Як знайти загублений телефон Android

Ключові висновки

 • Сервіс Google Find My Device дозволяє легко знайти будь-який пристрій Android, підключений до Інтернету.
 • Користувачі Samsung можуть використовувати SmartThings Find, щоб знайти свої телефони Galaxy, навіть коли вони офлайн.
 • Вам потрібно буде звернутися до правоохоронних органів, щоб відстежити ваш втрачений телефон Android лише за його номером IMEI.

У більшості випадків легко відстежити втрачений телефон Android. Ви навіть можете заблокувати його, щоб інші не мали доступу до ваших збережених даних, а в гіршому випадку віддалено відновити заводські налаштування. Читайте далі, щоб дізнатися, як знайти зниклий телефон Android.

Як відстежити втрачений або викрадений телефон за допомогою ПК

Щоб відстежити втрачений телефон, скористайтеся службою Google «Знайти мій пристрій» з Інтернету на своєму ПК чи ноутбуці.

 • Відкрийте Веб-сайт «Знайти мій пристрій». у браузері на вашому ПК. Увійдіть за допомогою облікового запису Google, пов’язаного з вашим вкраденим або втраченим телефоном.
 • Виберіть пристрій, який потрібно відстежувати, у верхній частині лівої бічної панелі. За замовчуванням служба відображає місцезнаходження вашого останнього використовуваного пристрою.
 • «Знайти мій пристрій» покаже поточний статус вашого вкраденого або втраченого пристрою: час роботи акумулятора та час останнього доступу до Інтернету. Карта також автоматично оновиться, щоб показати останнє відоме місцезнаходження пристрою.
 • Ви можете натиснути «Відтворити звук», щоб ваш пристрій задзвонив і ви могли визначити його місцезнаходження. Це ідеальний варіант, якщо ви просто загубили телефон.
 • Якщо ви фізично не можете дістатися до втраченого телефону Android, натисніть опцію «Захистити пристрій». Це заблокує ваш телефон і вийде з вашого облікового запису Google, запобігши доступ злодія до даних, що зберігаються на ньому. Ви можете продовжувати відстежувати місцезнаходження свого телефону після його блокування та навіть відображати повідомлення на екрані блокування.
 • Якщо ймовірність отримати втрачений телефон Android невелика або є конфіденційні дані, які не повинні потрапити в невідомі руки, натомість натисніть «Стерти пристрій». Вам потрібно буде ввести пароль свого облікового запису Google, щоб підтвердити цей крок. Але ваш пристрій буде стерто, лише коли він під’єднається до Інтернету.
 •   11 найкращих альтернатив Showbox для Android

  Крім телефонів, ви можете використовувати Find My Device для відстеження годинників Wear OS і планшетів Android. Pixel Buds від Google і деякі навушники сторонніх виробників також підтримують мережу Find My Device.

  Як знайти загублений телефон Android за допомогою іншого пристрою Android

  Усі телефони та планшети Android мають інтеграцію Google Find My Device. Ця функція дозволяє відстежувати місцезнаходження вашого телефону або відтворювати звук, що полегшує його визначення, коли його загубили чи вкрали.

  Вам не потрібно нічого робити, щоб налаштувати функцію «Знайти мій пристрій» на Android. Він автоматично налаштовується, коли ви вперше входите в обліковий запис Google на телефоні.

  Щоб функція відстеження Find My Device працювала, ваш загублений телефон Android має бути підключено до Wi-Fi або стільникової мережі. Ви можете лише переглянути останнє відоме місцезнаходження телефону без доступу до Інтернету.

    8 найкращих поштових клієнтів для Android у 2019 році
 • Відкрийте Програма Google Find My Device на іншому телефоні Android. Якщо це ваш пристрій, увійдіть у свій обліковий запис Google. В іншому випадку натисніть «Увійти як гість» і виберіть телефон, який потрібно відстежувати.
 • Find My Device спробує відстежити ваш втрачений телефон Android. Якщо пристрій недоступний, він відобразить своє останнє відоме місцезнаходження. Ви можете переглянути номер IMEI свого телефону або отримати доступ до опції скидання до заводських налаштувань, торкнувшись піктограми шестерінки біля його назви.
 • Якщо ви загубили свій телефон, торкніться «Відтворити звук», щоб він дзвонив і допомагав вам знайти його. Ваш пристрій дзвонитиме п’ять хвилин, навіть якщо він у беззвучному режимі.
 • Натисніть Захистити пристрій, якщо ви хочете заблокувати пристрій, вийти зі свого облікового запису Google і відобразити повідомлення на екрані блокування.
 • Якщо ви не ввімкнули доступ до місцезнаходження на своєму втраченому телефоні, функція «Знайти пристрій» не зможе визначити точне місцезнаходження.

  Хоча ви можете знайти втрачений iPhone, навіть коли він перебуває в режимі офлайн, служба Google «Знайти мій пристрій» може показувати місцезнаходження вашого пристрою, лише якщо він підключений до Інтернету. Однак є інші способи знайти втрачений телефон Android, який вимкнено.

  Як відстежити втрачений телефон Samsung

  Телефони Samsung мають власний механізм захисту від крадіжок і відстеження під назвою SmartThings Find. Служба відстеження від Samsung схожа на Google Find My Device, але має певні переваги. Однак, щоб SmartThings Find працював, ви повинні ввійти на свій пристрій Galaxy за допомогою облікового запису Samsung.

 • Перейдіть до Веб-сайт SmartThings Find на вашому ПК або телефоні.
 • Увійдіть за допомогою того самого облікового запису Samsung, який пов’язано з втраченим телефоном.
 • Бічна панель ліворуч показує всі пристрої, пов’язані з вашим обліковим записом. Тут виберіть загублений телефон. Потім карта автоматично оновиться, щоб показати останнє відоме місцезнаходження телефону.
 • Якщо телефон рухається, ви можете скористатися опцією «Відстежувати місцезнаходження», щоб перевіряти його місцезнаходження кожні 15 хвилин. Ви також побачите інші параметри, як-от «Дзвонити», «Блокувати» та «Стерти дані».
 •   Зберіть та упорядкуйте текст буфера обміну в одне повідомлення [Android]

  Існує також опція «Продовжити час роботи батареї», яка подовжить час роботи батареї вашого телефону, дозволяючи вам довше відстежувати його.

  SmartThings Find є більш просунутою, ніж служба Find My Device від Google. Він може показувати місцезнаходження вашого телефону, навіть якщо він не має підключення до Інтернету. Ця функція працює шляхом пінгу інших телефонів Galaxy поблизу через Bluetooth і передачі місцезнаходження втраченого телефону за їх допомогою.

  Чи можете ви знайти загублений телефон Android за номером телефону?

  На жаль, відповідь ні. Жодні інструменти, доступні в Інтернеті, не дозволяють відстежити втрачений телефон за номером телефону. Лише правоохоронні органи мають таку можливість, оскільки інакше це створило б загрозу конфіденційності. Отже, навіть якщо ви загубите свій телефон із SIM-картою в ньому, ви не зможете його відстежити.

  Так само ви не можете використовувати номер IMEI свого телефону, щоб відстежити його самостійно. Однак ви можете спробувати зв’язатися зі своїм оператором мережі або правоохоронними органами, оскільки вони мають необхідні інструменти, щоб зробити це за вас.

  Хоча «Знайти мій пристрій» спрощує відстеження втраченого або загубленого телефону Android, для роботи потрібне активне з’єднання Wi-Fi або стільникового зв’язку. Крім того, це не надійно; злодій може вилучити SIM-карту й ускладнити відстеження. Однак телефон із eSIM має запобігти цьому та дозволити вам відстежувати свій пристрій довше.