Як знайти жолуді та соснові шишки в «Animal Crossing: New Horizons»

Animal Crossing: New Horizons запустила ще одну сезонну подію, і цього разу гравці можуть майструвати різноманітні рецепти на осінь, використовуючи жолуді та соснові шишки. Ось як приєднатися до веселощів, які відбуватимуться з вересня по листопад 2020 року.

Знайдіть жолуді та соснові шишки

Ізабель повідомить вас про нову сезонну подію у своєму ранковому анонсі. Вона натякає на те, як ви можете взяти участь у нових святах — струшування дерев. Подія доступна у вересні, жовтні та листопаді в Північній півкулі або березні, квітні та травні для тих, хто живе в Південній півкулі.

Звичайні листяні дерева та фруктові дерева будуть кидати жолуді, а високі кедрові дерева, які з’явилися у недоступній частині вашого острова на початку гри, випадають соснові шишки. Пальми не скинуть жолудів чи соснових шишок.

Кожне дерево забезпечить необмежену кількість матеріалів. Однак є відносно низька ймовірність знайти жолудь або соснову шишку. Якщо під час струшування дерев у вас з’являються гілки, не засмучуйтеся – просто продовжуйте струшувати! Є обмежена площа/простір, куди приземлятимуться предмети, тому не забудьте зупинитися й підняти впалі гілки між трясками.

На відміну від синіх черепашок, знайдених під час літнього заходу, немає необхідності чекати, поки мине час, щоб створити більше цих матеріалів для крафта. Замість цього ви можете струшувати дерева скільки завгодно, щоб пожинати плоди.

Продайте зайві жолуді та соснові шишки

Якщо ви не зацікавлені в осінніх рецептах своїми руками, або якщо ви створили їх усі, і у вас залишилося забагато матеріалів, Тіммі і Томмі придбають жолуді та соснові шишки за 200 дзвіночків кожен.

Повний сезонний набір DIY на осінню тематику акуратно розподілений за категоріями в меню «Сезонні рецепти» у додатку DIY Recipes Nook. Рецепти DIY на осінь загалом вимагають близько 35 жолудів і 31 сосни, і у вас є три місяці, щоб зібрати всі рецепти. Рецепти DIY, яких у вас є в надлишку, також можна продати Тіммі та Томмі або подарувати друзям.

Знайдіть рецепти DIY на тему осені

Ізабель передасть DIY рецепт маленького дерева Free Tree’s Bounty у своєму оголошенні дня. Після цього вам належить знайти решту.

Протягом багатомісячної події гравці можуть знайти сезонні рецепти DIY на тему осені, в яких жолуді та соснові шишки виготовляють меблі та аксесуари. Ці рецепти своїми руками можна знайти, лише збиваючи повітряні кульки своєю рогаткою.

На жаль, неможливо контролювати, що саме впаде повітряна куля.

Щоб трохи полегшити процес створення повітряної кульки, подивіться на небо, нахиляючи аналоговий джойстик на правому контролері Joy-con. Повітряні кулі будуть літати над вашим островом у порядку справа наліво. Тоді о 18:00 за місцевим часом вітер зміниться, і повітряні кулі полетять над вашим островом у протилежному напрямку. Стоячи на пляжі з піднятою камерою, ви можете знімати повітряні кулі, щойно вони прилетять.