Як знайти дешеві авіаквитки за допомогою Google Flights

| | 0 Comments| 12:46 AM
Categories:

Порівняльні покупки — це те, що ми робимо в Інтернеті та в реальному світі, використовуючи звичайні магазини. Насправді, деякі бренди та мережі навіть конкурують за конкурентоспроможними цінами. З інтернет-магазинами все більш-менш так само. Amazon, наприклад, пропонує конкурентоспроможні ціни. Що заважає нам зробити те ж саме, коли справа доходить до авіаквитків? Якщо ви хочете знайти дешеві авіаквитки, ви повинні бути готові витратити час, необхідний для порівняння тарифів різних авіакомпаній, з’ясувати, скільки пересадок ви очікуєте, і чи є вільні місця.

Google Flights щойно запустився в бета-версії, і все це стало безболісним. Наразі він доступний в обмежених країнах, але ми сподіваємося, що до виходу з бета-версії його буде розширено.

  Як відтворювати музику на Amazon Echo

Знайдіть дешеві авіаквитки – Google Flights

Відвідати Авіаквитки Google. Якщо ви живете в країні, яка ще не підтримується, вам не обов’язково пропускати використання цього інструменту. Просто виберіть одну з підтримуваних країн, і вона все одно визначить ваше поточне місцезнаходження. Потім ви можете використовувати його для пошуку як місцевих, так і міжнародних рейсів.

Ви можете вибрати поїздку в обидва боки, ввести дати відправлення та повернення, а також кількість людей, які подорожують, а також клас, яким ви хочете подорожувати.

Google Flights показує вам усі авіакомпанії, які доставлять вас до місця призначення у вказані дати. На всіх перерахованих рейсах є вільні місця. Ви можете сортувати розклад за найкращими рейсами, часом відправлення, найнижчою ціною та тривалістю. Крім того, ви також можете ввімкнути сповіщення для маршруту, яким ви хочете подорожувати, і Google Flights повідомить вам, коли вартість авіаквитка знизиться.

  Отримайте сповіщення про знімок екрана для зображень, надісланих через iMessage

Ще одна чудова особливість цього додатка полягає в тому, що він повідомляє вам, які аеропорти пропонують кращі авіаквитки, або ви можете отримати дешевші рейси, якщо ви вирішите подорожувати на іншу дату. Здається, що користувачі, які проживають у непідтримуваній країні, не втрачають багато чого.

Обмеження

Ціни на рейси можуть змінюватися. Існує також чимало податків і зборів, пов’язаних із авіаперельотами, і Google Flights робить все можливе, щоб знайти для вас найдешевші. Можливо, вам доведеться або не доведеться купувати квиток безпосередньо в авіакомпанії. Іноді знижка, яку виявляє Google Flights, пропонується через посередницькі служби, як-от Priceline. Google Flights не несе відповідальності ні за що, окрім того, щоб повідомляти вам, коли рейс відправляється, який рейс найдешевший чи найраніший. Будь-які проблеми з польотом повинні вирішуватися через того, у кого ви купили квиток.

  Як швидше вводити електронні листи в Gmail