Як знайти загублений телефон Android (5 способів) – 2023

Мобільні пристрої Android є модними, ними користуються всі. Мобільні пристрої Android змінили значення мобільних телефонів. Тепер мобільні телефони не обмежуються дзвінками та прийомом.

Ми можемо використовувати мобільні телефони Android для доступу до Інтернету, грати в ігри, слухати музику, читати PDF-файли та читати файли doc. Мобільні пристрої Android конкурують за комп’ютери в усіх сферах.

Кожен використовує пристрій Android завдяки таким новим функціям, як високоякісна камера, високошвидкісний процесор і великий обсяг оперативної пам’яті та пам’яті, повна підтримка дотику, швидкий Інтернет тощо. Пристрої Android також містять велику кількість даних і особистих даних.

Тому ми повинні захистити наші дані та пристрої. Іноді випадково ми втрачаємо свій пристрій Android або хтось краде наш пристрій. Якщо ви теж зіткнулися з такою ситуацією, то ця стаття справді для вас.

Смартфон Android має інтелектуальну функцію під назвою «Диспетчер пристроїв Android» для пошуку втрачених пристроїв Android. У цій статті ми збираємося пояснити, як знайти загублений пристрій Android за допомогою диспетчера пристроїв Android.

Кроки для пошуку телефону Android за допомогою диспетчера пристроїв Android.

Крок 1. Коли ви купуєте новий телефон Android, вам спочатку потрібно ввімкнути диспетчер пристроїв Android, який є вбудованим відстеженням пристроїв Android. Ви можете ввімкнути Диспетчер пристроїв Android, перейшовши в Налаштування -> Конфіденційність->Адміністратор пристрою. Це може відрізнятися від пристрою до пристрою.

Крок 2. Вам також потрібно ввійти на свій пристрій Android за допомогою облікового запису Google, і ваш пристрій синхронізовано з телефоном.

Крок 3. Підключення для передачі даних у вашому телефоні завжди буде ввімкнено, щоб ваш пристрій знаходився за допомогою диспетчера пристроїв Android.

Крок 4. Якщо ваш пристрій загубився, вам потрібно негайно відкрити обліковий запис Google, який синхронізовано з вашим пристроєм Android.

Крок 5. Щоб використовувати диспетчер пристроїв Android, ви повинні відвідати

https://www.google.com/android/devicemanager

АБО ви можете виконати пошук у Google, щоб знайти мій пристрій Android.

Крок 6. З міркувань безпеки вас знову попросять увійти в обліковий запис Google.

Крок 7. Після відвідування сторінки менеджер пристроїв Android запропонував вам скористатися службою даних про місцезнаходження. Ви повинні натиснути кнопку Прийняти.

Крок 8. Після цього ви побачите екран, як показано нижче.

Крок 9. Ви повинні натиснути на верхній круглий значок, щоб знайти свій телефон, а через кілька секунд він надасть вам приблизне місцезнаходження вашого пристрою Android.

Крок 10. Ви також можете використовувати кнопку дзвінка, щоб дзвонити на повну гучність, коли ви знаходитесь дуже близько до телефону.

Крок 11. Ви також можете заблокувати та стерти дані телефону за допомогою диспетчера пристроїв Android.

Ну, окрім вищезазначеного методу, є також деякі інші програми, за допомогою яких можна знайти втрачений пристрій Android. Однак я б пропонував вам використовувати лише наведений вище метод, оскільки він більш безпечний і надійний.

Це програма, за допомогою якої можна відстежувати телефони членів вашої родини в реальному часі. Відстеження в реальному часі дозволяє членам сім’ї знати, де знаходяться інші телефони в будинку.

Отже, якщо ви встановили цю програму на своєму телефоні, члени вашої родини знатимуть, де знайти ваш телефон у разі втрати чи викрадення. Однак майте на увазі, що ви повинні надати згоду членів сім’ї, щоб дозволити їм стежити за вами.

Ця програма дозволяє відстежувати кілька пристроїв лише за допомогою одного завантаження. Таким чином, це не тільки дозволить вам відстежити ваш телефон Android, але також ваш ноутбук, iPhone, Mac і багато інших гаджетів. Ви також можете ввімкнути будильник на телефоні, навіть якщо він у беззвучному режимі. Ви можете заблокувати телефон і стерти кожен біт даних, щоб запобігти крадіжці даних.

Вердикт.

Отже, це повний метод, за допомогою якого можна знайти втрачений пристрій Android. Ми перевірили цей метод на собі, щоб переконатися, що він працює повністю та без будь-яких проблем. Отже, ви можете використовувати цей метод без будь-яких турбот. Сподіваємося, що стаття вам сподобалася. І ви обов’язково поділитеся нею зі своїми близькими. Незабаром ми повернемося з новою статтею. А поки з нашого боку – привіт.