Як знайти когось безкоштовно за номером телефону

Знайти когось в Інтернеті не так просто, як здається; оскільки вони можуть мати різні імена в соціальних мережах, оскільки люди, як правило, змінюють свої імена досить часто. Крім кількості, найчастіше профілі людей в Інтернеті відрізняються. Це вірно, якщо ви не контактуєте з ними протягом тривалого часу. Однак ви можете знайти людей в Інтернеті за допомогою деяких розширених інструментів, ці інструменти знайдуть їх за допомогою складних алгоритмів, і іноді вони не можуть бути безкоштовними інструментами та/або програмним забезпеченням. Є способи знайти людей, яких ви шукаєте, не витрачаючи ні грошей. У цій статті ви дізнаєтеся, як безкоштовно знайти когось за номером телефону, а також як безкоштовно знайти когось, тож почнемо!

Як знайти когось безкоштовно за номером телефону

Тут ми перерахували всі можливі методи безкоштовного пошуку когось.

Спосіб 1: пошук через надійні пошукові системи

Ви можете використовувати різні пошукові системи, щоб знайти когось в Інтернеті. Такі пошукові системи, як DuckDuckGo, Google, Bing і Yahoo, є одними з найкращих доступних пошукових систем. У пошукових системах важливо, яку інформацію вводити, оскільки деякі типи даних є не дуже точними та/або не дають дуже хороших результатів для вашого пошуку. Нижче наведено кілька способів пошуку людей в Інтернеті різними способами, які дадуть відповідь на ваш запит про те, як безкоштовно знайти когось за номером телефону.

Варіант I: за номером телефону

Пошук когось в Інтернеті за його номером телефону — ідеальний спосіб швидко отримати результати. Пошук за іменем не дуже корисний, тому що в Інтернеті може бути дуже багато людей, які використовують одне ім’я, і є ймовірність того, що ви отримаєте підроблений обліковий запис. З огляду на це, якщо у вас немає чийогось номера. Ви можете подумати про те, щоб запитати спільного друга або спільного знайомого людини, яка вже спілкується з особою, яку ви шукаєте. Ви також можете виконати пошук у Google за номером телефону та перевірити, чи він дає корисні результати. Якщо ви все ще не можете знайти особу за її номером телефону, швидше за все, її номер змінили.

Варіант II: За домашньою адресою

Домашня адреса – це ще одна інформація, яку можна шукати в Google або будь-якій іншій пошуковій системі. Оскільки домашні адреси є конкретними, ви можете швидко та надійно отримати інформацію про особу, яку шукаєте. Ось пункти, яких слід дотримуватися для пошуку за домашньою адресою.

1. Введіть адресу в Google Search, щоб знайти людину.

2. Якщо у вас є лише часткова адреса, обов’язково шукайте адресу в цитаті.

Плюсом пошуку когось за адресою є те, що навіть якщо ви не можете знайти когось, ви шукаєте, коли прибуваєте за адресою. Ви завжди можете запитати мешканців про особу, яку ви шукаєте, та її місцезнаходження.

3. Можна також використовувати Карти Гугл і знайдіть адресу, щоб отримати результати.

Варіант III: за електронною адресою

Адреси електронної пошти дуже специфічні. Це означає, що дві однакові адреси електронної пошти не можуть бути однаковими, тому пошук за адресою електронної пошти може дати кращі результати. Хоча адреси електронної пошти є конкретними, вони нечутливі до регістру. Таким чином, шукаючи адресу електронної пошти, вам потрібно звернути увагу на ідентифікатор електронної пошти, який вводиться.

  Як створити власну карту відстеження покемонів у реальному часі

Спосіб 2. Спробуйте зворотний пошук зображень

Якщо вам цікаво, як безкоштовно знайти когось, то ви можете виконати пошук зображень, якщо номер телефону та/або адреса вже написані на аркуші паперу. Якщо у вас є зображення людини, яку ви шукаєте, ви також можете виконати зворотний пошук зображень. Це може надати вам адресу особи. Це також дає уявлення про деякі веб-сайти, які містять зображення, схожі на ваші завантаження.

1. Зайти на сайт images.google.com для зворотного пошуку зображень.

2. Клацніть піктограму камери, щоб виконати зворотний пошук зображень.

Примітка. Інші веб-сайти також можуть виконувати зворотне зображення, включаючи приклади Tinyeye і Яндекс.

Спосіб 3. Спробуйте пошук за номером телефону

Ви також можете спробувати програми, розроблені спеціально для пошуку телефонних номерів. Для цього можна використовувати програмне забезпечення та мобільні додатки. Нижче наведено деякі з найкращих програм/додатків, які можна використовувати.

1. Truecaller

Truecaller це мобільна програма, яка в основному використовується для пошуку когось за номером телефону. Знайти чиюсь особу легше, просто ввівши номер телефону. Він також використовується, щоб знайти чиєсь місцезнаходження, тож може бути корисним, якщо ви шукаєте, як безкоштовно знайти чиюсь адресу. У Google Play є подібні програми, які мають хороші рейтинги та працюють подібно до Truecaller.

2. Зворотний пошук: безкоштовний номер телефону

Зворотний пошук: безкоштовний номер телефону це безкоштовний зворотній пошук за номером телефону, який дозволяє користувачам знайти ідентифікатор абонента, поштовий індекс і дані телефону власника. Зворотний пошук номера телефону з цієї програми дозволяє користувачеві знаходити інформацію про абонента та відстежувати його ідентифікатор абонента.

3. Додаток для розташування номера: ідентифікатор абонента

Додаток для визначення номера: ідентифікатор абонента це ще одна програма для відстеження номера телефону та місцезнаходження, вона також блокує небажані дзвінки, такі як спамери. Ви можете використовувати цю програму, щоб безкоштовно знайти чиюсь адресу. Існує також функція чорного та білого списків, які можна змінити, щоб блокувати номери, а також отримувати лише дозволені вами дзвінки.

4. Локатор мобільних номерів – на Liv

Пошук мобільних номерів – на Liv дозволяє шукати інформацію за номерами в 200 країнах. За допомогою цієї програми ви можете безкоштовно знайти чиюсь адресу. Нижче наведено кілька функцій цієї програми.

  • Його також можна використовувати в Індії для пошуку інформації.
  • Основна функція цього додатка – показувати в реальному часі місцезнаходження людини, яку ви шукаєте.

Спосіб 4: через соціальні мережі

Соціальні медіа – це тренд сучасних технологій, будь-кого можна знайти в Інтернеті в соціальних мережах. Пошук у соціальних мережах за іменем може бути не дуже корисним, оскільки можуть бути один чи два підроблені облікові записи та/або інші люди з тим самим іменем. Тому рекомендується здійснювати пошук у соціальних мережах, використовуючи дані, відмінні від імен. Спробуйте ввести номер телефону на веб-сайті соціальної мережі та подивіться, чи дає він дійсні результати. Прочитайте нижче, щоб дізнатися, як безкоштовно знайти місцезнаходження людини за номером телефону за допомогою пошуку в соціальних мережах.

1. Facebook

Facebook є найвідомішою та найпопулярнішою платформою соціальних мереж, яка використовується сьогодні. Якщо ви хочете знайти когось у Facebook, ви можете зробити це, ввівши його номер телефону (або) адресу електронної пошти (або) адресу проживання.

  9 доступних постачальників юридичних документів для малого та середнього бізнесу

1. Увійдіть до свого облікового запису Facebook.

2. На головній сторінці клацніть піктограму лупи «Пошук», щоб шукати людей. Ви можете перехресно перевірити профілі, які мають відповідний номер телефону та адресу, якщо у вас є ці дані.

Після пошуку ви можете легко знайти людей, яких шукаєте, просто подивившись на їхні фотографії профілю.

2. Twitter

Twitter також є платформою соціальних медіа, головною родзинкою Twitter він здебільшого базується на мікроблогах.

1. Увійдіть до свого облікового запису Twitter.

2. Клацніть піктограму збільшення, розташовану ліворуч.

3. Введіть номер телефону, адресу електронної пошти або ім’я у вікні пошуку та натисніть клавішу Enter, щоб розпочати пошук.

3. LinkedIn

LinkedIn – ще одна платформа соціальних медіа, відмінність у тому, що вона повністю офіційна, що означає, що найімовірніше на ній будуть присутні працівники та роботодавці. Якщо хтось, кого ви шукаєте, працює в компанії, ви можете скористатися LinkedIn, щоб знайти його.

1. Увійдіть у свій обліковий запис LinkedIn.

2. Клацніть піктограму збільшення та знайдіть людей.

3. Введіть номер телефону людини, це має бути офіційний номер телефону, оскільки деякі люди не вказують свій номер телефону, а робочий номер телефону зберігається в LinkedIn.

4. Якщо ви знаєте більше інформації про професію людини, то ви також можете ввести робочу адресу компанії, компанію тощо.

5. Шукайте те саме та знаходьте людей, використовуючи їхні зображення профілю.

4. Instagram

Instagram не дуже підходить для пошуку інформації, але оскільки Facebook (Meta) володіє Instagram, користувачі також можуть створити обліковий запис Instagram за допомогою облікового запису Facebook. Перевага полягає в тому, що ви можете імпортувати контакти в Instagram, що дозволяє миттєво знаходити людей. Це хороший спосіб для вашого запиту про те, як знайти когось безкоштовно за номером телефону.

1. Увійдіть у свій обліковий запис Instagram.

2. Натисніть піктограму збільшення, щоб шукати людей.

3. Позитивною стороною використання Instagram для пошуку когось є те, що контакти у вашій телефонній книзі можна використовувати для Instagram.

4. Запрошення друзів шляхом імпорту контактів із вашої телефонної книги є функцією Instagram, за допомогою якої ви можете знайти людину, яку шукаєте.

Примітка. В Instagram можна знайти лише людей, які створили обліковий запис за допомогою свого мобільного номера.

5. Ви можете легко ідентифікувати особу, яку шукаєте, переглянувши її останні завантаження, наприклад селфі, та/або ви можете поглянути на зображення профілю.

Спосіб 5: пошук адрес через веб-сайти

Подібно до пошукових систем Інтернету, також існують веб-сайти, призначені лише для пошуку когось. Ці пошукові системи спеціалізуються на пошуку людей, а також мають різноманітні фільтри, які можуть допомогти у вашому пошуку.

1. Білі сторінки

Увімкнено Білі сторінки, ви можете шукати людей за їхньою контактною інформацією, іменем або електронною адресою. Він базується в США. Плюсом Whitepages є те, що результати пошуку можна фільтрувати та шукати. Білі сторінки також включають функцію моніторингу, яка сповіщатиме вас електронною поштою про будь-які зміни чиєїсь інформації.

1. Увійдіть у свій обліковий запис.

2. Клацніть розділ «Зворотний телефон». Введіть номер і натисніть «Пошук».

3. Якщо ви шукаєте когось, використовуючи його ім’я чи адресу електронної пошти, вам також потрібно вказати місцезнаходження особи, наприклад місто, штат або поштовий індекс.

  Шукаєте безкоштовну пробну версію Netflix? Замість цього спробуйте ці послуги

2. Пошук Меліси

Якщо ви шукаєте когось у США чи Канаді за іменем чи адресою, то Melissa lookups — хороший веб-сайт, який є великою базою даних, у якій можна шукати. Цей веб-сайт використовується компаніями, а також державними установами. Надані адреси підтверджені Поштовою службою США та Канади. Виконайте ці дії, щоб безкоштовно знайти чиюсь адресу за допомогою пошуку Melissa.

1. Перейти до Пошук Меліси веб-сайт і клацніть Personator у розділі Address and Street data.

2. Введіть ім’я та/або адресу особи, щоб побачити її інформацію на веб-сайті.

3. Це вони

ThatsThem, запущений у 2014 році, призначений для надання користувачам інформації про людей, надаючи інформацію, яку користувач має про них. Нижче наведено кілька особливостей:

  • Вони пропонують безкоштовні послуги людям. ThatsThem надає частину достовірної інформації, яка дозволяє вам дізнатися особистість інших людей.
  • Вони мають понад мільярд даних для 50 штатів і Вашингтона
  • У Thatsthem є унікальна функція, яка полягає в тому, що ви також можете знаходити людей за допомогою їхніх IP-адрес.

4. PeopleFinder

PeopleFinder це ще один веб-сайт для пошуку людей в Інтернеті. Завдяки понад мільярдам записів у базі даних PeopleFinder надасть точні результати.

  • Людей можна шукати за такими деталями, як ім’я, вік, адреса та номер телефону.
  • PeopleFinder надає всі згадані послуги без додаткової плати та забезпечує плавний пошук для користувачів.

5. Інтеліус

Intelius забезпечує безкоштовний пошук людей і надає варіанти для конкретних пошуків безкоштовно. Intelius надає послуги, які допомагають шукати людей, надаючи судимості, публічні записи, телефонні довідники, довідники людей тощо.

6. BeenVerified

BeenVerified це ще один веб-сайт для пошуку людей, заснований у 2007 році та розташований у Нью-Йорку. Ось кілька особливостей цієї послуги.

  • BeenVerified — це платна служба для людей, які здійснюють пошук, і хоча вона має безкоштовні функції, додаткові функції розблоковуються за мінімальну вартість.
  • Він також має опцію пошуку транспортних засобів, яка недоступна на інших веб-сайтах.

Отже, це методи безкоштовного пошуку когось.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Як я можу знайти когось безкоштовно?

Відповідь По-перше, ви можете спробувати просту пошукову систему знайти людину, ввівши її інформацію. Для отримання додаткової інформації прочитайте наш посібник вище.

Q2. У Facebook є багато профілів, який я шукаю?

Відповідь Завжди перевіряйте введену вами інформацію з усіма профілями та переконайтеся, що інформація правильна, перш ніж звужувати коло особи.

Q3. Чи можна відстежити когось за номером телефону?

Відповідь Ви можете скористатися програмою Truecaller або веб-сайтом для виконання завдання, ви також можете подивитися на Google Maps.

***

Сподіваємося, що наведена вище стаття про те, як безкоштовно знайти людину за номером телефону, була корисною і ви змогли щось з неї навчитися. Залиште коментар, якщо у вас є пропозиції чи запитання.