Як знайти когось у TikTok за номером телефону

TikTok — це програма для обміну короткими відео, з якою ми всі знайомі. Він має понад 1 мільярд активних користувачів у всьому світі та є одним із найпопулярніших сайтів соціальних мереж. Ви можете створити власне відео та завантажити його в TikTok, щоб люди з усього світу могли його переглядати. Дуети, шви та інші інструменти в TikTok дозволяють створювати унікальні відео. Якщо ви вже є користувачем TikTok, який переглядає та створює TikTok для розваги, і вам цікаво, як знайти когось у TikTok за номером телефону, залишайтеся з нами до кінця цієї статті. Ця стаття допоможе вам зрозуміти, який надійний спосіб визначити, чи є хтось у TikTok чи ні, і як знайти чийсь секретний обліковий запис TikTok. Ви також дізнаєтесь, чи можуть ваші контакти знайти вас у TikTok.

Як знайти когось у TikTok за номером телефону

Продовжуйте читати далі, щоб знайти докладні кроки, які пояснюють, як знайти когось у TikTok за номером телефону з корисними ілюстраціями для кращого розуміння.

  Скільки підписників у TikTok, щоб отримати гроші

Чи можете ви визначити, чи є хтось у TikTok?

Ні, ви не можете точно визначити, чи є хтось у TikTok чи ні. Але ви можете здогадатися або мати приблизне уявлення, чи хтось використовує TikTok чи ні.

Чи повідомляє TikTok, хто переглядав ваш профіль?

Так, TikTok повідомить вас, якщо інший користувач переглядав ваш профіль. Але ця функція за замовчуванням вимкнена, і щоб отримати до неї доступ, її потрібно ввімкнути. Але якщо ви ввімкнете цю функцію, ви також дозволите іншим бачити, що ви відвідали чийсь профіль. Після дозволу вам потрібно торкнутися піктограми ока, щоб переглянути відвідувачів, які відвідали ваш профіль за попередні 30 днів.

Чи можуть ваші контакти знайти вас у TikTok?

Так, якщо ви зареєстрували свій номер телефону у своєму обліковому записі TikTok, вони можуть натиснути опцію «Знайти контакти» та переглянути ваш обліковий запис TikTok. Ви можете вимкнути опцію «Пропонувати свій обліковий запис іншим», щоб ваші контакти не могли знайти ваш обліковий запис TikTok.

Як знайти чиюсь електронну пошту в TikTok?

Ви можете знайти електронну пошту TikTok у біографії цільового профілю, виконавши такі дії:

Примітка. Якщо ви не можете знайти адресу електронної пошти в розділі біографії, цей користувач не робить її загальнодоступною.

1. Відкрийте програму TikTok на своєму Android або iOS мобільний пристрій.

2. Торкніться піктограми пошуку у верхньому правому куті вкладки «Головна».

3. Знайдіть потрібний профіль TikTok, електронну адресу якого ви хочете бачити.

  Як змінити місце розташування або регіон у TikTok

4. Тепер на екрані профілю знайдіть будь-яку електронну адресу, указану в розділі біографії.

Як знайти ім’я користувача в TikTok?

Ви можете знайти ім’я користувача в TikTok за допомогою наступних кроків:

1. Запустіть програму TikTok і торкніться значка пошуку.

2. Знайдіть потрібне ім’я користувача TikTok, профіль якого ви хочете бачити в програмі TikTok.

3. Торкніться верхнього результату під Користувачі, щоб переглянути профіль.

Як ви можете побачити чийсь профіль у TikTok без його відома?

Якщо ви бачите чийсь профіль у TikTok, ця особа ніколи не дізнається, що ви переглядали його профіль. Користувач TikTok отримає сповіщення лише тоді, коли хтось лайкає його відео, підписується на нього та позначає його в TikTok. Ви можете шукати будь-кого та переглядати його профіль. Вони не отримають сповіщення, але ви не зможете переглядати відео, підписників і наведений нижче список приватних облікових записів. Ви можете виконати наведені вище дії, щоб переглянути будь-який профіль TikTok.

Як знайти когось у TikTok за номером телефону?

Ось інструкція, як знайти когось у TikTok за номером телефону за кілька простих кроків.

Примітка. Переконайтеся, що ви ввійшли у свій обліковий запис.

1. Відкрийте програму TikTok на телефоні.

2. Торкніться вкладки Профіль у нижньому правому куті.

3. Торкніться піктограми «Знайти контакти» у верхньому лівому куті.

4. На екрані «Знайти друзів» натисніть кнопку «Знайти» поруч із «Контактами».

5. Натисніть «Продовжити», щоб синхронізувати контакти телефону з програмою TikTok.

6. Натисніть «Дозволити», щоб надати доступ до ваших контактів зі спливаючого вікна.

  Як побачити дуети в TikTok

7. Усі контакти з вашого телефону будуть видимі вам у форматі списку. Для тих, хто є в TikTok, ви можете підписатися на них, а для тих, хто не в TikTok, ви можете запросити їх.

Як знайти чийсь секретний обліковий запис TikTok?

Ви можете виконати описані вище кроки, щоб знайти чийсь таємний обліковий запис TikTok.

Чому ви не можете шукати когось у TikTok?

Можливо, ви заблокували цей профіль TikTok. Це, безсумнівно, призведе до того, що ви не зможете бачити цей профіль і публікації, завантажені ними в додаток TikTok.

Як це виглядає, коли хтось блокує вас у TikTok?

Коли ви відвідуєте профіль TikTok, який вас заблокував, ви не зможете бачити їх списки підписників і підписників. Ви також не зможете бачити їхні публікації та, зрештою, взагалі не зможете коментувати чи лайкати ці публікації.

***

Сподіваємося, ви дізналися, як знайти когось у TikTok за номером телефону. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.