Як знайти загублений телефон за допомогою Lookout

Ви втратили свій смартфон чи планшет, чи його вкрали? Завдяки програмі відстеження Lookout ви можете легко відстежувати свій телефон через браузер, увійшовши у свій обліковий запис Lookout. І ваш телефон дзвонитиме, коли ви знайдете його та перевірите його. Якщо ви не знаєте, як знайти загублений або вкрадений телефон за допомогою Lookout, прочитайте цю статтю до кінця. Це допоможе вам зрозуміти, як знайти свій телефон за допомогою функції «Знайти мій телефон» на Lookout.com, і розповість про Lookout для Android і Google. Ви також дізнаєтесь, чому його називають програмою відстеження Lookout. Отже, почнемо!

Як знайти загублений телефон за допомогою Lookout

Ви можете знайти свій загублений телефон за допомогою Lookout.com «Знайди мій телефон» у розділі «Мої пристрої» на веб-сайті Lookout. Продовжуйте читати далі, щоб знайти кроки, які детально пояснюють те саме з корисними ілюстраціями для кращого розуміння.

Що таке програма Lookout?

Lookout — це повноцінна мобільна безпека та антивірусна програма, яка захищає ваш пристрій, дані та ідентифікаційні дані. Програма сумісна з Android, iOS і Kindle. Незважаючи на те, що програма Lookout є безкоштовною для використання, вона має деякі функції, для доступу до яких потрібне преміум-членство. Основні функції цієї програми включають антивірусний сканер, виявлення кореневої системи вашого телефону, антивірус і відстеження розташування пристрою. Преміум-функції включають всі основні функції, а також сповіщення про крадіжки, звіти про порушення, безпечний Wi-Fi, безпечний перегляд, порадник із конфіденційності, а також блокування та стирання.

Що таке Lookout for Work?

Lookout for Work призначений для бізнес-користувачів, зареєстрованих у програмі Lookout for Work. Ця програма забезпечує повний захист вашого мобільного пристрою, як програма Lookout. Це захищає ваш пристрій від загроз і злому. Lookout.com знайде мій телефон для роботи постійно скануватиме на наявність вірусів або загроз. У разі виявлення будь-яких загроз він сповіщає вас та адміністрацію вашої компанії.

  Як виправити збій програм на iPhone або iPad

Як знайти свій телефон за допомогою Lookout?

Знайти телефон за допомогою Lookout легко. Виконайте наведені нижче дії на Lookout.com у процесі пошуку телефону:

Примітка. Щоб знайти пристрій, він має бути увімкнений і підключений до мережі.

1. Відвідайте сторінку входу в обліковий запис Lookout у своєму браузері.

2. Введіть адресу електронної пошти та пароль і натисніть «Увійти».

3. Потім натисніть опцію ЗНАЙТИ МІЙ ПРИСТРІЙ у розділі «Мої пристрої», щоб знайти підключений пристрій.

Чи можете ви використовувати Lookout, щоб знайти свій телефон, якщо він вимкнений?

Ні, ви не можете використовувати Lookout, щоб знайти свій телефон, якщо він вимкнений. Ваш телефон має бути увімкнено та підключено до мережі, щоб знайти його. Навіть якщо ваш пристрій у режимі польоту, ви все одно не зможете відстежувати його. Ви можете перевірити попереднє місцезнаходження свого пристрою. Щоб отримати місцезнаходження, Lookout використовує GPS. Але мережа буде заблокована, якщо ваш пристрій вимкнено або перебуває в режимі польоту. Отже, Lookout не зможе визначити ваше місцезнаходження, коли пристрій вимкнено.

Чи можна використовувати Lookout як програму відстеження для вашого телефону?

Так, Lookout можна використовувати як програму відстеження для вашого телефону. Коли Lookout знаходить нове розташування вашого пристрою, воно автоматично видаляє попереднє розташування. З історії місцезнаходжень ви можете відстежувати поточне місцезнаходження свого телефону.

  Як оновити до Ubuntu 21.04

Lookout на 100% точний?

Так, Lookout на 100% точний і надійний. Він дає точні координати вашого пристрою. Крім того, він використовує технологію GPS, щоб отримати місцезнаходження вашого пристрою. Він сканує на наявність вірусів і зловмисного програмного забезпечення на вашому пристрої, а також може відстежувати ваш пристрій. Оновлена ​​версія програми Lookout надає набагато більше функцій, як-от виявлення загроз і зломів на сайті Lookout.com Find My Phone. Це дозволяє користувачеві створювати резервні копії даних у своєму хмарному сховищі та забезпечує функцію блокування та стирання.

Як створити резервну копію даних за допомогою Lookout?

Ви можете створити резервну копію своїх даних за допомогою Lookout, виконавши такі дії для пристроїв Android та iOS:

Примітка. Оновіть до преміум-версії, щоб увімкнути опцію резервного копіювання.

1. Запустіть програму Lookout.

2. Торкніться піктограми гамбургера у верхньому лівому куті.

3. Натисніть Резервне копіювання, щоб відкрити інструмент резервного копіювання.

4. Натисніть «Створити резервну копію зараз», щоб створити резервну копію свого пристрою.

Що таке Lookout Mobile Security на Android?

Lookout Mobile Security — це програма, яка захищає ваш пристрій і особисту інформацію від загроз і злому. Lookout для Android доступний для безкоштовного завантаження в Play Store. Lookout пропонує такі базові функції, як сканер вірусів, виявлення кореневої системи пристрою та виявлення загроз, а також знаходить пристрій, якщо його оновлено до преміум-класу. Він надає більше функцій, зокрема резервне копіювання, блокування та стирання даних у разі втрати пристрою, безпечний Wi-Fi, попередження про крадіжку та звіт про порушення. Lookout.com «Знайди мій телефон» є однією з найбільш використовуваних функцій у цій програмі.

  Як боротися з заколисуванням, спричиненим іграми

Чим Google Lookout відрізняється від звичайної програми?

Lookout for Google – це програма на основі ШІ, створена, щоб допомогти людям із втратою зору досліджувати світ. Він дозволяє користувачам сканувати текст, зображення, документи та валюти та описувати їх. Ви відкриваєте програму, наводите камеру на об’єкт і бум, ваш опис готовий. Google Lookout можна завантажити та використовувати безкоштовно. З іншого боку, програма Lookout створена для забезпечення безпеки мобільних пристроїв за допомогою таких функцій, як сканер вірусів, сканер загроз, визначення місцезнаходження мого пристрою та багато іншого. Вам потрібно оновити до преміум-версії, щоб використовувати додаткові функції, як-от безпечний Wi-Fi і резервне копіювання.

Чи можна видалити додаток Lookout?

Так, програму Lookout можна видалити з вашого пристрою. Це те саме, що видалити будь-яку іншу програму на пристрої Android або iOS. Це дуже корисний додаток. Якщо ви загубите телефон або його вкрадуть, ви можете перейти на веб-сайт Lookout, щоб знайти свій пристрій. Видалення програми не призведе до видалення вашого облікового запису.

***

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам навчитися знаходити свій пристрій за допомогою Lookout.com, знайти мій телефон, а також дала вам уявлення про Lookout для Google і Android. Ви можете повідомити нам будь-які запитання щодо цієї статті або пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.