номером телефону або поштою не матиме жодної практичної чи корисної інформації. Крім того, контакт, який не зареєстрував обліковий запис Instagram, також не відображатиметься.

  Не можу поділитися публікацією в Instagram Story – чому б ні?

Крім того, Instagram надає лише рекомендації на основі ваших контактів і тих, у кого є активний обліковий запис Instagram з будь-якими обліковими даними з ваших контактних даних. Instagram також може використовувати інформацію Facebook для заповнення ваших списків пошуку, наприклад, номер телефону або адресу електронної пошти. Підсумовуючи, деякі з ваших контактів відображатимуться в списку, за яким слід підписатися, а інші — ні.

Як знайти контакти Instagram на Windows, Mac або Chromebook

Коли ви відкриваєте Instagram на своєму комп’ютері, ось як ви можете знайти нові контакти:

 • У верхньому правому куті натисніть на «значок компаса».
 • Угорі нової сторінки скористайтеся «Вікно пошуку», щоб ввести будь-яке ім’я або особисте ім’я профілю та знайдіть профілі, за якими ви хочете стежити.

Як знайти контакти в Instagram за номером телефону

Ось як знайти нових людей в Instagram, використовуючи їх номер телефону:

 • Збережіть чийсь номер телефону у своєму списку контактів на своєму телефоні.
 • Відкрийте «Instagram» на телефоні, де ви зберегли номер.
 • Перейдіть на сторінку «Профіль».
 • Натисніть на «значок гамбургера» (три рядки), і ви побачите вкладку меню праворуч.
 • Торкніться «Знайти людей», і ви побачите можливість підключити свій обліковий запис із Facebook або контактами телефону.
 • Виберіть «Підключитися» та надайте Instagram доступ до списків контактів вашого телефону або Facebook. Тут ви також побачите пропозиції профілю.

Якби хтось не використовував свій мобільний телефон для реєстрації свого облікового запису, ви, швидше за все, не змогли б знайти його через список контактів. У цьому випадку краще скористатися опцією «Пошук».

Додавання контактів за допомогою пошуку в Instagram

Ви також можете додавати людей безпосередньо в Instagram на основі імені користувача або справжнього імені.

 • Натисніть на збільшувальне скло внизу на Android/iOS або на панель пошуку вгорі в браузері ПК, а потім введіть назву.
 • Результати з’являються та заповнюються на основі підключень та інших алгоритмів.
  Як обрізати зображення та відео для Instagram Stories

Майте на увазі, що особа, можливо, не пов’язала/зареєструвала Instagram із фактичним ім’ям чи ім’ям користувача, які ви синхронізували на своєму пристрої. Ви також можете шукати в Instagram за тегами або місцями, але цей процес ускладнює пошук того, що ви хочете.

Закрити, знайти та додати свої контакти в Instagram ще ніколи не було так просто. Все, що вам потрібно знати, це де їх шукати, і розробники Instagram подбали про те, щоб це було лише одним кліком. Коли ви дізнаєтеся всі хитрощі, у вас з’явиться сім’я та друзі в Instagram.

Поширені запитання щодо пошуку нових контактів в Instagram

Що робити, якщо функція «Знайти контакти» в Instagram не працює?

Коли ви дозволяєте Instagram завантажувати всі контакти вашого телефону, ви повинні бачити їх у програмі або в браузері. Оскільки контакти періодично синхронізуються, дайте цьому трохи часу. Якщо ви все ще не можете отримати доступ до жодного з них, вам доведеться відключити синхронізацію контактів і знову підключити його.

Відкрийте Instagram і натисніть на фотографію свого профілю. Натисніть на «значок гамбургера» (значок із трьома рядками) і виберіть «Налаштування». Перейдіть до «Синхронізація облікового запису та контактів». Звідти вимкніть синхронізацію та натисніть «Відключити». Ця опція видаляє всі ваші контакти, залишаючи список порожнім.

Чому Знайти контакти в Instagram порожній?

Інколи синхронізація контактів може не працювати гладко, і ваш список контактів може залишатися порожнім. Єдиний спосіб вирішити цю проблему – кілька разів відключити та повторно підключити синхронізацію ваших контактів.