Як знайти зарядний пристрій Tesla V4 поблизу

| | 0 Comments| 3:16 AM
Categories:

Ви хочете використовувати зарядні пристрої V4 від Tesla і заряджати свій електромобіль якомога швидше? Звичайно, ви робите; хто ні? Але як знайти Tesla V4 Supercharger поблизу?

1. Використовуйте навігаційну систему Tesla

Навіть якщо ви ретельно спланували свій маршрут, щоб збільшити запас ходу, можливо, вам довелося несподівано обійти дорогу, і тепер ваш акумулятор розряджається. У цьому випадку найпростіший спосіб знайти найближчий Tesla V4 Supercharger — скористатися навігаційною системою вашого Tesla.

Коли ви шукаєте зарядну станцію, пам’ятайте, що піктограми подвійних і потрійних болтів призначені для Superchargers. Піктограми з одним болтом позначають повільніші зарядні пристрої.

  11 найкращих інструментів пошуку MAC-адрес для будь-яких потреб

2. Перевірте мобільний додаток Tesla

Навіть якщо у вас немає Tesla, ви можете використовувати зарядні пристрої Tesla для зарядки свого електромобіля. Однак існують обмеження залежно від виробника автомобіля та регіону. Рекомендуємо перевірити Веб-сайт Tesla для отримання точної інформації.

Вам потрібно буде завантажити програму Tesla, яка доступна для Android і iOSі налаштуйте спосіб оплати. Тоді ви зможете знайти та використовувати найближчий Supercharger.

Запустіть програму Tesla та натисніть «Дослідити» в меню «Мережа зарядки». Введіть своє місцезнаходження, і програма Tesla покаже вам доступні зарядні пристрої.

3. Шукайте на веб-сайті Tesla

Ще один корисний інструмент, який допоможе вам знайти Tesla V4 Supercharger, — перевірити Веб-сайт Tesla. Ви можете ввести своє місцезнаходження або переміщатися по карті, щоб знайти зарядний пристрій.

  Виправити помилку «Не вдається оновити World of Warcraft BLZBNTAGT00000840»

На додаток до пошуку Superchargers, веб-сайт може допомогти вам знайти інші корисні ресурси для водіїв Tesla, такі як кузовні майстерні, магазини та галереї. Ви можете вибрати або скасувати вибір залежно від ваших потреб.

4. Шукайте на Google Maps

Якщо ви не керуєте Tesla, у вас немає програми Tesla, і на вашому телефоні закінчилося місце для зберігання, є один простий спосіб знайти Tesla V4 Supercharger. Все, що вам потрібно зробити, це пошукати на Google Maps.

Однак інформація про Supercharger може бути застарілою, і тепер він може бути зламаний або переміщений. Ми рекомендуємо переглянути відгуки, щоб переконатися, що зарядний пристрій все ще працює.

  Як змінити фон Google на Chromebook

Ви близькі до V4 Supercharger?

Якщо ви не можете зарядити свій електромобіль вдома, вам слід перевірити, де знаходяться найближчі зарядні станції для електромобілів, щоб не розрядити акумулятор. Суперзарядні пристрої Tesla V4 стануть для вас найшвидшим варіантом, але якщо такого поблизу вас немає, вам доведеться погодитися на зарядний пристрій, призначений для призначення.